IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
26. kvě 2013

@malinka_02 jistě. Já sex risku jen pokud bude vše ok a taky v pozdějším týdnu. Abych nic neriskovala. Přeci jen taky jsem neotěhotněla tak, že bych se otřela o chlapovi trenky 😀 a něco to stálo že.

nikolav
26. kvě 2013

@akashka Hele nemysli na to špatné. Na posrání věcí a na brek je času dost. a mimčo teď potřebuje šťastnou děložní sliznici 😀 takže žádné depky!!!

kamisb
26. kvě 2013

@nikolav - mě doktorka po ET řekla, že sex až za 5 dní a do testu s ochranou.
Vana mě taky chybí, ale sestra do telefonu říkala, že klidně může být, jen nesmí být horká. Ale raději počkám do testu a pak případně co mi řekne moje doktroka. Protože co doktor to jiný názor....ale taky mi příšerně chybí :(

nikolav
26. kvě 2013

@kamisb To ti věřím. Protože mě taky chybí ta vana a ta teplá voda.

akashka
26. kvě 2013

@nikolav já vím, snažím že myslet pozitivně, jen to na mě nějak padlo ale prostě to musí být dobrý!!

nikolav
26. kvě 2013

@akashka JE TO DOBRÝ!!! A bude to dobrý!! Já ani nepřemýšlím, protože většinu dne prospím 😀

lussi
26. kvě 2013

@malinka_02 no my toho teda taky moc nenaprcali, báli jsme se oba dva 🙂

akashka
26. kvě 2013

@nikolav to ti závidím, já od transferu spím min než před ním.. Jako taky na to až tak nemyslím spíš občas podvědomí zapracuje.. Ale dám si horkou čokoládu a půjdu spát 🙂

nikolav
26. kvě 2013

@akashka Uděláš jen dobře. Já bych mohla po KETu spát pořád. Uvidíš. Hlavně zítra napiš jak ti je a jak se cítíš 😀

dada074
autor
26. kvě 2013

@nikolav a proč bys měla špinit?A já na rozdíl od tebe,to pátá přes deváté klidně stláskám 😉

dada074
autor
26. kvě 2013

@malinka_02 buď v klidu já měla před prvním 59 a u posledního tedy 6 pokusu co se malej chytil to bylo celých 74,šla jsem rodit a měla jsem 83kg a za půl roku po porodu jsem měla 62 a na těch se držím,tak že neboj po porodu to půjde dolů samo. 😉

nikolav
26. kvě 2013

@dada074 Já to taky peru všechno jedno přes druhé. Na oběd jsem si dala čočkovou polévku s chlebem hned na to kuře s rýží a pak ještě čokoládové kuličky v mléku a na to nanuk 😀 takže taky konec. Ale když si to uvědomuju snažím se tak nepácat jedno přes druhé 😀

irisi
26. kvě 2013

@dvoranna ahojky to vypadá dost slibně 😵 juuuuu tak se těším na úterý a držím pěsti
@malinka_02 @pavlaru dá se prý dvakrát (možná víckrát ) změnit pobyt na neschopence, tak to by jste ty chalupy pokryly 😉
@nikolav holky ti určo odpovídali, ale na koupel na pěknou dobu zapomeň... jen sprchu

irisi
26. kvě 2013

teda vy jste toho strašně moc napsali..... jdu Vás dočítat a postupně reagovat

nikolav
26. kvě 2013

@irisi A jak je to s bazénem v těhotenství?

dada074
autor
26. kvě 2013

@nikolav jo tak to by mě také zajímalo,no ze začátku by mě to ani nenapadlo,ale dostali jsme s manželem roční permici do aquaparku v Průhonicích a s malým bych docela jezdila.

Jo a holky musím vám napsat jaká jsem kráva,včera jsem vyrazila ke švagrové telefon v kapse abych byla mobilní kdyby něco potřeboval děda a co myslíte,že se nastalo?Ano správně telefon za osmičku 4 měsíce starý v prdeli,prostě paráda.Ještě že mám ty narozeniny 😀

akashka
26. kvě 2013

@nikolav bazén myslím asi neva, ale šla bych jen po 12. Týdnu a to tam kde víš jistě že nic nechytnes, ideálně se slanou vodou nebo aspoň cisten ultrazvukem.. Ale já jsem na tohle hodně opatrná, i normalne chytnu v čistém bazénu infekci raz dva, takže se už koupu jen v moři a to bohužel není moc často...

nikolav
26. kvě 2013

@dada074 mě by to taky zajímalo jak to s bazénem je. No tak to je škoda. A nenašla jsi ho?? No ještě, že ty narozky máš. Mě by to strašně nasralo.

nikolav
26. kvě 2013

@akashka tak proč pak vadí vana s vlažnou vodou? V bazénu můžu přece chytnout kde co ne? Já na to netrpím, ale nechci teda v těhotenství něco chytnout.

dada074
autor
26. kvě 2013

@nikolav
@nikolav to mi povídej,nejdřív jsem byla fakt nasraná,už mě to přešlo,jediné co mě štve jsou všechny ty kontakty,jak na známí tak na doktory a že tam toho bylo,no holt to postupně musím dát dohromady. 😠 😠

akashka
26. kvě 2013

@nikolav já myslím že do vany si nikdy tak studenou jak v bazénu nedas 🙂

nikolav
26. kvě 2013

@dada074 No ty kontakty by mě nasrali asi teda nejvíc!!!

malinka_02
26. kvě 2013

@lussi prave.. Lepsi si to odpustit nez pak zase 3 roky cekat..
@dada074 jestli se k porodu dostanu 😀
@irisi my jezdime kazdy vikend kdyz je hezky vis..
@nikolav ty ses husta 😀 Ja bych ted po patek transferu do bazenu nevleźa, ani sex nebudu riskovat a ani vanu.. Ja resim i jak si myt vlasy abych bricho moc nenamahala.. Mam proste strasny strach abych cokoliv nepo.. Prece jenom prvni dite budu mit nejdriv ve 31 ..

irisi
26. kvě 2013

@lussi tak to radši dohola 😉 😀 🤐 ne dělám si srandu
@nikolav ani v těhotenství bys neměla dávat horké koupele.... já teda vařící vodu miluju, tak sprchu vařící mám 😕
@lussi hele to je divný.... určitě to byla menses? víš že takové bývají i v těhu 😨

nikolav
26. kvě 2013

@akashka no to ne, ale vlažnou jo, ale víš jak kdyby bylo léto jak by mělo v červnu být tak se z toho horka budu sprchovat vlažnou vodou, ale tady v tom počasí?? Když je vlezlá zima a jen chčije a chčije tak mám náladu na tu teplou vanu o to víc. Ale to je logické, že 🙂

nikolav
26. kvě 2013

@irisi i teď si ju dáváš? Když jsi těhotná v 10 tt?

nikolav
26. kvě 2013

@malinka_02 tak to mě nenapadlo 😀 s těma vlasama. Já nebudu riskovat nic. I když já bych to dítě teda měla ve 22 letech. Ale i tak. Posrat se může cokoliv v jakémkoliv věku.

malinka_02
26. kvě 2013

@dada074 je tak to je teda pech!!

malinka_02
26. kvě 2013

@nikolav ja si normalne myju hlavu ohla nad vanou , no a ted si leham do vany radsi..

irisi
26. kvě 2013

@nikolav nedoporučuje se 🙂.... mohla bys chytit infekci 😎 ... já bych to sama o sobě neriskla..... ale je fakt že v bazénech pořádají těhu cvičení, ale vím že holky do bazénu chodí s tamponem....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru