IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raaaadka
6. dub 2013

@visnu
Děkuju Ti, moc za podporu. 🙂 záněty nemívám žádné, uvidíme, kdyby bylo třeba do budoucna odstraníme, ale teď už je cyklus rozjetý . 🙂

pistalinda35
6. dub 2013

@raaaadka tak jak ? dobré zprávy ....🙂

raaaadka
6. dub 2013

@pistalinda35
Tak prohlídka dopadla tak, že folíci trochu povyrostli, ale prý rostou pomalu. 😒 tak nevím. Za dva dny ze 13 na 17 mm, mě se to zdá dost, ale prý je to málo. Celkem jich je cca 8, větší i menší, takže musíme počkat ještě a v úterý ráno OPU. Otrivelle mám píchnout v neděli večer ( není to brzy??), když odběr je v úterý? Hlavně aby ty menší byly zralý a ty větší do úterý vydržely a nepraskly. Pak ještě aby jsme získali "na povel" sperma od miláčka a bude to vše super. 🙂

irisi
6. dub 2013

@visnu vítej a připravuj se 🙂... je fajn, že už ten vejcovod máš venku, prý je větší šnace úspěchu a kor když už jsi měla biochemický těhu ....... no zažila jsem stejné..sactosalpinx-IVF- pár dní // a pak bolest a čárka klesala ☹ .....doufám, že při tomto IVF se to už nestane a // budou a vydrží ...

když to neklapne, tak přemluvím dr.,ať jdu na odstranění....

irisi
6. dub 2013

@raaaadka hele ten růst je ok, všude se píše, že je to 2mm za den a i já to tak vždy měla.... a neboj neprasknou to ovittrelle nedopustí když už si ho píchneš tak je to cca za 36 h od aplikace, takže i plán aplikace je správně a načas 😉 ....prostě jde ti to optimálně jak má 😎

irisi
6. dub 2013

@pistalinda35 a ještě se těšíme na dobré zprávy od tebe 🙂

raaaadka
6. dub 2013

@irisi
Aha, tak moc díky. Teď jsem našla na fóru, že ta otrivelle se aplikuje 36h před OPU 🙂

raaaadka
6. dub 2013

@pistalinda35
Tak jak to vypadá u tebe? Kdy bude OPU??? 🙂

irisi
6. dub 2013

jinak dnes skvělé zprávy v centra 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , jak bylo včera 6 kousků oplodněných, tak do dneška vydrželi všechny 😵 😵 😵 😵 5 jich je jedničkových a jeden dvojkový kvality 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jsou to miláčci..... v pondělí další zprávy

raaaadka
6. dub 2013

@raaaadka
Neřikej, že taky v úterý ráno. 😉

raaaadka
6. dub 2013

@irisi
To to je super zpráva!!! 🙂 a co s nimi plánujete, kolik zavedeš a zmrazíš některé? 🙂

raaaadka
6. dub 2013

Mám trochu výtok dnes býlý jako bývá po ovulaci. Včera byl takový ten bílkový táhlý jako ovulační. Je to v pohodě?

raaaadka
6. dub 2013

@raaaadka pardon "bílý" 🙂

irisi
6. dub 2013

@raaaadka zatím je to předčasné... nemusí do pondělka přežít ani jedno, takže nad tím ještě nepřemýšlím ...ale samozřejmě budu ráda, pokud něco bude k zamražení ....chceme určitě nechat zavést 2 embrya (i když dr. i embryolog by byli radši na jedno)..kdyby to bylo na mě nechám si zavést všech šest 😀 😀

irisi
6. dub 2013

@raaaadka normální... prostě jsi díky hormonům víc plodná 😀 a tímto to dává tělo najevo ....měla jsem to také

raaaadka
6. dub 2013

@irisi
Mě už taky hrabe. 🙂 říkala jsem si, jesli kdyby mi ty folíky co jsou největší praskly dřív, jestli nemít ještě sex, aby tam byly pro každý případ připravené spermie. Vím, že to je blbost, ale člověk už vymýšlí hovadiny. 🙂

lucik1986
6. dub 2013

@raaaadka mě v Gennetu říkali, že sex pouze s kondomem. Prý je to proto, aby se případně předešlo mnohočetným tehotenstvím

lucik1986
6. dub 2013

@irisi skvělé zprávy 🙂

raaaadka
6. dub 2013

@lucik1986
Chodíš do archy?
Jasný , my už sex ne, až v úterý ráno - pochytám je do kelímku a fičíme na OPU. 😉

lucik1986
6. dub 2013

@raaaadka jojo do Archy

raaaadka
6. dub 2013

Týjo, tak tam chodíme obě. 🙂 lucíku!

irisi
6. dub 2013

jinak sotva lezu ☹ .... dnes se z postele nehnu, bolí mě od OPU celý podbřišek a břicho též nafouklý. pevně věřím, že se to do transferu zlepší, aby mě třeba dr. transfer nezakázala 😒
@lucik1986 kdy máš kontrolní UTZ? 🙂

irisi
6. dub 2013

@raaaadka
@lucik1986 jinak máte holky oproti Letné výhodu, máte tam přístroj na monitoring embryí...... ptala jsem se na embryoscope při OPU a embryolog říkal, že jejich odvezli do Anglie a jeden zůstal na Arše 😉 ... tak aby jste měli co rozmýšlet, zda ho využít či ne

lucik1986
6. dub 2013

@irisi v pondělí ráno 🙂
No vidíš, to já ani nevím 😀

visnu
6. dub 2013

@raaaadka no jasne, ted bych si tim nelamala hlavu..musis verit, ze to vyjde 🙂

visnu
6. dub 2013

@irisi budu moc drzet palce a sledovat, jak se situace vyviji... 🙂

visnu
6. dub 2013

Vidim, ze hodne z vas chodi do Gennetu. Ja chodim na Letnou.

irisi
6. dub 2013

@janice_opice neboj dušík si dává dnes pauzu a zítra nebo pozítří se ukáže ..... však správně říkáš, že ještě nemám oficiální testování ..... držím pěsti

meyryen
6. dub 2013

@visnu taky hlásím Letnou🙂

raaaadka
6. dub 2013

@pistalinda35
Tak co je s tebou? Jaká byla kontrola? Nevzali tě doufám rovnou na OPU? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru