IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

janinafox
15. bře 2013

@dada074 jé, díky moc.... no co jsem zatím v rychlosti nakoukla, maj tam úžasnej výběr... no tygřík z medvídka Pú zaručeně vede, ten je úžasnej 😀

paru
15. bře 2013

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? V polovině dubna začínám se stimulací na IVF.
Zatím si vás dočtu... :o)

janinafox
15. bře 2013

@dada074 dovedu si to živě představit 😀
jak máš vůbec velkou neteřinku, to jsem se ani nezeptala? 🙂

janinafox
15. bře 2013

@paru Ahoj, vítej mezi námi... jdeš na první, nebo už jsi ze zkušenějších řad? 🙂

dada074
autor
15. bře 2013

@janinafox jsou tam skvělé věci,já jsem právě malovala,Púa s melounem a oslíka (ten je skvěle přihlouplý) a teď bych chtěla něco většího.A není to neteř,ale praneteř (jestli se to tak říká),brácha už je totiž dědeček a to mu je 42 let a já ve svých pomalu 39 chci ještě dítě(to je děs),malá má šest měsíců.
@paru ahoj a určitě se přidej.Co máte za problém,jestli se mohu zeptat?

janinafox
15. bře 2013

@dada074 no výběr mají dobrej... já pořád nevím jestli to vymalovat na světlounce žlutou, nebo do toho mixnout někam i světlounkou zelenou, tak nejdřív vymaluju nějak takhle a pak šablony budeme asi řešit až bude mimčo aspoň na cestě... 🙂
joo ták, pardón 😉 no, to je mladej děda teda 🙂

dada074
autor
15. bře 2013

@janinafox no on se činil,první v 18 letech,ale vnučku má od mladší dcery(kluk prý na to není,má rozum,zato mladá ne),bylo jí 16 let když s tím přišla,bráchu málem odvezli,přišel mi to zdělit,že to chudák nemá komu říct,tak jsem tu do něj nalila půl flašky ferneta a pak to i rozdýchal,dnes je to jejich vlastně třetí dítě,je s ní doma švagrová,holka chodí do školi,no mají veselo.

dada074
autor
15. bře 2013

@janinafox a stím malováním,já to myslela až v těhotenství,u toho můžeš sedět a není to náročné,aspoň budete mít co dělat. 😀

janinafox
15. bře 2013

@dada074 aj, no to je pěkný no... teda víš že se bráchovi nedivím, ale poskytla jsi mu dobrou záchranu 😉
myslíš jako že bych pak namalovala obrázky jednou - a ne, to se mi nelíbí, tak znova 😀 jo tak devět měsíců na to bude čas :D

paru
15. bře 2013

Ahoj, díky za přijetí. Jsem už "zkušenější", bude to moje páté IVF. Zatím se nám nezadařilo ani po šesti transferech, snažíme se už 9 let. Přirozeně již nemohu otěhotnit, nemám vejcovody

dada074
autor
15. bře 2013

@janinafox přesně devět měsíců,je devět měsíců 😉
@paru ahoj,tak to jsme na tom podobně,také nemám vejcovody a neboj povede se,nám se zdařil také až 6 pokus a teď nám tu lítá 2,5 l torpédo (ne oprava teď díky bohu spí).

paru
15. bře 2013

@dada074 tak já už beru, že tento pokus bude kvůli financím asi poslední :( a i ty stimulace už tělu moc nevyhovují...

dada074
autor
15. bře 2013

@paru když jsem si řekla poslední pokus a dost,tak se mladej chytil ( a vím jak je to nákladné,je to děs) 😀

paru
15. bře 2013

@dada074 Tak uvidíme :o) pro mě byl už poslední ten poslední....nepovedlo se, takže ještě jeden! ale ten už asi vážně poslední...

dada074
autor
15. bře 2013

@paru pořádně jin pohroz a uvidíš jak to půjde,už ze začátku se na ně musí zhurta,také jsem je nejdřív hýčkala,ale rozmazlování bylo dost 😉

paru
15. bře 2013

@dada074 tak fajn! dám na tvojí radu! a jak jste kdo na tom? už někdo stimuluje? já bych měla začít kolem 14. dubna...

meyryen
15. bře 2013

@paru Ahoj, mohla bych se zeptat, jestli se zjistila příčina, proč se zatím žádné IVF nevydařilo?

dada074
autor
15. bře 2013

@paru tak já jsem to naplánovala na konec dubna MS by měla dorazit kolem 26.4. na Car se teprve budu objednávat,ty budou koukat,že už jsem tam zase 😅 ,jinak já čekám na léky,jedna holčina mi posílá Fostimon a druhá Cetrotide,tak až léky dorazí volám.Jinak zatím nikdo nestimuluje,je čekáme a kec.....

paru
15. bře 2013

@meyryen Příčina se nezjistila, bohužel. Není jasné, proč se mi nechtějí embrya uchytit. 4 transfery jsem absolvovala ještě s vejcovody a po odstranění tvrdili, že to již bude lepší, protože se mi v nich vytvářela tekutina....po odstranění vejcovodů jsem měla 2 transfery a nic :(

paru
15. bře 2013

@dada074 takže budeš stimulovat svými léky? Jsi už samoplátce?

meyryen
15. bře 2013

@paru Díky moc za odpověď, dělali embryím před transferem genetické vyšetření?

paru
15. bře 2013

@meyryen PGD mi nedělali, ale nám genetické vyšetření ano.

meyryen
15. bře 2013

@paru Ptám se z toho důvodu, že lékařka se o tom zmiňovala, pokud nám nevyjde 2.IVF, tak že v dalším pokusu uděláme PGD. Genetická vyšetření jsem absolvovali taky už před prvním pokusem

dada074
autor
15. bře 2013

@paru Ano už po páté si to platíme sami a sehnala jsem léky levněji.mě brali vejcovody po 4 pokusu a pátý nevyšel (chytla jsem nějaký bacil a měla přes 38,tak se tomu ani nedivím),ale šestý klapnul a na podzim jsme podstoupili sedmý a vyšel také(mimčo to vzdalo,ale to je jiná),také si říkám,že kdyby mi je vzali hned před prvním pokusem mohli jsme mít miminko o hodně dřív,ale to je jen kdyby,neboj vyjdeto.

dada074
autor
15. bře 2013

@dada074 končím a přeji krásný zbytek dne ten sičák je vzhůru,tak jdeme mazlit.Pa holky

dada074
autor
15. bře 2013

Jééééé já to poslala sama sobě,to jsem ale trubka,no nic pa

brsh
15. bře 2013

@dada074 příští týden asi budu mluvit s doktorem, měl toho teď moc a nechtěla jsem prudit 🙂 Ale stejně čekám na menses, takže není kam spěchat...

brsh
15. bře 2013

Ahoj holky, já se jen hlásím před víkendem - budu do pondělí na horách a bez netu 🙂 @paru Tebe vítám mezi námi 🙂 A doufám, že tenhle pokus klapne!

lucik1986
17. bře 2013

Ahoj holky, tak jsem vás po delší době dočetla. U nás je posun v tom, že jsem se objednala na 28.3. na poslední konzultaci k dr do CARU a tam by nám už měli dát i léky. Na jednu stranu se moc těším, na druhou se šíleně bojím

dada074
autor
18. bře 2013

Dobré ráno všem,po ošklivém víkendu.To bylo počasí,že by psa nevyhnal.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru