IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

mufyxa
26. bře 2014

@pistalinda35 děkuji že jsi si na mě vzpoměla moc sem ted nechodím abych se odreagovala ....tobě obrovské gratulace k nádhernému miminku je to malý zázrak .....a ke mě no jdeme ted začátkem května na poslední IVF beru to už tak nějak sportovně bud to bude nebo ne už jsme smíření s obojím . ale tady mi holky dělají radost ....... 🙂 😉 😀

mufyxa
26. bře 2014

@nikolav ahojky holka zlatá ....tak taky budeš znova bojovat já jdu začátkem května ale ted už fakt naposledy držím ti pěstičky sejdeme se tady ....

eevvaa
26. bře 2014

@mufyxa budeme držet palečky 🙂

pistalinda35
26. bře 2014

@mufyxa moc vam budu drzet palce, aby to vyslo.... hodne stesticka ! a tesim se na dobre zpravy..

pavlina1976
27. bře 2014

@mufyxa Ahoj, dlouho jsem tady nebyla, včera jsem byla na OPU v Cube. A Janinka měla pravdu, umějí tam skoro zázraky 😀 . Poprvé jsem měla 6 vajíček, minule 2 vajíčka - pronatal. A nyní jsem měla úplně jiné léky a 11 vajíček, teď volali, že 10 je jich oplodněných 😀 . Taky máme poslední pokus, tak věřím, že to vyjde. Hodně štěstí ti přeju!!!!! Ať zase rozjedeme tu vlnu z říjnovek 😀

nikolav
27. bře 2014

@mufyxa Jo jo opět. I když už bez stimulace. A doufám, že vyjde ten nativ. Je to teď takový složitý. No se vším. Tak aspoň, že došla ta MS. Už jsem objednaná na UZ 10 DC tak uvidíme jak to bude vypadat. Ale já mám tu první část cyklu dlouhou no. Tak uvidíme. A doufám, že dorazí ovulace. Protože když jsem neměla MS tak jsem neměla ani ovulaci. Ale po mém denním režimu jsem MS dostala už podruhé takže na to reaguju. Tak z toho mám radost. A aspoň mi doktor řekl co mi je no. A pak proto proč se to asi nepovedlo a nevedlo se.

nikolav
27. bře 2014

@pistalinda35 Díky, ale bez stresu to asi úplně nebude...ale uvidíme no. Snad to dopadne aspoň trochu dobře.

mufyxa
27. bře 2014

@pavlina1976 tak tj super určitě se nám zadaří jsme holky šikulky ....držím palečky ... 😉 😉 😉 😉

janice_opice
28. bře 2014

@mufyxa ahoooj tak co noveho????

mufyxa
28. bře 2014

@janice_opice Ahoj Janí teda to letí ty už musíš být jako kulička tj krása my se chystáme na 5 IVF začátkem května a určitě poslední tak budu doufat že se příroda nade mnou smiluje....ale zázraky se dějí ty jsi toho příkladem vid????? tak drž palečky a pohlad za mě bříško .....mooooooc pusinek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janice_opice
28. bře 2014

@mufyxa ahooooj no urcp budeme s Valinkou mackat prstiky!!presne tak ja jsem.prikladem toho,ze nadeje umira posledni, ale ty uz me v poctu IVF nedozenes...protoze tohle bude tvoje posledni,ktery skonci mimiskem v brisku🙂budu te sledovat a drzet pesti..z holcin kveten jeste myslim hhani a martas14 🙂

karolakmn
29. bře 2014

Ahoj holky muzu se k vam přidat? Me příští týden čeká 1.ivf odběr vajíček

pistalinda35
29. bře 2014

@karolakmn drzim moc palecky

karolakmn
29. bře 2014

@pistalinda35 dekuju 🙂

nikolav
1. dub 2014

Ahoj holky tak jak se daří? Já jsem šťastná, že mám MS už za sebou. Byla úplně jiná než ty s hormonama a po vyvolávačkách. Taková bezbolestná, přirozená, jen jasná krev, relativně průměrné krvácení. Ne jak po vyvolávačce nebo při hormonech nebo při HA, kdy jsem ji měla 8 dní v kuse, bolesti jako prase a teklo to ze mě jak z vola a ještě i takové kusy a tak. No jinak jsem si začala první cyklus měřit bazální teplotu. Ale spíš jen tak. Vůbec tomu totiž nerozumím tomu grafu. A celkem je mi i fajn. Akorát před MS jsem měla PMS. Nejvíc mě teda potrápili křížové bolesti. A nejhorší byl zrovna den, kdy jsem jela k našim večer a měla tam spát a druhý den s nima do Prahy na výstavu psů na klubovku. No nemohla jsem bolestí usnout. Spala jsem asi tak 1 hodinu v kuse a pak po dálnici no děs. Ale asi mě to i dobře natřepalo 🙂. Jinak dnes jsem 8 DC a ve čtvrtek jdu k Machačovi do CAR na UZ. Tak jsem zvědavá. Doufám, že sliznice i vajíčko poroste a budu moct jít do KET. Moc se těším.

Jo a holky co myslíte z grafu bude ovulace? Dá se to poznat nějak? Protože já tomu vůbec, ale vůbec nerozumím. Graf mi zatím vypočítal den ovulace 15 DC 8.4.

pistalinda35
2. dub 2014

@nikolav ahoj Nikolko, to ti neporadim, ja ovulku nikdy nepoznala.. Budu ti moc drzet palecky - teda spis vam 😉 urcite se uz na tebe miminko z dalky diva a vybere si te jako maminku 😉 a budes dalsi z teto diskuse, ktera vyhrala 🙂 moc ti to preji, po tom vsem, co jsi prozila. U nas zacla v pondeli vecer horecka, srazili jsme ji az vcera vecer. Dnes snad uz bude Kajovi lepe. Ted se vzteka se svyma hrackama v postylce 😉

nikolav
2. dub 2014

@pistalinda35 Díky moc. Buď to vyjde a nebo ne. Zítra se k doktorovi těším. Uvidím jaký budu mít pocit zítra jak vstanu. To rozhodne. Dnes a asi i zítra budu přesazovat jahody, tak se zabavím. A příští týden jdu na pohovor do jiné práce a uvidíme jak to dopadne i tam. A druhý den s našima na výstavu s jejich štěnětem. Se svým se připravujeme na slovensko v květnu tak uvidíme. Aspoň, že mám ty pesany. A uvidí se jak to vše dopadne. Jo byla bych smutná kdyby to nevyšlo, ale když vyjde druhá práce a budu se moct věnovat psovi tak to bude lehčí. A doufám, že se co nejdřív dostaneme z těch srač*k do kterých jsme se kvůli té pipině dostali. Psala jsem jí už dva mejly aby ty peníze vrátila jak slibovala atd. a jasně, že ani na jeden neodpověděla. Ale přitom vím, že si je četla a na fb taky vesele funguje. Tak přemýšlím kam se obrátit. Je to možná hnusné, ale po tom všem co mi řekla, prostě chci aspoň část zpět. Ani ne tak po tom jak se zachovala, že jsme miminko nedostali, ale spíš jak se k nám chovala co tu byla u nás doma, když jsme ji tu dávali najíst atd. a měli tu i jejího syna a ten se zrovna nechoval dvakrát slušně. A pak co mi řekla. Akorát tedy nevím kam se obrátit jestli na nějakou právní poradnu, aby mi poradili co udělat nebo tak.

A malého to opět přejde a bude v pořádku. Hold ty nemoci ty děti snášejí nejhůř ☹

nikolav
3. dub 2014

Tak holky dnes kontrola v CARu. Dnes jsem 10 DC a sliznice je 6,4 mm a vajíčko jedno dominantní na pravém vaječníku 10mm. Mám delší tu první fázi cyklu. Měla jsem ji delší i když jsem stimulovala menopurem na IVF. Musela jsem si píchat o dva dny déle. A doktor mi řekl, že ovulace by měla být 17-18 DC. A dle grafu BT a hlenu mi vychází obdobně na 15 DC. V pondělí opět na UZ kde by mi mohli říct jestli ano a nebo ne a popřípadě kdy.

pistalinda35
4. dub 2014

@nikolav drzime palce dal...

nikolav
7. dub 2014

@pistalinda35 Ahoj tak mám dnes za sebou UZ. A představ si včera jsem měla ovulaci a sama!!! Poprvé v životě. A sliznice je teď cca 7,5mm. Takže KET naplánovaný na 12.4. takže jsem zvědavá. Ovulaci jsem cítila, ale nemyslela jsem si, že je to ovulace. Zpětně až jsem si to dnes uvědomila, že to tedy byla ovulace. Myslíš, že už je na sex pozdě dnes když ovulace byla včera cca ve 3 hodiny ráno?

pistalinda35
8. dub 2014

@nikolav jeeee... toto ja az tak moc neznam... 24h od ovulace by to snad melo byt, ne ?

nikolav
8. dub 2014

@pistalinda35 Tak jsem to tak provedla a výsledek se uvidí. I když si myslím, že otěhotnět teď z ovulace a poté i z KETu by se rovnalo nereálnému zázraku.

akashka
11. dub 2014

@nikolav držím pěsti zítra na KET 😉

nikolav
11. dub 2014

@akashka děkuji

nikolav
13. dub 2014

Ahoj holky tak už mám po KETu. V sobotu jsme si byli pro mrazáčka. Nakonec mi KET dělal Otevřel. Vše proběhlo OK. Ale nemám ani čas na to myslet. Buď to vyjde a nebo ne. Včera jsem si vytáhla lehátko a usnula na zahradě, takže mám červený obličej ještě teď. Pak jsem šla vařit. A dnes jsme jeli popřát pradědovi k narozeninám. Zítra se budu muset učit (v pátek jsem byla na pohovoru do nové práce) v úterý pojedu dědečkovi na hrob, který zemřel v Únoru a ve čtvrtek by měl narozeniny. Ve středu budu uklízet a učit se. A ve čtvrtek se také budu učit. V pátek budu celý den na zkoušku v nové práci. V sobotu pojedeme k našim a budeme s nimi grilovat a i s dědou a babičkou. V neděli budeme také u nich. V pondělí se budu zase učit. A úterý, středa, čtvrtek budu jezdit na zkoušku v nové práci. A ve čtvrtek si mám udělat těhotenský test. Když to vyjde budu nejšťastnější, ale když ne tak nastoupím do nové práce a budu se těšit na výstavy se psem a tak. Takže hlavu mám zaměstnanou dokonale. Necítím nic. Cítím se dobře. Jen mě občas píchá v podbříšku. Tak jako u prvního KET. U druhého jsem měla příznaků na dvě stránky A4 a embryjko se ani neuhnízdilo. Doktor říkal, že do úterý mám být v klidu a nesportovat a nic netahat a tak. Že mám expandovanou blastocystu jedničkové kvality a že do úterý se musí chytit. Že pak už není šance. No tak asi tak.

akashka
13. dub 2014

@nikolav moc ti držím pěsti ať se prcek uchytí a donosíš ho do zdárného konce 😉 Je fajn, že máš tak nabitý program a nebudeš mít tolik času na to myslet 😉

nikolav
13. dub 2014

@akashka Děkuji. Mám tak nabitý program, že bych ty dny potřebovala nafukovací. Nebudu mít ani čas si přečíst nebo spíš začít číst knížku, kterou jsem tak moc chtěla...no co se dá dělat. Snad bude chvilka.

pistalinda35
14. dub 2014

@nikolav drzim moc palecky, aby to vyslo ! drz se a at ti vse vyjde podle planu, mas opravdu nabity program. Co te ceka za zkousky, kvuli nove praci ?

nikolav
14. dub 2014

@pistalinda35 díky uvidíme. Ale mám toho dost tak hlava zaměstnána a pokud doběhne k takové myšlence hned začnu myslet na něco jiného. A zkoušky ani ne. Ale musím se naučit ty produkty. Co v nich je a na co jsou a tak. A jeho moc. Takže už ted mam zkluz.

nikolav
14. dub 2014

Naše embryjko po KETu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru