IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
16. čer 2013

@dada074 jako ze uz nebudete mit prcka?? 😉
@nikolav ja jsem taky vyklepana vzdy kdyz jdeme na kontrolu ted tech 14 dni je uplne nekonecnych!! A pak to bude jeste po delsi dobe! Na ivf leden je holcina co uz jednou mela zamlkly potrat dvojcatek ated znovu jedno miminko nekdy v 15tt .. Strasny.. A na ivf diskusi zlonska chodi holcina ktera byla na ivf a 2 ketech a pokazde to vyslo a dopadlo spatne.. Proste je to strasny co si my musime vytrpet abychom meli miminka.. Ale musis furt verit a pokracovat!!

nikolav
16. čer 2013

@dada074 taky si to tak říkám, proto jdu do toho pokusu tak brzo, když mi to od doktora bylo posvěceno. Ale i tak. Je to týden co se to stalo. Už na to nemyslím tak jak, když jsem ležela v nemocnice. Manžel se mě snaží hodně zabavit a pomáhá to. Už ani nešpiním a na toaleťáku taky nic nemám. Takže aspoň paráda. Akorát bych strašně ráda jela na bazén. Sousedi si napustili bazén a já bych hned šla. Ale asi ještě nemůžu. I když mi i v nemocnici řekli dodržet režim šestinedělí 14 dní. Ale tak to už vydržím bez toho koupání letos. Vzpomenu si na ten potrat tehdy když uvidím kočárek nebo tak. Jak na potvoru, když jsem byla nakoupit v pátek ve městě tak jsem viděla oba dva vysněné kočárky. No bylo to zvláštní. Snažím se dostat do přístupu takového jako jsem měla před prvním KETem i když to bude zatraceně těžké. Nepřipouštět, že by to nevyšlo. Ale teď ještě ta obava je. Abych vůbec otěhotněla, aby se miminko uchytlo. Z toho mám asi větší hrůzu než z potratu.

nikolav
16. čer 2013

@akashka Moc ti to přeju. A ty nevolnosti ti i závidím. Klidně bych spala i s hlavou v záchodě, kdyby to pomohlo. Taky bych šla na kontrolu v úterý. Ale to už je pase. Tak snad se povede příště a už se zdárným koncem.

nikolav
16. čer 2013

@malinka_02 Tak to už by mě kleplo kdybych byla na IVF a 2 KETech a nevyšlo by to. Akorát už s tím doktoři musí něco dělat. Protože mě doktor řekl, že jeden potrat pro něj nic neznamená a o ničem to nevypovídá, protože každé 4 těhotenství končí potratem. A možná je to i menší číslo, protože při přirozeném otěhotnění o tom žena nemusí ani vědět. Ale pokud už by se to stalo mě dvakrát tak v mém věku je to prý průser a muselo by se to začít už řešit. Takže doufám, že to miminko bude. A nebude problém.

akashka
16. čer 2013

@nikolav děkuju, no já taky všem nevolnosti zavidela a teď si je teda užívám v plně parádě, sice nezvracim, ale je mi tak zle že mužů jen lezet a čumět do stropu.. Neboj za chvíli té to čeká taky 😉

nikolav
16. čer 2013

@akashka Teď otázka jak ta chvíle bude dlouhá. Občas je prostě chvíle kdy se mi chce brečet. Ale asi je to potřeba.

akashka
16. čer 2013

@nikolav to je potřeba, pořádně se vybrecet a až dojde na KET tak už se budeš jen usmívat 😉

nikolav
16. čer 2013

@akashka Až na něj dojde bude to zase jiné. Teď jsem v takovém blbém mezidobí. A musím říct, že jako těhotná jsem se cítila jinak a daleko lépe i když mi kolikrát nebylo úplně dobře.

malinka_02
16. čer 2013

@nikolav no hele ja mela za sebou ivf a 3 kety a nikdy nic a bylo hodne tezky zustat v pohode..

nikolav
17. čer 2013

@malinka_02 No však právě. Doktor mi sice říkal, že když jsem otěhotněla jednou povede se to i po druhé, že v tom by problém neviděl. Takže jsem zvědavá v čem ten problém nakonec byl. Ale to se teď nedozvím.

dada074
autor
17. čer 2013

@sasanka033 jo holka hormony jsou svi.. a dělají své,bude hůř 😉
@akashka na dnešek hodně štěstíčka,ať je vše v pořádku a vím,že na ty nevolnosti něco existuje.Kouknu na to ju?

dada074
autor
17. čer 2013

@malinka_02 jo,že už jsme o druhém moc neuvažovali,tak Lukášek je až ze 6 pokusu IVF a když by mi někdo řekl,že si tím mám projít znovu vyprdla bych se na to,to říkám na rovinu. 😅
@nikolav na bazén zapomeň chvilku to vydržíš.A je moc dobře,že tě manžel takhle podporuje,teď to potřebuješ ze všeho nejvíc.A v čem byl problém to už neřeš,teď to klapne a donosíte krásné zdravé miminko,jsi bojovník kočko a já ti moc věřím. 😉

akashka
17. čer 2013

@dada074 doktorka mi doporučila hodně nachlazene nealko pivo po lžičkách :D (colu nemůžu) 🙂

Jinak hlásím jedno úžasné srdíčko, jsme 6+1 🙂

dada074
autor
17. čer 2013

@akashka to je krásný,gratuluji.A já chladila tak dlouho až jsem nachcípaná 😀 😀

akashka
17. čer 2013

@dada074 děkuju, tak já si s tím chlazením dám pozor 🙂

malinka_02
17. čer 2013

@akashka proc nemuzes colu?
@dada074 to verim..ja sem taky rikala ze beru dvojcatka ze uz to podruhy nedam cely znovu!!
@nikolav hele to se nedovis..me taky nezjistili proc to nevychazelo..

akashka
17. čer 2013

@malinka_02 já jsem na colu alergická už od mala, zvracím z ní :-/

sasanka033
17. čer 2013

@akashka krasa! srdicko🙂 gratuluju🙂
@dada074 estrofem blokuje dle vseho ms. takze z toho ani nemuzu mit radost, ze jsem to este nedostala:(

malinka_02
17. čer 2013

@akashka aha tak to by me zabilo ja kolu miluju!!

ratatooy
17. čer 2013

@nikolav ahj to je mi lito že to tak dopadlo,ale dr ma pravdu dvakrat za sebu jen tak nepotratíš to už by jsi musela mit nejakouvažnější nemoc nebo neco co by tomu vadilo,třeba kamaradka ma leidna a ta musi počítat s tím že třeba 10x potratí než se ji podaří tehu udržet aspon do 7mesice

nikolav
17. čer 2013

@dada074 To doufám, protože momentálně žiju v pernamentním stresu a to kvůli tchýni. To je pinda až to není možný co opět vytváří!!!

nikolav
17. čer 2013

@malinka_02 Ani z testů?

nikolav
17. čer 2013

@ratatooy Já vím, ale tak teď jdeme do druhého a uvidíme co bude. Když se to stane už to budeme řešit. A uvidíme co z toho vyleze. Doufám, ale že se to povede a mimčo bude z druhého KETu.

lussi
18. čer 2013

Dobré ránko holky,
přeji krásný sluníčkový den, nikde se neuškvařte, já jdu hopsnout do plavek neb chcípnu 🙂
@ratatooy to to letí, už 15 tt 😵 Jak Ti je?🙂

ratatooy
18. čer 2013

@lussi jj leí jak blázen a už aby byl konec,je mi furt dost blbě

ratatooy
18. čer 2013

@lussi jako dost často nadávám kdo si to druhy tehu vymyslel?ale když je mi jakž takž tak je to v cajku😀

lussi
18. čer 2013

@ratatooy no já na vás těhule tady často myslím, když jsou ta vedra, je to náročný 😀

dada074
autor
18. čer 2013

@nikolav vyser se na ni nemá cenu se kvůli nim stresovat.Prostě to hoď za hlavu nebo ji slušně pošli do hajzlíčku u nás to tak funguje a dá pokoj. 😉
@sasanka033 sakra a kolikátý den je to dnes,jsem zvědavá a napnutá jak kšandy jak to dopadne. 😎
@akashka nejhorší je,že se ni ta rýma dává na průdušky a už to nejde ani smrkat a na každé foukačce do nosu "nepoužívat v prvních 3 měsících těhotenství".Tak zkusím vytahnout alespoň eukaliptové kapky,snad se to uvolní.

ratatooy
18. čer 2013

@lussi no me to vedro ani nevadí,dneska jedem s maylm na koupalko,ale je mi spíš zle od žaludku a začina se mi asi projevovat opet tehu cukrovka,ač je mi hrozne zle třeba po ovoci

ratatooy
18. čer 2013

@dada074 hele já to až tak neřeším kapky do nosu davam jak v prvnim tehu celu dobu to bych bez nich se udusila,a ted me třeba 4den boli hlava takžeuž sem se na to takyvysrala a lupla si apo-ibuprofen,paralnu sem mela už haldu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru