IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
26. kvě 2013

@nikolav a vanu s vlažnou by ti udělala dobře? jestli ano tak si ji dej 😉... já se ráchat ve studený vodě nemusím, to si teda radši dám teplou sprchu a pořádně se v ní nahřeju, pouštím si na nohy vroucí, na břicho teplou....

nikolav
26. kvě 2013

@malinka_02 Já si teda myju hlavu ze si lehnu do vany a zakloním hlavu. Ale nejlíp se vlasy umývají ve sprše. Ale tak víš jak.

nikolav
26. kvě 2013

@irisi no právě, že tam chodí, ale přemýšlela jsem jaké to má podmínky. A taky přece pro těhotnou to musí být příjemné v té vodě. Nadlehčuje tak je to cvičení asi lepší.

irisi
26. kvě 2013

@dada074 to je škoda s tím telefonem..... ale je to jen věc a budeš mít aspoň dárek k narozkám když sis sama sobě nadělila ten největší 😉
@malinka_02 no ale takto budeš na chalupě třeba 14 dní nebo měsíc v kuse a ostatní tam budou o tebe pečovat 😎
@nikolav nedávám, vanu jsem neměla minimálně 2 měsíce možná déle....dnes jsem byla u vany kde se ráchal manžel a aspoň jsem máčela nohy 🙂

nikolav
26. kvě 2013

@irisi A jsi v pohodě jo? No já úplně vařící nemám, ale když jsem měla OHSS tak jsem byla ve sprše i několikrát denně a břicho jsem si sprchovala teplou vodou. Dělalo mi to na to břicho a ten žaludek a bolesti dobře.

irisi
26. kvě 2013

@nikolav jjj prý je to fajn i pro mimi, ale to riziko, zanesení infekce tam je....... vím že jedna holka někdy dřív psala že dokonce namáčí tampon do tee tree a pak zavede a jde do bazénu..... no nevím 🙂
víš kdybych přirozeně bez problémů otěhotněla, tak bych cvičila, koupala se bazénovala a pod..... ale po 5letech snažení jsem přeci jen trochu opatrná a pár věcí si odpustím

irisi
26. kvě 2013

@nikolav ano jsem v pohodě..... když si odmyslím ty komplikace, a teď jen lehce chodím po bytě a hned mě z toho bolí břicho a špiním 😅 .... právě že se také uleví od té bolesti vaječníků, jak jsou stále zvětšený.... ale miminka rostou a vyvýjejí se tak jak mají 😵 .....

malinka_02
26. kvě 2013

@irisi tam ale nikdo pres tyden neni vis 😀 My jezdime jen na vikendy.
@nikolav tak to delam ted taky. Ja treba z bazenu chytam infekce mocovych cest na ktere tampon nepomuze a vzdy skoncim s atb takze ja bych to neriskovala ani s tamponem .

nikolav
26. kvě 2013

@irisi To určitě. A zrovna ty musíš být opatrná dvojnásob! Taky kdybych byla schopná otěhotnět v pohodě a taky bez těch změn na děložním čípku atd. tak bych taky asi přemýšlela jinak. Ale jinak je to riziko. Nebyla to levná záležitost a taky je tu riziko atd. že. Takže hold musím dodržovat nějaká pravidla. Sex, koupel, voda, bazén atd. Napadají tě další věci co tě napadají čemu se vyvarovat? A ty máš stále zvětšené vaječníky? Já už jsem po OHSS v pohodě. Ale je pravda, že teď už také břicho cítím, ale je to asi to hnízdění nebo nevím. Nešpiním a jinak jsem v pohodě, jen hodně spavá. A celkem velice rychle tento víkend utekl. Večer jsem seděla a čučím a říkám si to už je zítra pondělí? No a je no. Akorát jak se vyspím což bude někdy tak v 11 hodin dopoledne 😀 tak musím vstát a taky něco udělat. Vysát a umýt země a umyt nádobí teď z večera. Už se mi nechtělo těch pár hrnků a lžiček umývat. Manžel navíc vstává do práce brzo ráno a dojede až v úterý po půl noci. Tak už jsem s tím nechtěla třískat. A pak opět budu asi spat, protože jestli mě to bude brát tak jako dnes tak určo ještě pak zaberu 😀

nikolav
26. kvě 2013

@malinka_02 Jistě pokud na to trpíš tak je to riziko ještě větší. Já teda měla dvakrát zánět ledvin. Jako nikdy jsem vyloženě nechodila na koupák a čachtala se. To ne. Chybět mi to nebude. Jen manžel chtěl jít. Učila jsem ho totiž plavat. Chodíme v létě do krytého bazénu a nikdo tam není tak je to ideální a je to levné a máme klid. Když byl malý tak se na to ve škole vykašlali a plavat se nenaučil a navíc jeho rodiče plavat taky neumí tak ho to neměl kdo naučit. A sám to nezkoušel. Takže jsem ho já a moji rodiče učili plavat. Ale tak bude to muset počkat.

sasanka033
26. kvě 2013

@lussi tyvoe esli mas zuzeny vejcovody z prechozenyho zanetu, tak pak ja uz zadny vejcovody nemam. ja jsem mela zanety nekolik let v kuse:( no pokud nevyjde ted ket (paneboze musiiii!!!!!!), tak si fakt o tu laparku pred dalsim ivf pokusem reknu.

irisi
26. kvě 2013

@malinka_02 tak si prostě vezmou dovcu a budou tam s tebou a bavit tě a opecovavat 😉......ne samozřejmě lepší, aby jsi měla bezproblémove tehu, brala si dovcu a užívala léta dosytosti 🙂

irisi
26. kvě 2013

@nikolav mam ale bolestive se mi Levy zmenšil o 3cm na 9x8cm....proste pacholci nechtějí když se furt zvyšuje hcg....ano vim,musím byt ale jen ležet je na palici .....hele zitra se ještě na úklid vybodni a odpocivej ...nech to na Úterý....
No jinak Nevím co ještě,moc bych neriskovala sport,hlavně kolo,inline brusle apod.

nikolav
26. kvě 2013

@irisi Na kole odmítám jezdit a brusle nemám 😀 ale tak nějaké aktivity, které by ještě nebyly vhodné? Nebo co zakázali nebo nedoporučili v CARu? No ty vaječníky pro tebe musí být peklo? A zmenší se ti až HCG neporoste? No já ležím, protože furt usínám 😀 no jen vysaju chodbu a umyju ji. Vanu a tak nechám až na pozdější dny. Navíc toho beztak nebudu schopná. A nádobí jsem umývala už v sobotu. Takže to je v pohodě. Ale pak musím začít něco dělat. Hrozně mě to te%d štve co je rozbordeleného, ale je mi jasné, že zítra budu minimálně půl dne mimo provoz a nebude se mi chtít.

lussi
27. kvě 2013

@sasanka033 tak zase teoreticky vejcovody k ivf nepotřebuješ, ale je fakt, že se ti v potrubí může tvořit nějaký zánět a to není rozhodně dobrý. Já se poradím v Gennetu jestli si ten jeden nenechám odstranit nadobro, v Pronatalu se to tam jednomu dokotorovi moc nezdálo. Tak uvidíme no, třeba ještě půjdu pod kudlu.
A jinak dobré ráááááno 🙂

kolino
27. kvě 2013

ahoj holky je tady někdo kdo neustale spini? ja furt jen lezim nic nedelam a spineni furt!!!! jak se jmenuje ten lek na to zastaveni? vim ,ze je volne prodejny!

jahodnice
27. kvě 2013

@kolino
ascorutin

lussi
27. kvě 2013

Tak v Gennetu mají nejbližší volný termín na objenání až v listopadu!!!!! To fakt čekat nebudu!!! 😠 ☹ 😅

dvoranna
27. kvě 2013

Tak jsem to nevydržela a dnes si udelala test. Je to 12 dní od Ketu a mám 4 dny zpozdění a test asi negatvi.
Tedy po delsim patraní jsem tam objevila slabeho opravdu slabeho ducha. Tak nevim. Radeji jsem si volala do sanatoria a byl mi řečeno ať ještě 2 - 3 dny vydržím, že u Ketu je to jinak. Pak že bych přišla a vysadili by se leky. To se mi zda ale divny. Preci muzu byt tehotna a test to zatim nemusi ukazovat. Kamaradka to tak mela az do 6 týdne.
Ach jo mě je z toho do breku

sasanka033
27. kvě 2013

@dvoranna ahoj zlato, hod sem fotku. nevim proc by to melo byt u ketu jinak, ale vydrz ty dva dny! fakt, vedi co rikaji...a neplakej, na to je cas, az bude jistota, ze bys ted svuj organismus s miminkem nevycerpavala, ted musis bejt silna. kor kdyz jsi tam carku videla! 🙂

sasanka033
27. kvě 2013

jinak dobre rano, ale je to teda venku teda hnus, co?:/

sasanka033
27. kvě 2013

@lussi ciao, ja vim, ze je nepotrebuju k ivf, ale nejsem zatim srovnana s myslenkou, ze nemuzu mit deti prirozene...:/

sasanka033
27. kvě 2013

@lussi listopad????? hele a nenabidli ti, ze ti v mezicase zavolaji? ja takhle cekala od zari do ledna na apolinare a mezitim mi dvakrat volali, ze jim nekdo odpadl. ale ja bohuzel zrovna nemohla vzit telefon, takze ten termin dali nekomu jinymu. tak jim rekni, ze zajem mas, objednej se tam a zrusit to muzes vzdycky a zeptej se na to. dycky jim v mezicase nekdo otehotni. no ne?

lussi
27. kvě 2013

@sasanka033 jo no 😒 Já si tohle vůbec nepřipouštím, naštěstí jsou v dnešní době i jiné možnosti a díky bohu za ně co? 🙂
A jo, říkali, že obvolávají lidi, ale nesnáším čekání, potřebuju, aby se něco dělo hned. A při mém štěstí by mi volali stejně, když bych nemohla 🙂 Navíc manža půjde na operaci s ramenem, nejspíš v létě, tak to zase budu muset být nějak funkční 🙂

dvoranna
27. kvě 2013

@sasanka033 Až budu doma tak to zkusim vyfotit, i když se obavam, že tam stejne nebude nic videt. Fakt sem to našla až po delsim badani a jen z urciteho uhlu ☹ ještě se zkusim otesttovat v tu středu a uvidim. A já už tomu tak věřila.

lussi
27. kvě 2013

@dvoranna ahojik, vyfoť testík. A nic nevysazuj, já vysadila taky až dneska! Držím palce ať je z ducha pořádná lajna!

pistalinda35
27. kvě 2013

@dvoranna Neházet flintu do žita, já měla dvě čárky až 16 den po ET !!! Ještě že jsem byla na krvi 🙂

dvoranna
27. kvě 2013

Jak to funguje, když bych si pak chtěla dojit na krev jako samoplatce a na kolik to vyjde? mate s tim nekdo zkusenost?
@lussi Právě mě se taky zda dost divny, že bych pak mela prasky bez kontroly vysadit.

sasanka033
27. kvě 2013

@dvoranna vidis, pistalinda je chodici dukaz, ze veci nekdy fungujou jinak, ale fungujou🙂 vydrz!!!! a testuj ve stredu.

sasanka033
27. kvě 2013

@lussi no ne, ja jeste porad nemam cerny na bilym, ze jsem v haji, ze se mi nikdy nepodari takovej ten zazrak, co tady obcas holky pisou, ze spontanne otehotni i bez ivf. jeste nemam vsechna vysetreni hotovy a porad doufam, ze v mezicase to treba klapne IUI nebo prirozene. to ale nepujde, pokud je diagnoza nepruchodny vejcovody...no to me proste desi no:(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru