IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
28. kvě 2013

taky jsem dostala srdicko! holky nevim od koho, ale strasne moc dekuju 🙂

nikolav
28. kvě 2013

@dada074 No to jsem neřekla, že udělám test až v neděli 😀 já jen řekla, že ti ho sem v neděli dám 😀. Ne už budu testovat každé ráno 😀 jsem magor 😀 a vím, že ten největší dárek jsi už dostala. A to je nejdůležitější!!!

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 já taky a nevím od koho 😀 hele a ty spíš či co v té práci 😀 ?

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav ne, jak te to napadlo?🙂

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 Že tu nejsi a nekonverzuješ 😀

dada074
autor
28. kvě 2013

@sasanka033 už ho doufám nebudu potřebovat,ale ty ano 😉
@nikolav nejsi magor,já některé dny testila ráno i odpoledne a brala jsem to poctivě od 5 dne. 😉

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav no ja jsem ted mela telefonat ze svedska, tak jsem konverzovala jinde🙂

@dada074 dekuju🙂 zrovna si rikam, ze tady zustanu sama. vsechny dubnovky tehotnej jak o zavod🙂

nikolav
28. kvě 2013

@dada074 Kdy máš termín? Nebo pravděpodobně? No já budu taky testovat každé ráno 🙂

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 No tak to jo pak 😀 a já už jsem si představovala jak jsi rozplácnutá na stole a chrníš 😀

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav no taky jsem si odskocila do kveten/cerven diskuse prave..pac tady brzy nikdo nebude🙂

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav no a taky nekdy musim pracovat 😀

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 aha já myslela, že aspoň někdo musí pracovat 😀 no neboj já za tebe aspoň jím nic si z toho nedělej 😀 a proč myslíš, že tu nikdo zachvílu nikdo nebude?? No bude a ty zachvilku taky, ale už jako těhotná!

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav no ja se prave obavam, ze nekdo musi splnit ty statistiky, ze nemuzou tehotnet vsechny a to budu ja.

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 Nebudeš neblbni!!! Hele mysli pozitivně a mysli na KET!! Kdy ho máš mít přesně?

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav no nekdo to ale bejt musi.... no nevim este, zejtra teprve kontrola esli mam sliznici a jsem na to ready, aby to nebylo jako minulej cyklus ze hovno hovno.

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 věř si taky trochu sakreš!!! No doufám, že máš dobrou peřinu pro mimčo. A pak šup tam s ním. No a za 9 měsíců jsem zvědavá na fotky mimouška!!

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav dyz to je tezky, je to obrannej mechanismus. ja uz mam zkusenost, jaky to je, ze se tesis dokonce na dvojcata a nevyjde ani jedno, testy porad bily...pak se tesis aspon na ket a nemuzes na nej a cekas na dalsi cyklus. a tak se pak bojis, co se zase podela.

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 tak se přestaň bát. Bude to lepší. A tělo i duše mimčo líp přijme! Je to těžké, ale zkus to. Pak se miminku bude k tobě chtít. Mě je blivno sakra....

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav a zvracis?

akashka
28. kvě 2013

@nikolav ja bych taky chtela aby mi bylo blivno :D

sasanka033
28. kvě 2013

dneska si koupim cudky a dam si pivo🙂

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 zatím ne, ale už se mi dnes několikrát navalilo a není mi od žaludku dobře a bolí mě hlava. Sice mám hlad i chutě, ale můj žaludek je jako na vodě.

nikolav
28. kvě 2013

@akashka taky ti bude. A až se keramická mísa stane tvůj nejlepší kamarád tak si budeš říkat, proč je mi tak špatně 😀

akashka
28. kvě 2013

@nikolav budu si říkat, jupííí konečně je to tady 😀

nikolav
28. kvě 2013

@akashka mě stačilo objímat záchod pří ohss. Myslela jsem, že vyhodím i žaludek. Byl to hnus to zvracení!

akashka
28. kvě 2013

@nikolav no jo, ale tak to bylo zvracení kvůli blbému OHSS, teď to bude zvracení kvůli tomu nejúžasnějšímu vetřelci na světě 🙂

nikolav
28. kvě 2013

@akashka to ano. Určo bych to brala jinak. Ale víš jak. Furt je to zvracení 😀

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav zlato, tak jsem si prave nastudovala kdy se deli embryo na vicecetne tehu🙂 chces si to taky precist? 😀 😀

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav no snad ti nebude moc blbe no:/ blby je, ze se s tim nic moc neda delat no...jakoze nakej univerzalni navod na to asi neni.

sasanka033
28. kvě 2013

rikam ted doma, ze mi musime na zejtra na kontrolu drzet palce, ze snad bude mit miminko pripravenou hezkou perinku a partner na to, ze zejtra mi reknou, ze tam ma pripravenou celou postylku i s dupackama a zavinovackou 😀 a prej akorat pak bude trochu problem to cely rodit 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru