IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
3. čer 2013

@dada074 zachvíli dojede manžel tak na něj počkám. Ale jak doumývám nádobí tak si dám toast. Mám na něj chuť. A taky mám chuť na slaný sýr, ale ten nemám.

sasanka033
3. čer 2013

takze doufam, ze me tady nenajdete ve ctyri rano jak se vykecavam sama se sebou 😀

nikolav
3. čer 2013

@sasanka033 A to jsem se i zasmála nad představou jak se láduješ v úterý navečer pálivou omáčkou v zapomnění 😀

nikolav
3. čer 2013

@sasanka033 neboj nenajdeš....nebo hodláš strávit u pc či na wc 😀 ?

sasanka033
3. čer 2013

@nikolav jo a ty zavislacko nase, vydrzela jsi bez konika podle komentaru celkem 46 minut, i kdyz te podezrivam, ze ses mezitim vykecavala jinde 😀

sasanka033
3. čer 2013

@nikolav no da se to kombinovat, pac mam notas 😀

mardusenka30
3. čer 2013

@malinka_02 já čekám na první příchod menzes tipuji tak středu či čtvrtek, piju nosifol a vzpamatovávám se z ivf, jsem unavená bolí mě břicho, ale to může být k blížícím se dnům...jinak chodím do práce a začíná se mi opět rozjíždět atopický ekzém, povodně nám nehrozí snad a dostavujeme domeček, takže stále něco hledám např. obklady a dlažby🙂
Jak se cítíš jako těhulka???Myslím na tě a tolik nepracuj ať si to užiješ...Jen klid a pohodu přeji i posílám🙂

Jinak vás holky už moc nestíhám číst, ale sleduju tabulku a myslím na vás kudy chodím a opět všem gratuluji k uspěchům a držím pěsti odpadlíkům jako jsem já a držím pěsti těm co čekají na mrazáčky...

nikolav
3. čer 2013

@sasanka033 jo asi to bylo pravděpodobně s pračkou a následoval vysavač 😀 jo a jinak s noťasem jsem taky na wc trávila někdy dost času 😀 hlavně v období průjmu 😀

sasanka033
3. čer 2013

@mardusenka30 nazdaaaar, chybis nam tu!!! tesime se, az se zas zaradis mezi nas🙂

sasanka033
3. čer 2013

@nikolav tak vidis, nikam se uz nechystej, ty nase hormonado🙂 a zejtra dej vedet ty numera z krve🙂 dobrou🙂

mardusenka30
3. čer 2013

@sasanka033 tetičko vy mi také chybíte a proč ty jíš chili?? já jsem na něj alergik, zabilo by mě🙂)

nikolav
3. čer 2013

@sasanka033 OK jak se z toho astronomického čísla vzpamatuju tak dám vědět 😀. Dobrou noc,

sasanka033
3. čer 2013

@mardusenka30 protoze se rika, ze podporuje zahnizdeni, kdyz mas treba i nejaky imuno problem. tady jsem to vycetla a ponevadz nemam hotovy imuno, ve stredu se chystam na ket a mam rada palivy, spojim zvedavost a prijemny s uzitecnym a budu se tim cpat dokud mi nepraskne prdel🙂
https://www.modrykonik.cz/diskuse/asistovana-re...

sasanka033
3. čer 2013

@mardusenka30 a jaky mas dalsi plany?

malinka_02
3. čer 2013

@mardusenka30 no ja se bojim cim dal vic utz ale samozrejme se na nej tesim, ale nevim jestli nebude podoli zatopene ☹ Hlavne nemam uz leky.. Manzel je furt pryc ted snad vic nez predtim takze se mi pak ani tolik do u nechce..
A co ta imunologie a genetika obehas si?

malinka_02
3. čer 2013

@sasanka033 beru mam na tebe dotaz tykajici se personalistiky 😀 Je nejaka povi ost oznamit za estnavateli tehotenstvi? Jako treba muzu to tajit pul roku? 😀

malinka_02
3. čer 2013

@nikolav zitra drzim palce a hlavne at to s tebou neselne 😀

sasanka033
3. čer 2013

@malinka_02 nemas zadnou povinnost to oznamit🙂

sasanka033
3. čer 2013

a ted uz jdu fakt spat🙂 pa

nikolav
3. čer 2013

@malinka_02 Díky snad ne 😀

mardusenka30
4. čer 2013

@sasanka033 další ivf až tak na podzim v jiném CARU, do te doby klid, pohodu, dovolenou a pít nosifol já, jíst macu on a uvidíme co z toho vznikne🙂 prostě mám teď tzv. období klidu...

sasanka033
4. čer 2013

@mardusenka30 tak to jsi udelala hezkej plan a tutove to prinese miminko🙂 moc drzim palce a tesime se tady na tvoje //🙂do jakeho caru pujdes?

sasanka033
4. čer 2013

dobre rano, dneska se mi zdalo, ze jsem tehotna, resp. ze jsem to zjistila🙂 zitra je KET, tak snad se to splni🙂

mardusenka30
4. čer 2013

@malinka_02 zatím nic neoběhávám, uvidím co po mně budou v druhém CARU chtít... chápu, že se bojíš, ale bude to dobré věř mi, máš hezky nastartováno tak to musí vyjít...povodně jsou hrozné, musíš doufat, že voda brzo opadne. Mám pocit zda nebude konec světa trochu posunutý☹

mardusenka30
4. čer 2013

@sasanka033 asi reprofit, zatím slyším jen chválu...

sasanka033
4. čer 2013

@mardusenka30 ok, tak hlavne at to prinese pohodu a duveru🙂 pak uz to pujde samo🙂

mardusenka30
4. čer 2013

@sasanka033 díky, doufám v to🙂

sasanka033
4. čer 2013

@mardusenka30 nekdo tady jednou psal, ze rok 2013 je stastnej a ze do jeho konce budeme tehotny vsechny. nekomu to holt zabere par pokusu (ja, ty) a nekdo uz to stesti ma, viz pruhovana tabulka🙂

mardusenka30
4. čer 2013

@sasanka033 budu tomu s tebou tedy věřit🙂 už by to bylo potřeba ať nejsme v baráčku samy🙂

meyryen
4. čer 2013

@sasanka033 Se přidávám k Vám do klubu, ještě stihnu letos jeden pokus na podzim. Tak snad bude šťastnější 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru