IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
20. kvě 2013

@akashka dala bych ti nejradsi tech palcu hned treba deset🙂 uplne mi mluvis z duse🙂 a jakej mas teda ty timing?

sasanka033
20. kvě 2013

tak holky, ja dneska od rana frcim na tomhle🙂

https://www.youtube.com/watch?v=-pouIFiaIig

je to super pisnicka, naaaramnej voplodnovak🙂 porad si tady klepu nohou a jedu playback🙂

akashka
20. kvě 2013

@sasanka033 😀 já jsem za hodinu objednaná na kontrolní utz a když bude vše v pořádku, jakože bude, tak se domluvíme na KET, v pátek říkala, že by mohl být tento pátek asi, tak uvidíme 🙂

sasanka033
20. kvě 2013

@akashka tak to by bylo, aby nebylo🙂 ty jsi vlastne mela odklad, vid? ze jsi nemohla jit na ET rovnou, pamatuju si dobre?

akashka
20. kvě 2013

@sasanka033 jj presne tak 🙂

nikolav
20. kvě 2013

@akashka Nejradši bych to udělala jak ty 😀 ale my si počkáme a dopíšeme se snad ve stejný den jak to tak vidím 😀 ve stejný den bude KET a ve stejný den dvě čárky. A když to tak po sobě čtu tak nepochybuji o tom, že i datum porodu budeme mít stejné 😀

sasanka033
20. kvě 2013

@akashka
@nikolav
holky, nebudte trapny a aspon ty dve carky nam sem pak dejte dva dny po sobe, at mame na co cucet🙂

dada074
autor
20. kvě 2013

@lussi tak to jo,to je docela drsné,já přijela dom po ET a funguji jak kdyby se nic nedělo,no máme tady 9 místností a 5 hladových krků tak mi nic jiného nezbývá. 😝 neboj foto bude jen co ten velkej přijede z práce.
@sasanka033 děláš dobře,pokud ti sedí tak je to to nejlepší,kdy vlastně jdeš?

dada074
autor
20. kvě 2013

@akashka tak držím palečky ať to klapne. 😉

dada074
autor
20. kvě 2013

@irisi to je děs,tohle si totiž nedovedu představit,no nějak by jsem to také udělat musela,ale nevím.Možná by mi shnili ve špíně a chcípli hlady 😀

irisi
20. kvě 2013

@brsh ja to nechtěla v nemocnici pichat do břicha když bylo plny vody,to radši do ramene a od nějaké sestry bolestivý s bouli ale od většiny jsem to ani necitila

brsh
20. kvě 2013

@irisi To je právě ono - někdo ty injekce prostě neumí. Dneska mě to bolelo, v sobotu v Iscare jsem ani nevěděla, že mě ďobla. Až se trošku otrkám, tak začnu zase sama 🙂 A jak se cítíš vůbec? Krásně rostete? 😉

irisi
20. kvě 2013

@dada074 vsak my taky a ja nedokážu nikdy stonat v neuklizenym...jsem magor,ale musím říct ze manžel se ted neskutečně stará,vari relativně udržuje pořádek a je milionovej...docela me pobavil,když přišel z nákupu potravin,mel oči navrch a zdeptanej....no proste doteď jsem nákupy dělala jen ja tak prozrel 😀

irisi
20. kvě 2013

@brsh dekuju za optani...snad ano protože mi musí stoupat hcg jinak Nevím z čeho bych mela ty Mega vajecniky.... ted odpo to trochu povolilo, ale posledni dny to bolelo neskutečně az jsemsi říkala ze do páteční kontroly nevydrzim ....ale ted fajn 😉.....jdu v patek na prvni kontrolu do Podolí a v pondělí ke svemu ...

sasanka033
20. kvě 2013

@dada074 na utz jdu 29.5., to je streda, v 8:30. nebudes tam nahodou?🙂

meyryen
20. kvě 2013

Max 10 a asi ne všechna budou zralá 😒 jsem se tentokrát asi moc nevyznamenala 😀

nikolav
20. kvě 2013

@sasanka033 No tak to si musíš ještě počkat 😀 minimálně do června určitě 😀 pak jsme zvědavé na ty tvoje dvě čárky 😎

brsh
20. kvě 2013

@irisi To bude dobrý, je to určitě z toho, jak miminko roste 🙂 Tak to už budeš potvrzená stoprocentní maminka, to je krásný 😉 Hrozně to utekla, ta doba, co jsem sem vlezla poprvý a začala sledovat 😉 příběhy všech snažilek. A teď už je to tady 🙂 Tak Ti budu moc držet palce. To už budeš mít fotku? Mě pobavilo, jak mi dali po ETu tu čmouhu na papírku, s tím, že je to embryo 😀 Vypadá to spíš jak flek... tak snad už je flíček zavrtanej 😉

irisi
20. kvě 2013

@meyryen to je akorát počet na kvalitu a dostatečné množství na prodlouženou kultivaci 😉

irisi
20. kvě 2013

@brsh dvojnásobná s jednovajecnatkama 😀 😀,fotky každého mám,ale radši ne tu....i srdíčka měli,tak ted aby vydrželi do NT screeningu a bylo vše ok...

irisi
20. kvě 2013

@brsh tvůj flek bude pak nadhernej.... kdy mas jit pak na kontrolu?

brsh
20. kvě 2013

@irisi počkej, tak já to popletla...myslela jsem, že nakonec bylo jen jedno 😕 😀 Tak to jsem tedy výborná - no je fakt, že mi při stimulaci pěkně hrabalo, tak jsem tu spíš tak prosvištěla vždycky. No tak to gratuluju moc, neboj - vše dopadne na jedničku, za to trápení, cos měla! Nemyslela jsem dávat fotku sem, jen jestli už dělali 😉 Tyy jooo, mám radost 🙂
Já si mám udělat za dva týdny test, nikdo mě nikam nezval na ko 😀

sasanka033
20. kvě 2013

@meyryen jeee, co ja bych dala za deset!🙂 ja mela ctyri🙂 ale zas lepsi nez dratem do voka🙂

meyryen
20. kvě 2013

@irisi Kéž by byly alespoň kvalitní a vydrželo více než jedno, i když kdyby bylo jedné šikovné, tak mi bohatě stačí 😉

meyryen
20. kvě 2013

@sasanka033 Já sice minule 15, ale do 5. dne vydrželo jen jedno ☹

akashka
20. kvě 2013

Ahoj holky, tak už jsem zpět z kontroly. Vše naprosto v pořádku, sliznice je 8,7 mm a prý naprosto ukázkově nachystaná, já mám takovou radost, že se furt křením 🙂 KET bude v pátek, hodinu ještě nevím, to si mám ve čtvrtek dopoledne zavolat a domluvit se. Ale už se to blížíííí 🙂 Teď jsem si na každý den po práci něco naplánovala, takže do pátku to uteče jako voda... Jinak náplasti mám lepit i dále a zítra začít utregestan 2-2-2.

nikolav
20. kvě 2013

@akashka Tak to gratuluju. Akorát se divím, že bereš Utrogestan bereš až od zítra. Já už ho beru od včerejšího rána a taky dávkování mám jinak. Ale asi ví co dělají. Já budu ráda až bude pátek.

malinka_02
20. kvě 2013

@akashka super to urcite klapne!!
@meyryen 15 je krasny, dej na vsechny icsi.

malinka_02
20. kvě 2013

@janinafox jezis neblbni!! Co ja bych dala za dusika i po.limitu hodinu!! To staci!!

malinka_02
20. kvě 2013

@danci70 me mrazi vzdycky morulky..ja chci v patek..

Holky dneska teda den.. Rano sem vstala- prsa uz vubec necitim..a sla sem do prace s tim jak se budu setrit a hned ze mam pripravit do stredy strasne slozitou prezentaci, nikdo nerekl co chtej jak to ma vypadat a ja tu sem v peknych nervech..mela sem chut se otocit a jit domu..jenze kdyz se spis citim netehotne a na tedt brzo ak sem zvedava..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru