IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ratatooy
27. kvě 2013

@dvoranna prsim te to asi magistra myslela to že na testu vidíš v určitým uhlu testovací proužek ale zabarenej duch tam rozhodně není

ratatooy
27. kvě 2013

@nikolav n učo ja sem to mela taky hned a po testování to vystřídaly nevolnosti takže si to uživej,hele to je stejny jak si každej myslí že do 4mesice neni nic vidět,jo houby,ja bych to neutajila ani druhej mesic

irisi
27. kvě 2013

@sasanka033 protože ovlivňujou dělohu, může se v nim hromadit toxická tekutina pro embrya.... vaječníky nedržej na vejcovodech, ty jsou jen spojka mezi vaječníkem a dělohou nemají podpůrnou funkci.... vaječníky držej vazy

irisi
27. kvě 2013

@nikolav to máš pravdu, ale i kdyby byli větší tak s nimi to nějak dám....... ale miminka si svůj prostor vydobudou o to strach nemám 😀
jo já měla vlčí hlad také hned po et..... naoříklad jsem v nemocnici i s obr břichem vždy všechno snědla a ještě jsem měla skryté domácí zásoby v šuplíku

sasanka033
27. kvě 2013

@irisi no joooo, ale ty uz jsi jasna a nedelala bych to v tvym pripade jinak🙂 ale nikolav ted uz taky, oficialne je tehotna minimalne do testu🙂

sasanka033
27. kvě 2013

@irisi no jako neptala bych se takhle jako pablb, ale mne jednou na utz nemohla doktorka jeden vajecnik najit a rekla, ze si tak jako na tom vejcovodu tim brichem cestujou a jednou dokonce doktor udajne (haha) zamenil cystu na pravym vajecniku za levej a jeho kolega kdyz jsem mu to na utz rikala tak prohlasil, ze se to muze stat, ze se tam ty vajecniky tak pohybujou...tak z toho jsem nejak pochopila, ze jsou jakoby privazany jen z jedny strany, tim vejcovodem. takze ne🙂 diky🙂

nikolav
27. kvě 2013

@ratatooy Fakt? Já vypadám po laparce na třetí měsíc permanentně takže lidi okolo už si zvykli, takže doufám, že neporoste břicho ještě rychleji. Chtěla bych to utajit tak do toho třetího až čtvrtého měsíce. A je normální, že nemám žízeň a musím se nutit pít?

nikolav
27. kvě 2013

@irisi Tak to jsi dobrá to já při tom blbým OHSS nemohla jídlo ani vidět. A když už jsem do té pusy něco dala tak to šlo stejně ven. Ale až mi bylo dobře a OHSS odezněl tak jsem žrala a žrala. No a teď už mě to chytá zase. Vždy když se probudím mám hlad, a jen se najím tak přemýšlím co dál bych sežrala, a honí mě mlsná.

nikolav
27. kvě 2013

@sasanka033 ale to akhaska taky 😀 i když zrovna nevyžírá ledničku 😀

ratatooy
27. kvě 2013

@nikolav jj taky se nutím pít,jinak by mi stačily denne dve deci,no hele ja mela břicho už po malym a o to víc ted snad roste se podivej foceno 10+5

sasanka033
27. kvě 2013

@ratatooy wow, slusnej buben 😀 😀

nikolav
27. kvě 2013

@ratatooy ty brďo tak to jsem nečekala, že je tak velké v 11 týdnu!!! No tak to je mazec!!! Ježiši no já to chtěla utajit minimálně do srpna 😀. Protože děda má teď 70 6.6. a to už budu z testu vědět něco, ale z krve ještě ne a říkat to nechci, jenže v červenci má tchýně 58 let a moje babička 65 let a já to nechci dát jedné z nich k narozkám. Nechci aby to jakoby dárek dostala jedna z nich. A tak bych to chtěla utajit. Aby jedna nebyla naštvaná a nezáviděly si. No, ale jestli mě zůstalo břicho po laparce a porostu taky tak, tak to asi neutajím. Ale jinak moc hezké bříško a tiše závidím 😀 stejně.

ratatooy
27. kvě 2013

@sasanka033 no to mi povidej,takže už určo chápete proč se me každej ptá jestly to bude kluk nebo holka🙂

nikolav
27. kvě 2013

@ratatooy jasně chápeme a necháš si to říct?

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav ale ratatooy ma uz jedno dite....ta deloha pri prvnim jeste neni roztazena tak to neni videt tak brzy, neboj🙂

nikolav
27. kvě 2013

@sasanka033 díky za uklidnění 😀

sasanka033
27. kvě 2013

@ratatooy bude to kluk🙂 to vidim vocad🙂

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav hele s tvoji mikropostavickou si myslim, ze to utajis minimalne do vanoc 😀 😀

irisi
27. kvě 2013

@nikolav nápodobně 😀
@ratatooy krásné bříško

nikolav
27. kvě 2013

@sasanka033 tak to si pak vyfotím ten svůj a jsem zvědavá co mi předpovíš 😀 no já si myslím s tem utajením, že právě když jsem malá tak to půjde vidět brzo. Ale tajně doufám, že mimčo bude malé tak okolo 3 kilo.

nikolav
27. kvě 2013

@irisi no a pokračuje to 😀 ??

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav no ale ty mas dost velkyho muze, vid?

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav zadnej problem, reknu ti to driv nez doktor na utz 😀

nikolav
27. kvě 2013

@sasanka033 noo já nevím má 178 cm a cca 75 kilo. Když cvičil měl i 85 kilo, ale na to teď nemá čas :-/

nikolav
27. kvě 2013

@sasanka033 OK už se těším 😀 a né, že mi řekneš, že jsou to dvojčata 😀

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav tak to vypada na fotkach vetsi. nebo mozna jak ty jsi trpaslicek🙂 no ja ze miminko nemusi bejt jen po tobe🙂 ale miminka mivaj kolem 3 kg...kluci bejvaj tezsi no.

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav a proc ne, ty bys nechtela dvojcatka?🙂

dvoranna
27. kvě 2013

@sasanka033
@irisi Tak jsem přilítla domu a rozbalila další test a nikde sem nic nevykoukala, tedy ta mi dala magistra jedna. Byl to ten test od dr. Maxe. a ten duch z rana je ted o neco lip videt, tak jsem nemela halucinace. Ja si ted radeji koupila mama testy

sasanka033
27. kvě 2013

@dvoranna huraaaaaaa🙂 tak parada, prosimte, zkus vydrzet a testuj az ve stredu. ono se to hcg zveda ob dva dny, tak at se zejtra zas nevystresujes.

nikolav
27. kvě 2013

@sasanka033 nechtěla. Ale kdyby byly tak se s tím smířím 😀 no já vím, ale doufám, že bude mimčo adekvátně těžké 😀 a nebude to nějaký cvalda.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru