IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

megie4
8. kvě 2013

@sasanka033 Jo,a naše klinika je soukromá.Jen co říkal doktor,tak spolupracují s Genettem v Praze. 🙂

darkwitch
8. kvě 2013

ahoj holky vím, že sem moc nechodím a tak... ale mám na vás dotaz: chodíte někdo do Reprofitu v Brně nebo do Gennetu v Liberci? jak jste tam spokojení? přemýšlím, že zkusím poslední zoufalý krok, vymenit CAR... ne že bych byla v Gennetu v Praze nespokojená, ale prostě už nevím co dalšího zkusit...

malinka_02
8. kvě 2013

@mardusenka30 no právě třeba sem se připravovala na ket ale pak se nekonal, takže v podstatě to měsíc šlo ale nevěděla jsem to a takhle pořád..

malinka_02
8. kvě 2013

@irisi rozkaz šefe 😀 já ráda 😀
@megie4 já sem taky lezu nejvíc večer 😉

mardusenka30
8. kvě 2013

@malinka_02 to chápu a i vidím co umí hormonální průprava, věř, že jak to skončí tak ti to půjde samo...

malinka_02
8. kvě 2013

@mardusenka30 no já fakt vím že ne.. Po prvním IVF sem přibrala 5 kg a postupně behem ketu až na tohle a to jsem cvičila Jill, jezdila na rotopedu, večeřím už jen saáty, jím jen kuřecí a ryby, vepřové vubec..

sasanka033
8. kvě 2013

@meyryen 😀 pritel doma porad krouti hlavou, kdyz vidi kolik tady travim casu ctenim a odepisovanim, ale to pochopi jen zenska🙂 je to tak no, proste se tady ty osudy tak ruzne propojujou a sledujes ty pribehy a delis se o radost i smutek.

sasanka033
8. kvě 2013

@megie4 jakto, jen jednou denne? jen z domova?

mardusenka30
8. kvě 2013

@malinka_02 mnohdy se na to chvíli vykašlat pomůže líp, než se usilovně snažit. mě pomohlo nejvíc hubnout s nutričním terapeutem, sice mi moc neporadila, ale já jsem se snažila rozhodně víc než sama...ono potkat dobrého dietologa je zázrak

sasanka033
8. kvě 2013

@darkwitch ahoj zlato, to jsi ty, co ma ten problem, ze se to nikdy nepovede do konce, vid? ja uz jsem o tom premejslela...protoze jsem chodila dlouho na akupunkturu a tam mi porad rikali, ze pokud nedonosis miminko, tak jsou to tzv.slaby ledviny (terminus technicus cinske mediciny). zkousela jsi akupunkturu? nebo nejake jine alternativy? ja jen, ze mne neprijde, ze bys potrebovala car, resp. vzdy otehotnis..?

irisi
8. kvě 2013

@aaajeto 🙂 my jsme to měli postupný..... a vždy jsem manželovi říkala, že e radujme z postupných kroků..... že mám vajíčka, že se nám udělali embryjka, že jsem biochem těhu.... pokaždý jsme o krok dál postoupili, tak i te´d jsem říkala že to bude náročný když to neklapne, ale že máme splněno pro tentokrát.... že to máme potvrzený z krve. ....a víc dopíšu za chvilku 😵 ...prostě se ho snažím psychicky držet a hledat to lepší na 5ti letech neúspěchu a jeho azospermii

irisi
8. kvě 2013

@darkwitch v těhlech centrech ti neporadím, jen v pražských a to bych gennet neměnila... ale co všude čtu a slyším, tak ti doporučuju Reprofit.... slyším na ně jen chválu a vede se tam i párům kteří to dlouho bez úspěchu zkouší .....ale asi změň jestli v současném už taky nevědí a nic víc nenabídnou... já na poslední IVF změnila a tuk tuk pomohlo to 😉

sasanka033
8. kvě 2013

holky, ja jdu rano na tu pruchodnost vzduchem a zacinam mit hrachy, snad to nebude moc bolet, chci pak jit do prace...

mardusenka30
8. kvě 2013

@sasanka033 to neznám, ale zítra se tu budou koukám držet palce celému kolektivu🙂

sasanka033
8. kvě 2013

@mardusenka30 to je fakt, je to velkej ctvrtek a jak se rika i malej patek🙂

mardusenka30
8. kvě 2013

@sasanka033 jj tento týden je zážitkový celý🙂

sasanka033
8. kvě 2013

@mardusenka30 jinac je to tohle: kymoinsuflace = profuky. Do dělohy se zavede oxid uhličitý a jeho postup vejcovody se sleduje průtokoměrem i poslechem.

mardusenka30
8. kvě 2013

@sasanka033 a nebude to bolet??

sasanka033
8. kvě 2013

@mardusenka30 tak to ja bych se tenhle tejden o zazitky obesla. v pondeli na utz ze nebude ket a zejtra ta pruchodnost. ale ja ji chtela, je to neinvazivni, zadna operace a aspon budu vedet, zda maji smysl IUI v mezicase mezi ivf treba..

sasanka033
8. kvě 2013

@mardusenka30 no to prave podle vseho bude. akorat nevim jak moc, proto se trochu bojim.

mardusenka30
8. kvě 2013

@sasanka033 už jsem googlila a snad by to bolestivé být nemělo, tak na tebe budu myslet, ať mají pravdu...

sasanka033
8. kvě 2013

@mardusenka30 jeee, dekuju🙂) ja jsem jen googlila jak se to dela...no kazdopadne myslim, ze uz jsem zazila horsi veci.

mardusenka30
8. kvě 2013

@sasanka033 jj jsi šikovná tak to zvládneš kdo zvládl odběr vajec zvládne profuk, věřím tomu...

sasanka033
8. kvě 2013

prave jsem poradne analyzovala nasi tabulku a zjistila, ze snad vsechny holky z prahy a gennetu maji //.
https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0At_...

sasanka033
8. kvě 2013

@mardusenka30 to je fakt, ale zas....tohle nemas v narkoze, takze bolest cejtis. ale co, to nemuze bejt tak hrozny, spis prave abych pak mohla do prace no...ale diky🙂

mardusenka30
8. kvě 2013

@sasanka033 uvidíš no, radím vážně jen z google, raději bych radila ze své zkušenosti...

sasanka033
8. kvě 2013

@mardusenka30 jak radeji? nemuzes jit na pruchodnost?

mardusenka30
8. kvě 2013

@sasanka033 tak můžu, ale je to myšleno tak, že bych raději napsala, já na tom byla a nic to nebylo..jako, že ti nemohu napsat vlastní zážitek..

pistalinda35
8. kvě 2013

@sasanka033 ja tedy na nejake pruchodnosti byla, ale zkratku toho si nepamatuji, vim jen, ze do me strikli neco jako penu a pak to ultrazvukem sledovali. slito vydrzet, zvladla jsem i obed v pizzerce... cestou domu v metru ale zacal porod 😀 😝 krece jako hrom. Doma jsem si pustila romantiku a dala brufen..preji.ti, at tebe ceka jiny styl vysetreni pruchodnosti a at vse dobre dopadne !

hezke sny vsem.... jsem kaput. jdu odpocivat 🙂

sasanka033
8. kvě 2013

@mardusenka30 jo tak🙂 ja to pochopila tak, ze na to nemuzes z nejakeho duvodu jit🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru