IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

megie4
18. dub 2013

@ratatooy Aha,a to prece neznamená,že folíky nemusí být o.k.?Myslela jsem,že to znamená,že se dělají více cysty 😨

ratatooy
18. dub 2013

@megie4 ja tomu moc nerozumim tohle sme nikdy nezkoumala ale myslim že práve přes ty cysty budto nerotou foliky vubec nebo jen minimálne nebo se nemaji jak dostat ven????pak by to u ivf bylo jedno že jo alee asi tam bude vetší zadrhel

pistalinda35
18. dub 2013

To je hezké... kéž bychom se tu všechny dostaly až do devátého měsíce :
http://www.bonella.cz/prubeh-tehotenstvi/prvni-...

eevvaa
18. dub 2013

tak jsem se přidala do tabulky.

lucik1986
18. dub 2013

Ahoj holky, dnešní telefonát: drží se všech 9 🙂 4 jsou čtyřbuněčná a 5 je trojbuněčných 🙂
jediná věc mi kalí tu radost. Stalo se někomu, že maličko, ale opravdu maličko špinil?

dvoranna
18. dub 2013

Holky máte nějáká crinone? Beru ho cca 14 dní a posledni dve v noci me vzbudil uplne vodnaty vytok, mela jsem od toho mokre kalhoty i matraci, jak kdybych se pocurala 😀 Nevite muze to s tim nejak souviset?

pistalinda35
18. dub 2013

@lucik1986 To jsou skvělé výsledky. Myslím,že slabé špinění přejde a možná souvisí s OPU... ale jsem nováček...

mardusenka30
18. dub 2013

@megie4 co mi bylo vysvětleno tak folikuly sídlí v tzv krustě nebo bláně a v době ovulace jí neumí opustit, více se tvoří cysty a celkově je to takové rozházené menst. cyklus apod. navíc rychle reagují na hormony, takže se musí dát pozor na hyperstimulační syndrom, sponntaně otěhotnět se moc nedaří, máš tzv anovulační cykly, tzn, že bud není ovulace, nebo je kdy chce, máš binec v krvi v hormonech, sklon k obezitě a více sklon k civilizačním nemocem jako cukrovka atd.

raaaadka
18. dub 2013

@dvoranna
Tak ten mám taky myslela jsem, že je to utrogestanem, jiný lék neberu.

dvoranna
18. dub 2013

@raaaadka já pravě beru ten crinone a predison jinak nic tak nevim

go
18. dub 2013

@dvoranna mohu se zeptat na co je crinone?

dvoranna
18. dub 2013

@go beru ho od odběru vajícek, je to vaginalní gel progesteronum a prej se bere do 12 tydne tehotentsvi

raaaadka
18. dub 2013

Tak už mě ani ty bradavky nějak nebolí. Břicho vůbec necítim. Jsem vzteklá jak pes. ☹

go
18. dub 2013

@raaaadka ja nemam vubec zadne priznaky, niceho. Jedine co me neopousti, to je silena zravost, takovou se fakt neznam. Uz jsem jak koule 😉

darkwitch
18. dub 2013

@raaaadka nepozoruj se pořád tak, s tím kolik hormonů do sebe dostáváme nemůžem poznat vůbec nic 😀

a jak se jinak máte 😀

malinka_02
18. dub 2013

@megie4 ona ta uspesnost asi nebude uplne taky prukazna..zalezi na veku a na vsem moznem .. Ted vysla statistika Podoli a resili sme to zrovna s holkama .. V podoli bylo 2011 35% uspesnost ivf a 25% ket, a ted 2012 je to 29 a 18 a ja zrovna byla na 3 ketech.. 😀 😖
@mardusenka30 tak to je super!! Ted maji v lidlu pry akci na tehu kalhoty.
@go buhzel presne tak..

malinka_02
18. dub 2013

@akashka super!
@maraida dekuju!!
@ratatooy ted sme byli s manzelem uz 2x behat ze budem pravidelne ale jestli tam cysta mebude tak hned se stimulaci zase prestanem tak to moc dlouho behat nebudem 😀

malinka_02
18. dub 2013

@eevvaa tak to ses super nosnice!!

malinka_02
18. dub 2013

@mardusenka30 lepsi mensi pocet kvalitnich, me se z 6 foliku udelalo 6 vajicek a vsechny prosli PK jen jedno slabsi se na konci nemrazilo!

malinka_02
18. dub 2013

@lucik1986 ja sem spinila, jestli beres anopyrin nebo neco na redeni krve muze to byt tim, me rekli vysadit, ale neznam tvou diagnozu, pokud mas nejakou mutaci tak zas nepodcenovat, jen se zeptej v caru ale je to normalni.

mardusenka30
18. dub 2013

@malinka_02 no uvidím a poreferuji, raději nebudu spekulovat dopředu, do sebe nevidím, na sebe jo, a to je pohled pro bohy🙂

maraida
18. dub 2013

@megie4 držím na zítra na OPU vše co mám 🙂

@go já myslím,že ten Crinone je na podporu těhotenství,že ho Dvorana má místo Utrogestanu nebo Agolutinu.

raaaadka
18. dub 2013

@go
To mi povídej. 🙂

raaaadka
18. dub 2013

Tak jsem o tom mluvila s manželem a on si myslel to co já původně, že IVF znamena automaticky těhotenství. 😉 byl dost překvapenej, když jsem mu řekla, že to nemusí vyjít.

ewik84
18. dub 2013

@raaaadka mě už břicho taky nebolí, bradavky citlivé jen na dotek, pořád se na manžela culím jak sluníčko a chci se s ním pořád objímat. Nechutná mi sladké, na kterém jsem před tím ujížděla. Ale dneska jsem si uvědomila, že mě začínají pobolívat vaječníky jako před MS. No, jsem zvědavá 🙂

raaaadka
19. dub 2013

Mě večer úplně odezněla ta citlivost bradavek, jakoby vyprchala ta injekce ovitrelle. No a necítím nic, jen jsem smutna. ☹

raaaadka
19. dub 2013

Dobré ráno! 🙂

raaaadka
19. dub 2013

@ewik84 a kolik dní jsi po ET? Nemůžu to najít v tabulce.

pistalinda35
19. dub 2013

@megie4 Drží dnes palečky !

Krásné deštivé ale usměvavé ránko přeji všem 🙂

darkwitch
19. dub 2013

Dobre rano 🙂 jeste ze je zitra sobota to me z postele nikdo nedostane... nejak me to vstavani cim dal vic ničí

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru