IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nellalucia
10. dub 2013

@raaaadka přesně tak to bude dobrý, ale vůbec by si neměli dovolit takhle jednat...vždyť ví čim vším si musíme projít..a pokud něco nechci, tak by to měli brát....

janice_opice
10. dub 2013

@go myslím, že radka má napsaný Gennet

janice_opice
10. dub 2013

@nellalucia máš pravdu a z toho důvodu já přecházím do jiného CAR.-) V některých centrech už nás stejně berou jako kusy......běžící pás a hotovo

go
10. dub 2013

@janice_opice dekuji, uz jsem to dohledala. Desne, ja mela Gennet mezi centry na jednicku. ☹

nellalucia
10. dub 2013

@go nám při 2. IVF zaváděli také 3....chytli se dvě, ale bohužel to druhé se pak někdy v 9.tt. přestalo vyvíjet...

go
10. dub 2013

@nellalucia bohuzel me se to jedno uchycene take prestalo vyvijet cca v 10 mesici 😒

go
10. dub 2013

x oprava tydnu

alba1
10. dub 2013

Holky můžu se zeptat nevíte někdo co je oddělená kultivace embryí? Měli jsme PK a ještě právě oddělená kultivace embryí...

nellalucia
10. dub 2013

@go to je mi líto..ale já věřím, že bude líp a nám všem se zadaří...

akashka
10. dub 2013

@janice_opice to je nová metoda PGD, nás do toho v Caru právě taky dost tlačí...

akashka
10. dub 2013

Jinak holky z Gonalu jsem nadšená, je to milionkrat lepší než ten decapeptyl, vůbec to nebolelo a byla to rychlovka 🙂

janice_opice
10. dub 2013

@akashka ahááátak to si o tom něco přečtu a kolik to stojí?cca

akashka
10. dub 2013

@janice_opice no u nas to delaji zdarma pokud maji oba partneri VZP, coz my mame..jinak myslim kolem 18000 doplatek a pro samoplatce snad 48tis. ale to fakt si nejsem jista :-/
Jo a za gonal 900j. jsem doplacela 2600,-! to mám pocit, že tu všichni psali menší částky...

janice_opice
10. dub 2013

@akashka mno já jsem samoplátce 😀 😀 😀 a ani VZP nemáme🙂

meyryen
10. dub 2013

@akashka Tak to je teda darda:(lékařka mi říkala, že pojišťovny jednají o nových doplatcích za léky a co se týče gonalu,tak nás upozorňovala na možný doplatek až 3000 za jedno pero...vyhláška měla platit bud od dubna nebo května, tak koukám, že to stihli už v dubnu.... 😖

akashka
10. dub 2013

@meyryen jj docela jsem na ni vyvalila oči, když mi tu částku řekla, protože vím, že tu holky psali částky kolem tisícovky.. na pondělí jsem objednaná na krev a utz a mám donést zálohu 22500,- , dnes jdu k zubařce, která mi řekla ať si nachystám 5000,-... no takže odpoledne jdu asi vyloupit banku :D

janinafox
10. dub 2013

@meyryen ty brďo, tak to jsem to teda stihla na podlední chvíli, já jsem si byla pro léky 4.4. a doplácela jsem cca 3000 komplet za včechno (gonal, decapeptyl, pregnyl, agolutin a ještě to všechno další)...
@akashka tak to jsi mi udělala radost že je to lepší než ten decapeptyl. Taky mě to čeká. S kolika jednotkama začínáš? já mám psané 2x 150 a pak 225 tři dny a pak na kontrolu. Včera jsem si píchala ten deca kousek pod pupík a myslela jsem že umřu - fuj, to bolelo 😠 dneska na to půjdu víc z boku, to tolik nebolelo 😅

raaaadka
10. dub 2013

Prostě mi bude 40 a sázím vše na poslední IVF, nebudu nic mrazit. Nechám zavést jedno, pokud bude nějaké pěkné a víc neřeším. Co má být, to bude. Nemám tolik peněz, abych platila vše, co je možné platit a doufala, že tím to bude pojištěný.

janice_opice
10. dub 2013

@akashka počkej na mě půjdeme spolu a šábneme se, taky to budu muset udělat 😀

pistalinda35
10. dub 2013

hlasim se z dospavaciho pokoje... 14 folikulu... 14 vajicek.

raaaadka
10. dub 2013

@pistalinda35
Ahoj, super, jaké to bylo???? Jak se cítíš? A co plánuješ? ICSI?

dvoranna
10. dub 2013

@raaaadka Zavedení travalo asi 5 minuta a vubec nic to neni. Jen tam musis jit s plnym mocovym mechyrem a to bnylo hrozny. Hlavně když ti po něm jezdi ultrazvukem . Do centra jsem přišla ve 12:30 a za 2 hodiny jsem sla domu. Jeste jsem tam pak chvili musela ležet.
Já mam neschopenku kvuli necemu jinemu, byla jsem minuly tyden v nemocnic. A uz jsem mela jit dnes do prace, ale nechala jsem si ji do konce tydne, pro jistotu a kdyz uz jsem doma.

ratatooy
10. dub 2013

@dvoranna vidiš u nas vubec utz u et nedelají

raaaadka
10. dub 2013

@dvoranna
Tak to je moc hezké, máš to za sebou. 🙂 Teď už jen samé dobré zprávy.
Nechali jste něco zmrazit?

raaaadka
10. dub 2013

@akashka
Mě řekli, že to mám zdarma a mám ZPMV, ale je to zdarma jen 1x tuším. No nechci to, jelikož se bojím, že zmražení a rozmražení snižuje moje další šance a pak se zavádí ET až v dalším cyklu. A ve finále stejně musím na amniocentézu. Někdo tady psal, že kamarádka pracuje s touto metodou a nedoporučuje.

akashka
10. dub 2013

@janinafox já mám 125j vždy ráno a 7 DC tj. 15.4. jdu na krev a utz a pak se asi uvidi jestli davky nechaji nebo zvednou... ten decapeptyl fakt nekdy boli uplne hrozne a nekdy je to v pohode, ale gonal je proti tomu jak pohlazeni ;)

@janice_opice domluveno :D

@pistalinda35 super!! tak hlavně ať je ti dobře a vajíčka se pěkně oplodní ;)

dvoranna
10. dub 2013

@ratatooy Tady ho delaji jeslti jsem dobře pochopila aby tu kanylu nebo cim se tam embrijka zavadi dali na spravne misto.
@raaaadka po dlouhém rozmýšlení jsme si nechali udělat 4 nanuky 😀 ale verim ze je nebudeme potrebovat

janinafox
10. dub 2013

@akashka tak to jsem ráda že je to lepší s gonalem. Já jsem taky myslela že budu inj. píchat ráno, ale ještě jsem kvůli něčemu volala do caru a sestra říkala že večer, že prej až mi na kontrole upraví kolik jednotek mám bodnout (na den kontroly je nemám zatím vypsané) tak že bych to vlastně nestihla píchnout v tom čase. Nebo pícháš decapeptyl večer a gonal ráno?

akashka
10. dub 2013

@raaaadka to jsem psala ja ;) jako určitě tripl testy to nenahrazuje to ne, spiš to ma asi zabranit zamlklemu tehotenstvi a casnemu potratu z duvodu genetickych anomalii...

akashka
10. dub 2013

@janinafox no ja se ji ptala na ten gonal jestli urcite rano a ona rikala ze jo a hned mi ho tam prave manzel pred ni pichal.. decapeptyl picham vecer...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru