IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ewik84
15. dub 2013

@coralin jj, taky. Ale nedotahlo se to ani k OPU.

go
15. dub 2013

@mardusenka30 presne, me po nem take bylo zle. Vedlejsi ucinky trochu pocituji, unava a take po nem vzdy priberu. 😒

mardusenka30
15. dub 2013

@go jj únava k němu také patří a přibírání raději ani nebudu rozepisovat, manžel se vtipkuje že rostu i z vody🙂 dieta s utrogestanem je docela náročný boj, který stejně většinou prohraju...zase si myslím, že asi něco umí a až mi ho budou dávat, tak to bude první lék co mé tělo zná🙂

coralin
15. dub 2013

@ewik84 to mě mrzí a počítali ti to jako jeden vyčerpanej pokus?

raaaadka
15. dub 2013

@nikolav
Tak jasně, jen já musela za zvýšení doplácet 1200 kč a to jsem doufala, že nebude třeba. 🙂

nikolav
15. dub 2013

@raaaadka Aha no já píchám dvě ampule denně a to mi ještě zbude, takže mě by to mělo stačit i kdyby mi zvedli na tři ampulky.

ewik84
15. dub 2013

@coralin naštěstí ne 🙂

nellalucia
15. dub 2013

Milé umělinky - dubnovky, loučím se s Vámi a přeji všem na těhu testíku //. A hlavně zdravé a krásně děti 🙂 já se přesunu zase jinam...ráda jsem vás poznala.

raaaadka
15. dub 2013

@nikolav
Já měla Gonal dvě pera za 3800 a k tomu dokupovala jedno za 1190, aplikace super, nic mi po tom nebylo, ani nálady, vše ok.

nikolav
15. dub 2013

@raaaadka Já mám Menopur. Nechala jsem výběr na doktorovi. A ani mi to nevadí, že mám Menopur. Nic jsem nedoplácela a to je taky dobré. Aplikace no sice asi horší, než u pera, ale tak co jehla jako jehla. A taky nemám nálady nebo tak. Vše ok. Nejhůř co mi bylo tak po Clostilbegytu. To bylo strašné!!!

raaaadka
15. dub 2013

Dnes už bych si dala taky léky bez doplatku. Ale já o tom nic nevěděla a představa píchání injekcí byla děsivá. 🙂 říkala jsem si tak je to jednou za život, dopřeju si komfort. 😉

nikolav
15. dub 2013

@raaaadka Ono je to ve výsledku stejné. Takže jsem chtěla zatím zkusit léky bez doplatku. To pero je komfort. Nemusíš nic míchat a jen natáhneš a píchneš. Ale zase je to drahé. A mě to třeba to míchání uklidňuje. Nemohla bych si jen tak vytáhnout pero ze šuplíku a píchnout. Asi je to takový můj rituál. A budu ráda, když bude mít i smysl 🙂. A v jaké fázi teď jsi?

raaaadka
15. dub 2013

@nikolav
Teď čekám do testování.🙂

nikolav
15. dub 2013

@raaaadka A kdy budeš testovat? A jsi nervozní?

maraida
15. dub 2013

@ewik84 držím palce na zítra na ET 🙂 A kolik jsi teď píchala jednotek?A kolik minule,co se nezadařilo?

@nikolav já budu potřebovat asi Menopur navíc,tak kdyby ses ho chtěla zbavit,mysli na mě prosím 😉

ratatooy
15. dub 2013

@go holky dekuji,tak už znam aspon neo hodnota hcg je 303 tudiž těhotná sem,každopadne me chce dr videt opet v pátek rano pač se hodnotahcg zvýší na tolik aby videl neco na utz tak snad to bude tam kde má

brsh
15. dub 2013

@ratatooy bude, neboj!!! Já už jsem se přesídlila do květnovek, ale pročítám to tady a na všechny spolubojovnice myslím... Určitě to dotáhneš do zdárnýho finiše 😉

go
15. dub 2013

@ratatooy velka gratulace, to je uzasna zprava 🙂 Hlavne se opatruj 😉

nikolav
15. dub 2013

@maraida Když zbyde ozvu se. Záleží jak to teda dopadne na tom UTZ.

megie4
15. dub 2013

@pistalinda35 moc držím palečky!🙂

pistalinda35
15. dub 2013

tak a uz mam bojovnicka v brisku a dva mrazacky 🙂

brsh
15. dub 2013

@pistalinda35 držim moc palce 😉

mardusenka30
15. dub 2013

@pistalinda35 moc gratuluji a držím pěstičky...

go
15. dub 2013

@pistalinda35 krasne, opatruj se 🙂 . Drzim pesti at si uzivas krasne tehulkovani celych 9 mesicu 😉

megie4
15. dub 2013

@ratatooy Gratuluji,držte se 😉 🙂

megie4
15. dub 2013

@pistalinda35 Také držím palečky! 😉 🙂

akashka
15. dub 2013

Holky tak jsem zpět z kontroly, krev je ok, na gonal prý reaguju dobře, sliznice 8mm vypadá to zatím tak na 12 folikulů, ale dr. k tomu nechtěla moc říkat, že je ještě brzo na závěry a že ve čtvrtek se uvidí... co sem slyšela jak diktuje sestřičce tak největší měl 15mm a nejmenší 8mm a pak nějaké úplně malé... takže ve čtvrtek znovu krev a utz a uvidí se co dál.

@jednalucka OPU vypadá tak v sobotu nebo v pondělí asi 🙂 uvidím ve čtvrtek 🙂 hormony ok, jen teda nálady mám šílené občas... neschopenku zatím ne, jen kdyby bylo nejhůř, v práci je krizový stav, tak tam musím být pokud to jde...takže doufám, že OPU vyjde na sobotu abych byla do pondělí fit 🙂

raaaadka
15. dub 2013

@nikolav
Nejsem nervózní, zatím. 🙂 nervózní jsem byla, když jsem byla před opu a čekala jsem, jestli budou nějaká použitelná vajíčka. Pak jsem zase řešila, jak byberou to správný. Nakonec zbylo jedno nejlepší, tak to bylo jasný.

akashka
15. dub 2013

@ratatooy tak držím palce nadále, určitě to bude ok ;)

@nikolav tak vše ok 🙂 jen udělali utz spočítali folíky a šup domů 🙂

akashka
15. dub 2013

@pistalinda35 držím vše co mám ať se pěkně zahryzne ;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru