IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
4. čer 2013

@meyryen jasna vec🙂 ja zitra KETim a kdyz ani to, tak na podzim taky znova cely ivf:( tak snad se ted zadari🙂

meyryen
4. čer 2013

@sasanka033 Tak sněhuláček, tak ten určitě zabojuje 😉 V jakém ho máte stádiu?

sasanka033
4. čer 2013

@meyryen opozdena blastocysta🙂 mel byt 5.den a byl az 6.den.

meyryen
4. čer 2013

@sasanka033 ale tak to je pěkné 😀

dvoranna
4. čer 2013

Ahoj holky, tak 10. sem objednaná na konzultaci a uvidime jak postupovat dal.
Mám na vás jednu otázečku, která se úplně netýká tématu, ale třeba mi poradíte 🙂.
Za měsíc jedeme na svatbu manželovo sestřenky, v pozvánce mají, že upřednostnují jako svatební dar peníze. Mě je ale blbý dávat jen obálku. Nemáte některá z vás nějaký dobrý napad na nějaky dar a k tomu třeba přidat peníze, nebo jak je nejak originalne předat. Nic nechtěji protoze jsou spolu už 5 let a tak jsou vybaveny.

mufyxa
4. čer 2013

@sasanka033 držím moc pěsti at se nanuček drží jako klíště . Tentokrát se zadaří uvidíš 😉 🙂 😉 🙂

sasanka033
4. čer 2013

@mufyxa diky, jsem hodne pozitivne naladena tentokrat, vubec nevim proc🙂 ale je to tak. takze jedine tohle stesti jeste potrebuju, aby zitra nanucek vydrzel a sel ke mne🙂 pak uz rozhodne priroda🙂 ale u ivf jsem byla v nervu, ted posledni dny je to uplne super🙂

sasanka033
4. čer 2013

@dvoranna no, skoda, ze to nemaji svatebcane nejak vtipne reseny sami - ja zazila desne originalni napad, ze oslavenec (takze to muze bejt kdokoliv, at uz nevesta se zenichem nebo narozky) udelaji tombolu - venuji nejake svoje nepotrebne veci a vsichni si koupi listky do netradicni tomboly - proste vyhrava kazdej a vlastne si odnese i nejakou vzpominku na ne a zaroven prispeje koupenim listku do tomboly🙂 jako predmety se davaji treba fotky, knizky, hracky, jakykoliv blbosti, jde jen o tu srandu a efekt.
jinak nevim...taky jsem jinak dycky davala penize s pranim do obalky. jednou jsem udelala to, ze jsem za 500,- koupila stiraci losy, jenze vytezek z nich byl mensi nez tech 500, takze sice je to vtipny, ale vysledek nic moc 😀

mufyxa
4. čer 2013

@sasanka033 nestresuj se 😉 já jsem do toho šla s tím že je to poslední pokus a že je nepravděpodobné že by se to mohlo podařit no a vidíš zatím to vypadá že mimoušek se má k světu už máme skoro 2 cm . Ale vyhráno také ještě nemáme.Možná že když člověk podvědomky vzdává situaci tak to teprve vyjde 😉 😉 😉 😉 Nic se neboj bude to v pořádku a pak se potkáme v úplně jiné diskusi s těhulkama ale sem se stejně moc ráda vracím a čtu to tady . 🙂 🙂

akashka
4. čer 2013

@sasanka033 držím moc pěstí na zítřek, určitě to dobře dopadne... Já sem už pěkně nervózní, zítra mám termín ms a od rána mě solidně bolí podbrisek, tak mám z toho testování spíš strach...☹

sasanka033
4. čer 2013

@akashka neboj!!! na vsechny to tesne pred testovanim padne, mne bylo uplne na omdleni...budou tam// !!!
jo a diky🙂

akashka
4. čer 2013

@nikolav nás s tou krvi nějak napina 😉

akashka
4. čer 2013

@sasanka033 děkuju, jednu chvíli tomu naprosto věřím a chvíli na to přemýšlím jak bude probíhat další pokus...zblaznim se 😀

sasanka033
4. čer 2013

@akashka ja vim, je to peklo, ale ted uz vydrz a zejtra se tu budeme spolecne radovat🙂

malinka_02
4. čer 2013

@mardusenka30 tomje spravny, udelej si krasne leto, ja loni davala ovf v cervenci a velka chyba, leto v haji a nic z toho..
No me treba v caru na nic neposlali ani po 4 neuspesich, vse sem si vybehala sama a sem za to moc rada.
@sasanka033 dekuju moc. Takze kdyz jim to reknu v 6 mesici tak jejich problem? 😀 Urcite se to to splni!!

1miska
4. čer 2013

@mardusenka30 myslim ze reprofit je dobra volba 🙂 uvidíš budes tam spokojena 🙂

malinka_02
4. čer 2013

@dvoranna tenhle pozadavek maji skoro vsich i ted, my to resili hodnekrat, z tech jednodusich zpusobu: nechali jsme nafouknout heliem balnky ve tvaru srdce a do nich pred nafouknutim dali bankovky, nebo jsme koupili bombonieru s krytim plastovym i nahore, misto placatych cokoladek se slozili nachłup stejne stokoruny a misto bonbonu se do celofanku s maslickou zavazali 3 kovove padesatikoruny na sebe, celkem v bombonierce 2 000, pak jsme koulili sadu na vyrobu mydla a penize kovove zatavili do mydla, koupili velkou injekcni strikacku bud v hrackach nebo ve veterinarnich potrebach a do toho rulicka s penezi a basnicka ze je to finannci injekce, nebo se jednou zmrazili penize do ledu v kbeliku a to se vyklopilo venku a no to postupne talo...

malinka_02
4. čer 2013

@mardusenka30 ja jsem chtela do cube kdyby to nevyslo.

irisi
4. čer 2013

@nikolav ahojky rosím tě co jsi to tu včera bláznila? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 doufám, že s tebou je doooost mavají těhotenské hormony nebo jinak si to nedovedu představit 🙂.... jsi blázínek.....však sem chodí kdo chce a píše co chce a nikdo nikomu nebude říkat že ho mádost.... však neboj holky co jsou těhu chodí sem a budou zároveň chodit do měsíce v kterém budou rodit aby mohli řešit stejné trable a neřešili to jinde.....a holky které čekají nebo to znovu zkouší tak budou chodit se a zase do dalších měsíců ve kterých jsou holky co jsou na stejné vlně ve stejný čas, jen ony už jsou zkušenější tak mohou dávat rady těm nováčkům.... prostě se to tu přesouvá vrací a přelévá, ale to je normální a tom to je 🙂

a teď Vás jdu přečíst co jste tu dnes napovídali 🙂

irisi
4. čer 2013

@mardusenka30 teda taky toho nemáš málo ☹... te´d jsem viděla u doktora ten nosifol, asi to bude dobrý... škoda že jsem to při stimulce nebrala mohlo to být víc kvalitnějších vajíček
@malinka_02 no možná máš jen kdyby jsi měla rizikové zaměstnání a horzilo by ti nebezpečí... třeba práce v infekční laborce a podobně....ale pokud nechceš změnit pracovní podmínky třeba ne noční tak to oznamovat nemusíš....

irisi
4. čer 2013

@dvoranna peníze jako obraz budou mít rám aspoň navíc i rám..... nebo to rozměnit na drobný a dát do truhličky....vypadá to skvěle jako poklad....

irisi
4. čer 2013

@akashka neboj... všechno bude dobrý odpočívej a přečkej ten čas... už budeš brzo testovat a budou tam // 😉

sasanka033
4. čer 2013

@malinka_02 proste ze zakona tu povinnost nemas, takze v praxi to pak chodi tak, ze se to driv nebo pozdeji provali, pokud to sama nereknes. takze se pak domlouvas se sefem, do kdy s tebou muze pocitat a na jak dlouho tu MD/RD vidis...je to rozhodne lepsi, nez tam nechat zlou krev. proste se domluvit, aby i oni vedeli, na jak dlouho dobu hledaji zastup. ty si pak akorat zadas o penezitou pomoc v materstvi, aneb materskou🙂

irisi
4. čer 2013

@malinka_02 teda ty máš úžasný nápady 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sasanka033
4. čer 2013

@malinka_02 to je pecka, ty napady!🙂

irisi
4. čer 2013

@nikolav niki nemlyslíš to s tím nenavštěvováním Koníka vážně viď že ne 😢 ☹ 😢 ☹ ....ozvi se jak dopadla krev

sasanka033
4. čer 2013

@akashka tak co, bejby, des do toho zejtra rano, nebo az ve ctvrtek?

irisi
4. čer 2013

@sasanka033 moooooc ti na zítra budu držet pěsti a myslet na tebe a posílat moc síly nanučkovi ať se pěkně rozmrazí a jde k tobě do peřinky.....

sasanka033
4. čer 2013

@irisi diky, zacinam mit zas trochu stres, uz to na me malinko pada a zase se asi na prd vyspim. mam silenej strach, ze tam pred tim zavolam a reknou, ze KET nebude. ale snad to dobre dopadne🙂 huraaaa, uz zejtra jsem zas tehotnaaa, do dalsiho testuuuu🙂)

irisi
4. čer 2013

@sasanka033 určitě to dobře dopadne....... hele lepší když budeš mít stres dnes a v noci...ale zítra jen s úsměvem a optimismem a užívej si to od zítřka těhulko 😉.... jedeš do Apolináře viď? já zítra asi budu nedaleko 🙂 tak ty síly budu posílat blízko

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru