IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
26. čer 2013

@janice_opice jeee super! Tak zitra drzim palce!!

go
26. čer 2013

@janice_opice snad dobry, sice asi take tovarna, ale fakt reference uzasny. Uvidime. Moc Ti budu drzet pesti 🙂

go
26. čer 2013

@malinka_02 pokud jsi v praci vice v pohode, tak urcite lepsi.Ja sice take sedela v kanclu, ale stres, tak jsem radeji doma 🙂

janice_opice
26. čer 2013

@malinka_02
@go děkuju holky, snad se tokonečně povede!!!

go
26. čer 2013

@janice_opice musi🙂. Budu na Tebe moc myslet 🙂

janice_opice
26. čer 2013

@go Když ne tak v září pokus číslo 8,ale to fakt už bych nerada, mám tooho už plný kecky 🙂 takže jim na dálku domlouvá, že maj ustláno páč mám krásnou sliznici tak, že to prostě musí dát!!

go
26. čer 2013

@janice_opice presne, ja uz toho mam take plne kecky a modlim se at se jim u me libi. Kolik si jich nechas dat k sobe? 🙂

janice_opice
26. čer 2013

@go 2 a třetí nanuček🙂

go
26. čer 2013

@janice_opice to je super, ja nikdy nemela zadneho mrazacka a moc bych si ho prala 🙂

janice_opice
26. čer 2013

@go no právě já taky ne tak doufám, že to vyjde a když by nevyšel ET tak hurá na KET, případně v září na poslední 8.pokus...ted jsem zjištovala tu PK a prý,když je méně než 5 embrijek tak PK moc nedělají, prý jim je líp u maminky v děloze....je fakt, že tohle samé mi řekla doktorka v IScare....
Jo a budu mít embryoglue 😀 😀 😀 tak jsem an to zvědavá 😀

go
26. čer 2013

@janice_opice to je pry neco jako na lepsi uchyceni embrya. Je to tak? Ja se na to ptala, ale me to lekar vymluvil, tak jsem se dal nezajimala. V kazdem pripade kazda moznost i mala tomu pomoci je super 🙂

janice_opice
26. čer 2013

@go přesně tak, mně doktor taky říkal, že to není prokázané, že to účinkuje ale už jen pro ten pocit, že třeba to pomůže jako placebo je to fajn!!a přijde mi to legrační lepidlo na embrya 😀

go
26. čer 2013

@janice_opice vidim to uplne stejne, taky se na to jeste poptam🙂

nikolav
26. čer 2013

@go nám toho už dozrálo naštěstí dost. Možná v pravou chvíli.

malinka_02
26. čer 2013

@go no to ja mam v praci taky bohuzel stres..ale nekdy je to lepsi. Eg si hledat priznaky.. Uztakhle mi to po vecerech staci..
@janice_opice tak zitra drzim palce!

mufyxa
27. čer 2013

ahojky holky moje zlatý čtu vás tady pravidelně ale nějak nestíhám psát.....

@malinka_02 holka tolik se nestresuj srach je špatný rádce ...já vím ono se to dobře říká ale pocity člověk moc neovlivní já jsem přišla o mimouška v 10tt a je to 3 týdny co jsem po revizi ,ještě stále jsem se z toho neprobrala je mi stále do pláče ale už ne tolik těším se na další snažení a pokud se nám to povede budu se strašně bát takže tě chápu ....tobě přeju krásné zdravé miminečko pupíček at pěkně roste a zbytečně se nestresuj tím tomu nepomůžeš 🙂 🙂 .... 🙂 🙂 🙂

mufyxa
27. čer 2013

@janice_opice teda holka taková úrodička po minimálce to je super já měla 2 vajuška ale jen jedno se oplodnilo a dorostlo takže blahopřeju moc moc,no mi ted budeme chvilku zkoušet kdyby se náhodou stal zázrak a povedlo se přirozeně a když ne tak v září nebo říjnu na nativ IVF a ted už by v tom byl čert kdyby to nevyšlo bože ....do třetice

mufyxa
27. čer 2013

@malinka_02 poslala jsem ti srdíčko pro štěstí ........ 😉 😉 😉 😉 😉

janice_opice
27. čer 2013

@mufyxa no ona to právě nebyla minimálka :((( jen mi to nakonec počítali jako cenově z anativ ne za plnohodnotné ivf. Moc ti přeju at se ti zadaří nejlépe přirozeně - bud ráda, že takovou možnost máš aspon naděj🙂 to já bohužel ne a kdyby náhodou nic tak to třetí bude určitě OK🙂))) já jsem ted čerstvě po ET, dorazila jsem ted dom tak budu doufat, že 7 je štastný číslo🙂

malinka_02
27. čer 2013

@mufyxa dekuju moc 😉

radka64
27. čer 2013

Ahoj holky, mohu se přidat? V červenci mě čeká IVF a nějak si to nedokážu představit. Jestli tomu mám nechat volný průběh a chodit do práce, nebo být doma a ležet, aby jsem něco neudělala špatně.

malinka_02
27. čer 2013

@radka64 ahoj, behem stimulace vubec nemusis byt doma, po odberu vajicek nekdo zustane, nekdo ne a stejne tak po transferu.. Ja po odberu sla do prace a po transferu byla tyden doma ale tba miule transfery jsem chodila do prace, nektere holciny jsoundoma uz od odberu.

ewik84
27. čer 2013

Ahoj holky, na nejakou dobu jsem se odmlcela. Tak se ted chci podelit o novinky. Tehotna tedy zatim nejsem, ale dneska jsem dala v praci vypoved. V srpnu nejspis pujdeme na druhe IVF. Pokud to klapne, tak pujdu na rizikovku jeste v ochrane lhute 🙂 A pokud to neklapne, tak nastupuji od zari do psi skolky jako hlidaci teta 😀

alba1
27. čer 2013

@ewik84 jééé psí školka to by byl můj sen 🙂 paráda 🙂

radka64
28. čer 2013

Ahoj, děkuju za odpověď, říkala jsem si, jestli to nemá vliv, aby to dobře dopadlo. A jestli nebudu unavená a budu to zvládat. Jdu poprvé na IVF, už mám rozpis kdy, co a jak brát.

pistalinda35
28. čer 2013

@radka64 Ahoj Radko, já za sebe říkám: pokud je to možné, tak být doma od zahájení stimulace. Já marodila u mamky, přítel tam byl vždy po práci se mnou. Měla jsem klid. Kdykoliv jsem mohla lítat na kontrolní ultrazvuky (a že jich bylo) bez toho, abych musela do práce nosit lísteček od doktora. Záleží ale asi na každém, jak se rozhodne. Já, vzhledem k věku, jsem si říkala, že hlavně potřebuji klid ...

pistalinda35
28. čer 2013

@ewik84
@janice_opice
@mufyxa

berušky držím vám palce, aby vše dobře dopadlo.... a příští rok na jaře už jste vozily kočárek 😵

ewik84
28. čer 2013

@alba1 no právě. Normálně bych v tuhle dobu práci neměnila, ale tohle se proste nedalo odmítnout 😀

ninahlav
28. čer 2013

@janice_opice Ahoj, tak ať se pevně drží 😉

ninahlav
28. čer 2013

@radka64 Ahoj, každá to má jiný, já jsem doma nikdy nebyla, asi bych moc přemýšlela 😉 Ale hodně záleží jakou máš práci já jen sedím v kanclu 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru