IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
23. kvě 2013

@irisi Jo já to tak mám naplánované. Že to zavedu v 5 hodin ráno a v 11 hodin se půjdu umyt a v 11:30 hodin vyjedu. Takže to musí stačit ta doba aby se vstřebalo co mělo a zbytek umyju.

nikolav
23. kvě 2013

@maraida Děkuju a tobě gratulace k mimču!!

dada074
autor
23. kvě 2013

@irisi jo udělali a byla dokonce moc ochotná,mám volat přímo jí,že mi výsledky zjistí.
@akashka na zítra držím palečky,a také bych to nechtěla vědět.Zase to pak bude pěkné překvápko 😵
@lussi ty jsi testila?Nic to neznamená podívej tady na některé holčiny tt negativní a zjistili to až z krve.prosím tě kontakty si neber nebudou potřeba.
@nikolav tak si ten dnešní den pořádně užij,protože je to jeden z klidnějších dnů tvého života 😀
@maraida vždyť je to 12 den a každé těhotenství je jiné,tohle je moc pěkná hodnota,co šílíš?

nikolav
23. kvě 2013

@dada074 Díky. Neboj užiju si to. Teď sedím na MK z jedné strany tříkilové kamínka a v nohách mám čtxřicetikilový radiátor 😀 pak si půjdu dát lehký oběd, skočím do obchodu a pak si pustím nějaký film a dám si nohy nahoru a k tomu budu pojídat ovoce a zmrzlinu a tak to budu dělat celý den. Manžel je v práci a dojde až v 11 večer takže lehárko 😀

dada074
autor
23. kvě 2013

@nikolav jé jaká závist,tak já mám od teď tak hoďku a půl než ten rarach bude zase lítat po baráku,ale s tou zmrzkou jsi mě navnadila,je tam určitě ještě jedna pistáciová (jdu na ní). 😉

sasanka033
23. kvě 2013

@akashka tak manzel pohlavi znat nemusi, kdyz nechce, ty jo🙂 znam pary, ktery to tak mely🙂

nikolav
23. kvě 2013

@dada074 Já si dám pěkně vanilkovou s banánem a na to šlehačku a na to ty čokoládové cosi a toping a mňááám. Ještě akorát, ale nevím jaký film. No už se těším na to 😀

nikolav
23. kvě 2013

Holky jaké testy jste používaly na testování 10 nebo 25 ? Který je lepší? A taky testovaly jste průběžně a nebo až ten 14 den? Na jednu stranu bych chtěla vydržet do toho 14 dne. Ale na druhou stranu bych se případně nechtěla připravit o sílící čárku a chtěla bych mít těch testů víc 😀

irisi
23. kvě 2013

@nikolav určitě to stačí 🙂.....hele možná bych ti doporučila se v těch 5 hodin umýt než zavedeš ty ranní....
@dada074 tak to je super, těším se na hodnotu? kdy by měla být?
@nikolav určitě 10tkovej je citlivější.....podle toho jakou máš náturu já testovala průběžně 🙂, mě to tak vyhovovalo.......

irisi
23. kvě 2013

@maraida neblázni je to krásná hodnota.... já měla 730 ale produkovali to dva 😉

nikolav
23. kvě 2013

@irisi No vidíš to mě nenapadlo. Po těch nočních. No to je fakt máš pravdu.

lussi
23. kvě 2013

@dada074 já jsem realista, zase tady všechny těhotný najednou být nemůžem 😉

irisi
23. kvě 2013

@lussi ALE MŮŽEM 🙂

irisi
23. kvě 2013

@irisi musíme 😠

meyryen
23. kvě 2013

@irisi Tak Langerovou můžu jedině potvrdit, je skvělá 😉

maraida
23. kvě 2013

@nikolav děkuju 🙂
Já testuju testama s citlivostí 10 a nejdříve až 10.den

@dada074 jsem zvědavá kolik budeš mít HCG ty...

nikolav
23. kvě 2013

@maraida Děkuju moc za radu. Já mám doma jakési testy s citlivostí 22,5 ?? No ale asi si koupím ty 10 a budu testovat 10 den po KET.

nikolav
23. kvě 2013

@irisi No já jsem si řekla, že bych testovala od 10 dne. Dřív určo ne. Ale tak nějak si myslím, že by to bylo ideální. A po potvrzeném těhu testu se děje co? Má se volat do CAR? A nebo jak?

sasanka033
23. kvě 2013

@nikolav to ti povi v caru, kazdy to ma jinak. u nas se melo testovat 14.-.17.den po ET a volat vysledek a podle toho dalsi postup.

nikolav
23. kvě 2013

@sasanka033 Aha tak to jo. No já právě nevím co se děje potom.

irisi
23. kvě 2013

@nikolav přesně jak píše sasanka v každém centru je to jiné.... u nás za 14 dní po ET udělat test a dorazit na krev..... od pozitivní krve objednají na UTZ , myslím že 21 dní

sasanka033
23. kvě 2013

holky, koukam do tabulky a nejsou tam vysledky spolubojovnic: alba1 a go. matne si vzpominam, ze to asi nevyslo, protoze byly na ET v podobnym terminu jako ja....nevite nektera jak dopadly? diky

nikolav
23. kvě 2013

@irisi No uvidím co mi teda řeknou zítra. Dnes asi půjdu brzo spat 😀

sasanka033
23. kvě 2013

@nikolav dneska nechod brzo spat, ale uzivej si na dlouho posledni netehotnej den🙂)

nikolav
23. kvě 2013

@sasanka033 Teoreticky jsem ve druhém týdnu 😀

kolino
23. kvě 2013

@irisi děkujííííííí já neustále hledím na fotku z utz....jsem úplně paf! kdyby přestala špinit tak budu šťastná nejvíc, dnes v noci a celý den zase se to spustilo a špiním, možná to je z toho ,jak se ve mě hrabal a nebo hematom prchá pryč....snad mimi bude fakt silné a nedá se vyprovokovat!

sasanka033
23. kvě 2013

@nikolav presne 😀

nikolav
23. kvě 2013

@sasanka033 Ale budu to dnes trochu šidit a prostě je to poslední den bez prcka! I když dle knížek jsem v tom 😀

nikolav
23. kvě 2013

@kolino To bude ten hematom. Musíš tomu věřit!! A na příštím UZ bude už jen miminko!

sasanka033
23. kvě 2013

@kolino kocickoooo, vsechno uz bude v poradku, spinis z toho jak se v tobe rejpali a jak telo likviduje hematom, urcite! uz bude vsechno dobry🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru