IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 tak dík. Jen čekám, že to bude bouřlivé těhotenství 😀

nikolav
28. kvě 2013

@pistalinda35 Díky, doufám že to tak bude 😀

brsh
28. kvě 2013

@sasanka033 no tajně doufám, že si je budu muset odříct aspoň na rok 😉

sasanka033
28. kvě 2013

@brsh ja tajne doufam, ze mi to pak uz vydrzi na celej zivot🙂

mufyxa
28. kvě 2013

@nikolav moc ti blahopřeju myslím že jsi si toho užila dost a že si to zasloužíš, 🙂 tak ať čárečky sílí . mám radost 😀 Jen tak dál holky za chvilku už tady nebudou žádný texty.... snaží se .....ale čeká miminko ,,,,,,,tak to má být 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 Doufám, že se vše povede. I to rozmražení. A i to vše a bude z toho krásné zdravé miminko. No embryjka máme ještě tři. Takže by se o tom dalo uvažovat 🙂

nikolav
28. kvě 2013

@mufyxa Děkuju, doufám, že budou sílit.

sasanka033
28. kvě 2013

@mufyxa kez by🙂

nikolav
28. kvě 2013

Tak jsem ten test vytáhla ještě teď, duch je tam furt, akorát už to vyschlo ten test, tak je míň vidět. Ale vrazila jsem to manželovi jestli nejsem paranoidní a řekl, že ho vidí, že tam je furt. Tak asi nejsem paranoidní. No jinak foťák jsem nenašla. Já ho najdu až ho nebudu potřebovat.

mufyxa
28. kvě 2013

@sasanka033 to je jistý musí se věřit a věřit a chtít hlavně nic nevzdávat 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 já vím že je to někdy těžké jít dál ale jednou to vyjde 🙂

nikolav
28. kvě 2013

Líp mi to vyfotit s mobilem prostě nešlo. Tak co myslíte. Jsem blbá s manželem nebo tam není 😀 ??

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav tak holcicko, sedim v praze a vidim ho az vocad! 😀

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 Fakt jo?? Já už mám pocit, že mám vidiny, když na to čumím furt 😀 jestli tam je a nebo není 😀

dvoranna
28. kvě 2013

@nikolav Je tam!!!! Mam na testu stejneho.

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav to je jasny, ty uz tam tech pruhu musis videt vic nez na adidasu 😀

sasanka033
28. kvě 2013

@dvoranna a co ty? jak to pokracuje?

dada074
autor
28. kvě 2013

@nikolav potichounku gratuluji.A ty jsi před KETem neměla Pregnyl?
@sasanka033 na zítřek držím palečky,a měli by ti říct kdy bude KET?
@mufyxa tý jo už 8 tt jo?To to letí. 😉
@brsh buď v klidu dnes mě opět tak vytočili (doma),že jsem po ní ke kávě (bez kofeinu) také sáhla.A v Caru o tom vědí a mi řekl,že když budu mít chuť mám si dát (ne samo,sebou 20 denně). 😵

dvoranna
28. kvě 2013

@sasanka033 Zatim nejak, chci zkusit jeden test az prijdu dnes domu a dalsi zitra rano. A asi si dojdu zitra na krev at vim na cem jsem. Ta nejistota je totiz hrozna. Ducha na testu mam podobnyho jako Nikolav

dada074
autor
28. kvě 2013

@nikolav je tam vidět!!!!!

nikolav
28. kvě 2013

@dvoranna a kolikátý den jsi ty?? Panebože ve čtvrtek si jdu k doktorovi pro lístek na peníze a až se mě zeptá jak mě je a já mu řeknu, ale dobře pane doktore těhotně 😀 a on se mě zeptá a kolikátý den po KET jste? A já mu řeknu, že 6. a že mám dvě čárky na testu tak mi to nebude věřit 😀 i když co si budeme povídat, tak temu nevěřím ani já, že bych patřila mezi to malé procento žen, které začnou HCG produkovat brzo.

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 já vidím už vietnamský adidas 😀

nikolav
28. kvě 2013

@dada074 neměla jsem vůbec nic. Pouze Estrofem a Utrogestan. Pregnyl jsem píchnutý neměla. Ani nic podobného.

sasanka033
28. kvě 2013

@dada074 diky, jsi zlato. no doufam, ze mi uz reknou vic. ale hlavne podle vysledku no..esli sliznice roste jak ma, ale snad jo, kdyz zobu ten estrofem 2xdenne. jsem i zvedava, jak mi ten ket nacasujou, kdyz je to bez ovulace a nanuka mame sestidenniho. hlavne jdu k jirsovy, tak se nebojim tolik🙂

dada074
autor
28. kvě 2013

@sasanka033 a kdy si tak myslíš,že by to mělo být?

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav no anebo taky budes patrit mezi ty, ktery cekaj jednovajky 😀 😀 😀

raaaadka
28. kvě 2013

@mardusenka30
Jo to jsem četla v návodu, tak jen jestli je to tak v praxi. 🙂
Takže dnes slabá druhá čárka, počítám zítra by mohl být pozitivní a ovu 13.-14. den, to by odpovídalo. 😉
Tak to máme ještě čas...

dada074
autor
28. kvě 2013

@nikolav tak v tom případě je to paráda. 😀

sasanka033
28. kvě 2013

@dada074 no ja vubec nevim, tipuju tak 20DC. takze 7.6. treba. ale fakt jako netusim. v nativu se to tak pocita - prirozena ovu + stari embrya = den ET. ale takhle pri stimulaci mozna proste podle stavu sliznice.

nikolav
28. kvě 2013

@dada074 Díky tak vše nejlepší k narozeninám (předčasně) 😝 ♥

dvoranna
28. kvě 2013

@nikolav Dneske je to 13. den po Ket. A 5. den zpoždění. A už 2. den po Ket mě bolelo v podbřišku takový jako tlak. Tak uvidime jestli duch bude silit. Vtipny je že se jmenuju Dušková, tak jsem si řikala, že kdyz se zadaří tak pracovní jméno bude Dušík 😀

mufyxa
28. kvě 2013

@dada074 jj holka letí to 😉 chodím sem každý den a raduji se z vašich úspěchů a lituji všechny neúspěšné, ale těch úspěchů je mnohem víc tak vám všem držím pěsti . Já jdu v pátek na UVZ tak se těším a zároveň bojím, aby bylo vše ok no ale to se budu bát už stále snad to bude v pořádku a já budu v lednu chovat své vytoužené miminečko . a vy všechny tady brzo taky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru