IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raaaadka
9. dub 2013

@dvoranna
Máš neschopenku? Já se teda úplně necejtim jít do práce, ale snad to bude ráno lepší. Právě jsem zavedla utroše, když mám 2-0-2, má to být po 12 hodinách přesně????

alba1
9. dub 2013

@raaaadka vůbec to nebolí...transfer už je pohoda 🙂 dneska jsem den po transferu trošku mě pobolívá břicho, ale nic strašnýho... 🙂

alba1
9. dub 2013

@raaaadka u nás v CAR dávají neschopenku po transferu automaticky...ale nechala jsem si jí napsat praktickou doktorkou...nechtěla jsem, aby tam bylo razítko CARu... a ta s tím taky neměla problém...

maraida
9. dub 2013

@raaaadka nemusíš zavádět přesně.Zaváděla jsem když jsem se vzbudila a když jsem šla spát.pokaždé v jinou hodinu.

raaaadka
9. dub 2013

Aha, tak po transferu, asi bych si jí nechala taky napsat od obvoďáka, ale jak je to potom s kontrolama? A to už je až do mateřský a neschopenka???

raaaadka
9. dub 2013

@maraida tak super , to jsem chtěla slyšet... Docela úleva. 🙂

coralin
9. dub 2013

@ewik84 Tak to je dobrý, držím palečky, kolik máš folíků🙂 včera jsem si píchla injekce nějak blbě a mám modřinu přes půlku břicha, tak se manžel smál, že si budou myslet, že mě doba bije 😀

alba1
9. dub 2013

@raaaadka tak 14 dní určitě do odběru krve po transferu...

coralin
9. dub 2013

@nellalucia tak to jsme na tom podobně, já mám metypred, prednison mi nepomohl, jen v prvním roce,se snížili buňky, ale pak už nechtěli jít dolu a ty jsi měla někdy před tím utrogestan?

coralin
9. dub 2013

@irisi Ahojky, aha, neznala jsem to pod touhle zkratkou, vypadá to na 20 folíků 🙂 s těma nemám problém, hlavně abysme měli aktivní spermijky🙂 na kontrolu už nejdu, doktorka si je chválila a na OPU jdu v pátek. Jak to máš teď ty?

raaaadka
9. dub 2013

@alba1 jo takle, do odběru ...tak fajn. Tak to půjdu k obvoďákovi.

coralin
9. dub 2013

@alba1 Díky 😉

coralin
9. dub 2013

@coralin ke komu chodíš?

ewik84
9. dub 2013

@coralin vpravo cca 10x 16-12, vlevo cca 15x 18-12 🙂

coralin
9. dub 2013

@ewik84 ke komu chodíš?

coralin
9. dub 2013

@ewik84 a kolik a co pícháš, to jsem si myslela kolik já jich nemám....:(

ewik84
9. dub 2013

@coralin máš jich dost 🙂 Já mám takovou lehkou nadúrodu 🙂 A píchala jsem si dost. Gonal - 300-300-225-225-225-225 Tak to by bylo aby se mi neurodilo 🙂

alba1
9. dub 2013

@coralin není zač 🙂 akorát pořád bych chtěla něco dělat...ale to mi můj muž nedovolí...takže se začínám nudit...ještě, že mám tady počteníčko 🙂

visnu
9. dub 2013

@raaaadka gratuluji, krásný výsledek.. ať se mají bobíci k světu! 🙂

visnu
9. dub 2013

@janice_opice Taky bych asi zvažovala změnu, mají tam fakt divné jednání..

janice_opice
9. dub 2013

@visnu no už jdu ve středu do nového se porozhlídnout

akashka
10. dub 2013

Dobré ráno děvčata, tak já jdu za chvíli do Caru pro gonal a už se na to úplně těším, že se to zas někam pohne 🙂
A dnes a v pátek mě čeká zubařka a vrtání, takže už ať je tento týden za mnou 🙂

nellalucia
10. dub 2013

@coralin Ahoj, utrogestan mi dali při 1.IVF a to je tak 8 let zpět...to ještě nikdo nevěděl, že by byla chyba v imuno. Až jsem se trochu začala víc zajímat, objehala si doktory...jela párkrát do Prahy...
Prednison mi pomohl, brala jsem ho 2. měsíce před IVf a pak do 13. týdne těhu...

nellalucia
10. dub 2013

@dvoranna Tak hodně štestí, ať se embrijka pěkně zahryzávají..

raaaadka
10. dub 2013

Tak mi volali, že z 9 vajíček byla 2 nezralá, oplodňovali 6, oplodnit se podařilo 5.
Řekla jsem, že array nechci a měla jsem pocit, že je to rozladilo. Embryolog se mě ptal, kdy chci teda ten transfer, tak jsem řekla, že tomu nerozumím, že bych to nechala na nich dle vývoje. No tak může být od čt do ne. Někdy v tom termínu, zatím jsou prý jen oplodněný, ještě se nazačly vyvíjet. Nevím, jestli jsem přecitlivělá, ale měla jsem z něj pocit, že když nechci array, tak je teď vezme a spláchne do umyvadla. ☹

nellalucia
10. dub 2013

Nechali jste si někdy zavést víc jak dvě embrijka a uchytili se....pohrávám si s myšlenkou, kdyby se oplodnilo více vajíček..tak si nechám zavést opět 3. embrijka, pokud mi to lékař povolí 🙂

janice_opice
10. dub 2013

@raaaadka ty jo a co je to array?Neboj to bude dobrý! Kam vlastně chodíš? Kouknu se do tabulky🙂 nevím:( to mi nikdo nikdy nenapbídl, já sjem začala zjištovat že ten 4. pokus byl pos... už od začátku absolutně bez informací nic.....

go
10. dub 2013

@raaaadka mohu se zeptat kam chodis do Caru? Toto chovani vypada jak v tom mem ☹

go
10. dub 2013

@nellalucia ja si nechala dat 3 a chytlo se jedno.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru