IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ewik84
15. dub 2013

@go jojo, dr říkala, že můžu přijet, ale že se mnou dneska stejně nic dělat nebude, Jen že by zkontrolovala, kolik mám v sobě vody. Ale mám zítra transfér a tak mi řekla, ať přijedu zítra před tím transferem. Dneska jsem celou noc strávila objímáním WC. Takže se teď vyloženě nutím do sebe něco dostat a pít. Ale musím se rozjíst a rozpít, jinak mi bude ještě hůř. Ráno jsem volala do laboratoře a ptala jsem se, jak vypadají naše embrijka, tak říkali, že jsou moc hezký. A já byla po té noci tak vysílená, že jsem se úplně zapoměla zeptat, kolik že nám jich vlastně zůstalo. Heleď a ten nutridrink...kde se to dá sehnat? Vyšlu zase manžela 🙂

ewik84
15. dub 2013

@go jo a ještě dr. říkala, že mi pravděpodobně po transferu bude ještě hůř, než mi je teď.

coralin
15. dub 2013

@malinka_02 Ahojky, tu endometriózu mi řešili, to kontrolovali jestli mám v pořádku, já už jim teď musím věřit, už jsem po OPU a čekám, kdy bude transfer. No a necheš to s nima probrat, jestli je to tak v pořádku?

mardusenka30
15. dub 2013

@ewik84 nutridrink mají určitě v každé lékarně...držím ti palce a bojím se sama sebe když čtu co ti dělá pco

coralin
15. dub 2013

@ewik84 Ahojky, tak to je dobrý, to půjdeme asi podobně na transfer, já mám jít taky v úterý nebo ve středu.Já tedy měla OPU komplikovanou, krvácela jsem a vraceli mě znovu na sál. Bylo mi děsně blbě.. ale teď už to není tak hrozný, jen mi ještě pobolívá břicho a včera večer jsem byla hrozně vyřízená. Držím palce, já jdu volat za chvilku, jak se jim daří🙂

ewik84
15. dub 2013

@mardusenka30 já to mela jeste s komplikacema, kvuli tomu levemu vajecniku. Ale verim, ze vsechno zle je pro neco dobre a ze se mimco chytne a pak uz moje tehu bude prochazka ruzovym sadem 😀

coralin
15. dub 2013

@pistalinda35 já původně uvažovala o jednom a embriolog mi říká ať jdu do dvou, vzdhledem k tomu, že mám poslední pokus. Tak nevím, asi do těch dvou půjdu, ale říkala jsem si, že když jsem malá tak aby se mi tam obě vešli🙂 No a jak to s tebou vypadá?

ewik84
15. dub 2013

@coralin budu na tebe moc myslet a drzet palce. Ja doufam, ze to spatne jsme si uz vybraly a ted bude lepe a lepe 😉

mardusenka30
15. dub 2013

@ewik84 budu ti to přát, už jsi určitě ušla kus cesty, a ted už jen dojít další lepší kus, ale jsem na sebe také zvědavá...hodně piju raději už od stimulace, ale zda to pomůže uvidím...

coralin
15. dub 2013

@ewik84 to já taky doufám🙂 proto se nechci moc stresovat, plánujeme s mužíkem výstavy a výlety, ale uvidím jak se budu cejtit. Včera večer jsem byla ráda, že jsem zalezla do postele a šla jsem spát. A jak se cejtíš ty, utrogestan polykáš nebo zavádíš?
Já jsem jen přemejšlela nad tím, jestli nevadí, že ještě pobolívá to břicho.. kvůli transferu

go
15. dub 2013

@ewik84 pokud nemuzes jist a pit , tak je nudridrink idealni, nahrazuje jedno denni jidlo. Urcite ti pomuze, dej jeden dnes a druhy zitra k snidani pred ET. Kupuje se v lekarne, vypada jako vetsi actimel, prichute maji vanilka, cokolada , stoji cca 50Kc. Lekarka v Caru me ho vylozene vnutila, ze opravdu pomuze nejvice od nafoukleho bricha a nevolnosti po OPU. Jeste me doporucila horcik, ktery sklidnuje delohu a nasledne i napomaha lepsimu uhlizdeni, v lekarne pod nazvem Magne B6. V den ET si mam vzit 2 tablety a pak cely tyden po 2 a od dalsiho tydne po jedne az do 36tt. tehu. Doporucuje to pry kazdemu pri IVF🙂

coralin
15. dub 2013

@ewik84 plánujete taky něco s mužíkem? mám nakonec tu neschopenku? taky držím palce🙂 ať to klapne a zabydlej se🙂

go
15. dub 2013

@ewik84 to ma bohuzel pravdu, ale po tom co jsem ti napsala se Ti snad trochu ulevi. Lekarka rikala , ze urcite a tak se i stalo, je me lepe. 🙂

ewik84
15. dub 2013

@coralin utrogestan mam 2-2-2. Do ted jsem polykala, ale po dnestni noci jsem radsi zavedla.

ewik84
15. dub 2013

@coralin ja jsem na neschopence od zacatku stimulace. A jsem za to rada. Mam 6 hodin denne vychazky. Ale od OPU jsem rada, ze muzu byt doma. Ale az se vse srovna, mam v planu taky prochazky a vylety.

ewik84
15. dub 2013

@go dekuji. Pisnu manzelovi, at mi to doveze. Jen prijede az tak v 7 vecer.

coralin
15. dub 2013

@go Ahojky, tak to je dobrý typ, hořčík mi nikde nedoporučili, já beru draslík, ale měla jsem snížený hodnoty při testech, ale dobré vědět zase něco nového a proč uhnízdění nepodpořit. 🙂 Vzpoměla jsem si, že jsem u jednoho IVF nebo ET jedla ještě takovej prášek od Nutriky - Protifar, tak jsem koukla do špajzu a zjistila jsem, že je to ještě v záruce, tak už to mám v kuchyni připravený.

coralin
15. dub 2013

@ewik84 Ono je to lepší, já mám taky nescopenku a nedovedla bych si představit chodit do práce a normálně tam fungovat, jsem po hodně dlouhý léčbě, po který jsem byla už dost unavená a má vedlejší účinky, takže jsem teď radši, že můžu odpočívat🙂 ty jsi z který části Pha?

go
15. dub 2013

@coralin taky jsem byla prekvapena, ale pak jsem se docetla, ze to Magne B6 doporucuje vice lekaru. 😉

go
15. dub 2013

@ewik84 to je skoda, ze ten drink budes mit az vecer, mohlo se ti ulevit drive. Tak alespon, mleko, jogurty, syry nebo nejaky mlecny koktail, ten ti urcite udela lepe.

coralin
15. dub 2013

@ewik84 to je taky zvláštní, že? máme stejný car, taky chodíš do Iscare, že? a mě to rozepsali 1 - 1 - 2, ale zavádím od začátku, protože po předchozích zkušenostech, kdy jsem byla tak hotová, že jsem nemohla vyjít ani na roh baráku, chci mít trochu síly. Co se dělo? nebylo ti dobře?

go
15. dub 2013

@ewik84 aha, tak to uz chapu proc Ti jak tak zle. Kazdemu je na zvraceni a hooodne spatne pokud polyka utrous. Zkusila jsem to pri dryhem IVF, lekar to nedoporucoval, ale ja byla chytra , ze zavadet nechci, ze me to vadi. O, jak rada jsem se vratila k zavadeni 🙂

ewik84
15. dub 2013

@coralin jojo, taky ISCARE. Bydlime v Lounech. Takze do CARu dojizdime. Podle mne to je u kazdeho individualni. Ja jsem stimulovala uz loni, ale nereagovala jsem na leky, tak mi ted vseho davaji konske davky, aby byla reakce hezka. No a to se jim povedlo 😀 Zitra budu mit asi nastup na 9:00 na ET.

nikolav
15. dub 2013

@raaaadka Aha děkuji. Tak to zvýšení to už je pak jedno. Stejně si to tam musím píchnout a jestli je tam o pár kapek víc tak o to až tak nejde 🙂 hlavně aby na to tělo reagovalo.

ewik84
15. dub 2013

@go tak pokud to bude timhle, tak doufam, ze mi uz bude lepe. Ja jsem si prave rikala, jestli uz nemam ty organy pretizene. Preci jen 6 utrogestanu od patku denne, je celkem sila. A me bylo receno, ze si muzu vybrat, ze je to jedno. No a vzledem k tomu, ze jsem silna a jeste jsem otekla tak, ze se pomalu ani neohnu, tak jsem volila polykani. Ale uz nebudu.

mardusenka30
15. dub 2013

@go beru utrogestan už 8 let kvůli srovnáni menzes a jedině musím zavádět, po ústním podání jsem byla jako na kolotoči a břicho mě bolelo hrozně dlouho, zavádění je opruz - zavádím 10 dní každý měsíc, ale nemá vedlejší učinky...

nikolav
15. dub 2013

@akashka Aha no tak tohle vše sice znám, protože jsem na tom byla nedávno. Ale oni si udělají stejně znova, ale co to přežiju. Dostanu jednu do roky a jednu do břicha. Jen doufám, že pak budu schopná odjet autem. Mám nízký tlak a po braní krve jsem ještě víc v háji než jsem obvykle. Ale snad to zvládnu. A s tím vyčůráním problém nemám 😀 pak zase napiš 🙂

jednalucka
15. dub 2013

@ewik84 tak zejtra na Tebe budu myslet, aby to dobře dopadlo!!!!! A aby Ti nebylo špatně. Já Utroš snáším v pohodě, vždycky jsem ho teda polykala, nikdy mi nevadil 🙂 tak snad to bude tak se vším, co mě čeká 😎

ewik84
15. dub 2013

@jednalucka dekuji a moc bych ti prala, aby i tenhle zacetek byl bez problemu 😉

coralin
15. dub 2013

@ewik84 tak já tam volala a budeme mít transfer ve středu, tak to se nepotkáme ☹ A loni jsi byla kde? taky Iscare?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru