IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

go
21. dub 2013

krasne rano🙂Slunicko mne vytahlo z postele, bohuzel test opet cisty, ani duch. Uz je to jasne, vcera jsem uz zamluvila dovcu a ted poslala objednani do Heliosu a Reprofitu 😒
Vsem testujicim, preji hooodne stesti a drzim palce 🙂

raaaadka
21. dub 2013

@go
Jako jestli měl tady někdo včera 12. Den slabou čárku na testu, tak tě chci jen upozornit, že ty jsi dnes 8. den po ET. 🙂

1miska
21. dub 2013

@irisi +- vecer nez jdu spat tj. kolem desate a rano ted nez vyrazim do práce coz je kolem seste

raaaadka
21. dub 2013

@irisi a jak to cítíš? Od kdy tě bolí břicho? Mé klasické otázky. 😉

1miska
21. dub 2013

@go 8 den od trasferu mi fakt prijde zbytecny se stresovat - to ja bych ani nezkousela, budu zkouset ve stredu kdy jsem 9. den ale pokud na me vykoukne bilo nebudu z toho delat zadne zavery 🙂

go
21. dub 2013

@raaaadka ja vim, ale jak jsem psala , minule uz jsem mela ducha 7 den. ☹ Navic to na sobe poznam, uz mam jen priznaky na menzes. Vcera zacala silena migrena, tu mam vzdy 3 dny pred a bricho docela splasklo. No nic, proste jsme stastny, tak tohle nam proste neni prano 😒

megie4
21. dub 2013

@irisi Ten je!Krása!Moc ti blahopřeju!!! 🙂 🙂

go
21. dub 2013

@1miska ja vim, je to i hezke cist, dekuji, ale....jak jsem psala minule uz tam byl duch 7 den ☹

1miska
21. dub 2013

@go njn ale každý cyklus je jiný 🙂 vydrž vydrž

megie4
21. dub 2013

@eevvaa Budu na Tebe zítra myslet a mooooooooooc Ti držet palečky. 😉 Bude to dobrý,uvidíš-to by bylo aby nebylo alespon jedno krásné 😉 🙂

darkwitch
21. dub 2013

dobré ráno 🙂
@raaaadka jo jak řešíš pořád příznaky tak moje ti budou úplně k ničemu protože se mi včera k těhu testu rozjela i regulerně ms...

megie4
21. dub 2013

Všem přeji krásné sluníčkové nedělní ráno! 😀

go
21. dub 2013

@darkwitch a udelas si test i dnes?Nemusi to preci nic znamenat. 🙂

darkwitch
21. dub 2013

@go nebudu testovat, dneska by nejspíš ukázal to co včera a navíc tu asi žádný test nemám, počkám na pondělní krev a uvídíme 🙂 doufám že se prckové budou držet a nenechají se spláchnout...

mardusenka30
21. dub 2013

@nikolav vypadám podobně, a večer je to horší, ráno lepší, 2 kila nahoře a břicho pořád pobolívá...asi to k tomu patří

megie4
21. dub 2013

@darkwitch Stejně bych ještě pro jistotu jela na krev,menstruace přece může proběhnout i při těhu 😉

mardusenka30
21. dub 2013

@danielapro já píchám gonal odpoledne tak to píchnu odpoledne...a děkuji za odpověd

darkwitch
21. dub 2013

já jsem ted ospalá pořád a po práci si dávám šlofíka 😀

raaaadka
21. dub 2013

@darkwitch
No tak to jsem právě chtěla hledat, kdo to byl ta slabá čárka 12. Den, pořád jsem si říkala, že to je divný, jestli spíš už neslábne než že by sílila. No dnes jsem myslela, že to byla irisi a najednou koukám takový dvě tlustý čáry.
Je mi to moc líto. ☹

darkwitch
21. dub 2013

@megie4 to já pojedu 🙂 ms ještě nic neznamená, teda v mém případě, jen nervy navíc 😀

darkwitch
21. dub 2013

@raaaadka no já doufám, že bude sílit, při předchozích těhu, jsem pozitivní test ani neměla...

mardusenka30
21. dub 2013

jinak dobré ráno všem a užijte si klidu a sluníčka a hlavně pevné nervy když to tady tak čtu, tak přemýšlím, jak těch 14 dnů v klidu zvládnu, pokud dojdeme až k ET, ale vy jste velká podpora, tak to zvládnu, jsem ráda, že tu jsem🙂

raaaadka
21. dub 2013

@darkwitch
Aha, tak to budu moc ráda, pokud to tak bude. Taky v skrytu duše doufám, že nějaký ten 12. Den přijde duch. 🙂

megie4
21. dub 2013

@darkwitch Budu ti držet palečky,ať to dobře dopadne! 😉 Je to děs,člověk je 14 dní jak na trní,pak si přijede mrcha a přitom to nemusí vůbec nic znamenat.Uplně s tebou cítím,drž se!Mě při 1 pokusu ms držel Utrouš,takže dokud jsem ho nevysadila,tak ms nebyla.

danielapro
21. dub 2013

@mardusenka30 Aha, tak to jo... Já mám už druhou dávku za sebou.. Mohu říct, že jehličky jsou tupé a po vsříknutí tekutiny se mi vždy udělá červené velký flek který štípe a který po 20min. zmizne. Snad tímto podpořím ten můj jediný folikul co mám ☹
Zítra ráno jdu zase na UTZ a mám se rozhodnout zda IUI nebo IVF. V pátek měl 12mm, tak snad v pondělí bude mít už 18mm.
Jinak všem přeji krásný den.U nás je zamračeno a 11C, takže nic moc...

danielapro
21. dub 2013

@darkwitch držím palečky ať je to dobré!!!

darkwitch
21. dub 2013

@megie4 děkuji, no mi ms přijde utroš neutroš, nic ji nezastaví 😀 ale rozhodlo jsem se brát jen pozitivní příznaky na starosti je času dost až to fakt nevyjde 😀
@raaaadka určitě tam bude dálnice 😉

megie4
21. dub 2013

@danielapro Koukám,že zítra ráno tu spousta z nás navštíví svého doktora. 🙂 Držím Ti palečky,myslím,že už 18 mm mít bude-já byla na 1.utz v sobotu a to měl ten můj jedináček 10 mm,další utz.byl ve středu-to už dorostl na 18 mm a v pátek byla OPU.Tak neboj 😉

mardusenka30
21. dub 2013

@danielapro také jdu zítra na uz, zatím jích mám 7, ale zda budou zralé nikdo neví, pokud máš jeden a byl by zralý šla bych asi raději do ivf , ale já nemám co radit, my jinou metodu ani nezkoušíme, tak nemohu moc radit☹ v centru ti určitě poradí...zároveň mám strach, aby našli spermii, manžel je 2 měsíce od operace varikokély, tak aby se mu tam něco vytvořilo🙂 no uvidíme, nechám vše osudu...

gabaki
21. dub 2013

Ahojte kočky, bola som na našom prvom IVF. Snažili sme sa dlho a nepomohol ani Costilbegyt. Začala som dlhý protokol 13.3., odozva bola slabá a folikuly rástli pomaly, až 3.4. som dostala Pregnyl a 5.4. som znášala vajíčka. Bolo ich 20 kúskov, a z nich bolo 9 embryí, dve zmrazili ako jednobunkové a 7 nám dali na predĺženú kultiváciu. Z nich nám zostali iba dve kvalitné blastocysty. ET bol 10.4. 🙂 Samozrejme, že som prežila strach a obavy a plač...ale podarilo sa a v piatok 19.4. teda 9. deň od ET som mala hcg 131 a čiarky na testoch sú silnejšie...veľmi sa tešíme a veríme, že všetko bude ok. Držím vám kočky všetkým palce a verím, že každá objaví dve čiarky na teste a každá bude šťastná 🙂 ♥ ♥

raaaadka
21. dub 2013

@gabaki
To je super! Máš to moc pěkný! Přeju hodně štěstíčka! 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru