IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
29. kvě 2013

@brsh tak to jo protože já když jsem to počítala tak jsem 3+2 tt

akashka
29. kvě 2013

@brsh Gratuluuuujuuuu moc ;)

brsh
29. kvě 2013

@nikolav já 3+3 🙂 😀

brsh
29. kvě 2013

@akashka děkuju moc!!! 😉

nikolav
29. kvě 2013

@brsh škoda, že už si nepamatuju kde jsem si ten týden a den vypočítala

ale pak jsem si počítala toto:

V tento den můžete zkusit těhotenský test, už by se Vám mohly ukázat // 31.květen 2013

V tento den už se vajíčko pravděpodobně začíná uhnizďovat (s přesností +- 3 dny) - nyní můžete (ale nemusíte) začínat pociťovat první těhotenské příznaky. 27.květen 2013

V tento den už možná Váš lékař něco uvidí vnitřním ultrazvukem (gestační váček) 8.červen 2013

Nyní už možná tluče srdíčko 13.červen 2013

Konec prvního trimestru - to nejrizikovější období máte za sebou. Všechny důležité orgány jsou již vytvořeny, nyní bude miminko už jenom růst. 28.červenec 2013

Konec druhého trimestru 2.listopad 2013

Předpokládané datum porodu 9.únor 2013

brsh
29. kvě 2013

Holky tady něco takovýho házely, už taky nevím kde a kdo.... ale podle toho prvního jejich mi vyšel TP taky na 9/2. To má narozeniny moje ségra 🙂 ale teď podle kalkulačky a poslední ms mi to vyšlo na 8/2. Kdy jsi měla poslední ms? Jsme tedy asi nějak stejně nebo co 😀 ale já už na to prdím a nebudu to řešit, je fakt moc brzo a mám strach. Nechci nic zakřiknout

nikolav
29. kvě 2013

@brsh jj já to zkoušela hrozně mě to zajímalo. Já to zkoušela na hodně kalkulačkách a někde mám termín 9.2. někde 10.2. někde 11.2. a někde jsem měla rozmezí od 27.1. do 24.2. a první den poslední MS jsem měla 7.5.2013 a ty?

aaajeto
29. kvě 2013

Ahoj holky, tak my už máme taky srdíčko. Dnes jsem podle PM 6+3, podle UZ 6+1. Ale embryjko má jen 4,5 mm, není to málo?

brsh
29. kvě 2013

@nikolav Jo, já jsem taky byla zvědavá 🙂 Já měla poslední ms 5. května. Tak to počítáme nějak jinak každá 🙂 No je fuk, hlavně, ať to dopadne. Jdu se natáhnout, tak zatím pááá

@aaajeto - moc gratuluju!!! Já myslím, že není malý, jak jsem koukala na ty různý tabulku. Ve třetím týdnu má milimetr 🙂

pistalinda35
29. kvě 2013

@aaajeto moc blahopřeji !

nikolav
29. kvě 2013

@brsh no důležitý je pak ten výsledek. Tak ahoj

dvoranna
29. kvě 2013

Tak na krvi mam HCG 7,5 tehotenstvi se uznava od 20, volala jsem si do caru a doktor mi doporucil vydrzet jeste na krev do patka, nejlepe do pondeli. Tak se to asi jeste muze zmenit.

akashka
29. kvě 2013

@dvoranna to bude dobrý ;) držím pěsti ;)

dvoranna
29. kvě 2013

@akashka Mě jen vrtá hlavou, přeci kdybych nebyla tehotna, tak mam hcg logicky nula. Co tedy znamena 7,5 a podle tehle tabulky http://www.naseporodnice.cz/hladina-hcg-v-krvi-...
to je normalni hodnota

akashka
29. kvě 2013

@dvoranna jj však těhotná si, další odběr už bude zas hodnota vyšší ;) oni doktoři mnohdy ani neví co plácaj a jak tím můžou člověku nadělat vrásky ;)

nikolav
29. kvě 2013

@dvoranna Hodnoty má každá žena jinak. A ta co má test pozitivní 10 den tak druhá na něm nemusí mít ještě nic. Takže se s tím nestresuj!!

nikolav
29. kvě 2013

Takže přidávám večerní test (ten poslední).

akashka
29. kvě 2013

@nikolav ty ses maniak!! ale sílíííí 🙂 to je super 🙂

nikolav
29. kvě 2013

@akashka Jsem no. To víš, když už jsem začala tak taky pokračuju. Každý den jeden ráno a jeden večer. A mimouš se musel asi zahnízdit večer a produkovat HCG taky a předpokládám, že to bylo 27.5. večer, protože i když je moč naředěná večer tak je čárka silnější. A první čárku i když ducha jsem našla 28.5. ráno.

akashka
29. kvě 2013

@nikolav chtěla si říct, že se mimousi zahnizdili, že??? 😀

malinka_02
29. kvě 2013

@nikolav krasny, to jsou stary mamatesty vid? Ty jsou nejlepsi, ja ted koukam na novych jak sili 😀

malinka_02
29. kvě 2013

@sasanka033 je perfektni!! Tak to je super!!!

malinka_02
29. kvě 2013

@brsh na kdy ti to vychazi porod? Ja jsem 4+5 😉
@aaajeto je skvely!!! Myslim ze je to akorat! 6+3 mate uz srdicko? To je super!
@nikolav ja se furt bojim tak testuju kazdy den, ale uz si koupim jen mamatesty ale ty se do srdicka zruinujes 😀

nikolav
29. kvě 2013

@akashka ano ano to jsem chtěla říct 😀

nikolav
29. kvě 2013

@malinka_02 no já nevím jestli jsou staré. Ale expiraci majído 23.5.2014 a mají ty nejnovější obaly. Tak nevím teda.

nikolav
29. kvě 2013

@malinka_02 nééé to ne, budu testovat jen do potvrzení z krve. Pak už ne.

malinka_02
29. kvě 2013

@nikolav to sem zvedava 😀 Ja az do srdicka!!

nikolav
29. kvě 2013

@malinka_02 no já jen do krve. I když....no uvidím 😀

akashka
29. kvě 2013

děvčata já už měla před chvíli v ruce test, ale odolala jsem :D nevím jak to mám ještě týden vydržet :D

nikolav
29. kvě 2013

@akashka Jo tak to jsem taky zvědavá jak to vydržíš 😉 no rozhodně tě nenavádím to ne aby sis ho udělala, ale já jsem ráda, že už testuju. Mám ráda jasno i za cenu bílého testu. Než čekat do 12. dne a pak z hrůzou na mě vykoukne jen bílý test. Tak jsem šla do toho, že aspoň něco budu vědět dřív a budu se podle toho moct zařídit a zklamání nebude tak velké. Nevím jak jinak bych to ještě popsala 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru