IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
8. kvě 2013

@pistalinda35 aha, takze brufenek s sebou, lepe dva🙂)) diky a krasne se vyspinkej maminko🙂

mardusenka30
8. kvě 2013

@sasanka033 když nevýjde toto ivf asi mě něco takového také čeká...

teksas
8. kvě 2013

@sasanka033 hele jsou dve varianty profuku ..a teda fakt si nevybavim jaky jsem mela...myslim ze ty oxid uhlicity...je to jen tlak cejtis jak do tebe jde plyn..ale nic hroznyho jako neboli to ...to bych si pamatovala
je to neprijemny jakozto pro me veskera gynda
Druha varianta ze sledujou na monitoru kontrastni latku kterou tam pustej....takze vidi zda je vse ok ....nevim co ted aktualne u Apo delaj

darkwitch
8. kvě 2013

@sasanka033 ahoj no zkouším ještě léčitelku... otěhotním po ET, KET a je to vždy biochemické, přitozeně jsem ještě neotěhotněla...

@irisi díky fakt přemýšlím o reprofitu 🙂

pistalinda35
8. kvě 2013

@sasanka033 zacina se mi vybavovat na zkratka, na cem jsem byla HyFoSy... nebo.HysoFy... neco takoveho 🙂 jak pise teksas 🙂 budu ti prat tu lepsi variantu... 🙂

irisi
8. kvě 2013

@pistalinda35 pěkně odpočívej maminko

@sasanka033 přeju ať máš pruchodnost dokonalou a nebolí tě to....... já byla na průchodnosti v Gestu a tam to dělají metodou HyCoSy..... pouštějí ti do vejcovodů vodu no v tu chvíli hrozně nepříjemný a bolesti vy a lezla jsem jim po tom gynekologickým křesle, ale za chvilku to přešlo a normálně jsem jela zpět do práce

malinka_02
8. kvě 2013

@sasanka033 tak to zitra zvladni, hele my holky po ivf zvladnem vsechňo 😉

malinka_02
8. kvě 2013

@mardusenka30 to je pravda mamce taky pomahalo ze ji nekdo kontroloval 😀

irisi
8. kvě 2013

Jinak holky jak jsem v pondělí večer krvácela a objednali mě až na dnešek, tak jsme nakonec jeli..... udělali jsme si pohodový výlet a nemusím tam v pátek...... a výsledkem je, že v děloze je JEDEN gestační váček s plodem a bijícím SRDÍČKEM 😵 😵 😵 😵 jsem šťastná.... jinak jsem dostala klid na lůžku, nic nesmím, ani na procházku ☹ , musím brát ascorutin a dostala jsem injekci Pambu, dál musím píchat Fraxiparin a zvýšení utrogestanu.... přeju všem krásnou noc....a zítra všem příjemné akce a jen dobré zpávy

dada074
autor
8. kvě 2013

@irisi tak to je nádhera gratuluji,a jsem moc a moc ráda,že to tak dopadlo,skvělí.
@malinka_02 promiň prosím,měla jsem nějak posunuté dny,držím palečky,ať je jich co nejvíc.
@sasanka033 neboj to zvládneš,jsi holka statečná a šikovná a není to opravdu nic tak hrozného,budu na tebe myslet. 😉

dada074
autor
8. kvě 2013

@mardusenka30 je tam a potichu gratuluji,neboj ona zesílí. 😉
@kolino to je nádhera,krásný pozitivní testík,super 😵 😵 😵

dada074
autor
8. kvě 2013

@megie4 opravdu mě to moc mrzí,ale vyjde příště neboj,a ta čekačka na dárkyni opravdu není tak hrozná,to u Apolináře se čeká až dva roky,to tohle je brnkačka,léto za dveřma odpočineš si a pak můžete jít na věc. 😉

dada074
autor
8. kvě 2013

@1miska gratuluji k srdíčku,to je paráda a ještě takhle brzy. 😉

maraida
8. kvě 2013

Holky 6 dní jsem tu nebyla a dočítám 30 😨 stránek!!!

@dada074 gratuluju ke 4 vajíčkům 🙂 A už víš kolik je embryjek a kdy budeš mít ET?

@irisi moc gratuluju 🙂 Jsem moc ráda,že je to OK a srdíčko už taky,no paráda!!!

@malinka_02 držím na zítra palce,ať je co nejvíc vajíček 😉

@mardusenka30 já na testu taky 2.čárku vidím...moc ti držím na zítra palce,aby krev dopadla pozitivně 🙂

@sasanka033 to mě mrzí,že se ti KET posunul.U nativního KETu právě folík být musí a podle něj ten KET plánují.Jestli nemáš ovulaci,tak budeš mít příště asi stimulovaný KET a to ti dají i něco na růst sliznice a už to bude v pohodě.A držím na zítra palce a ať tě to moc nebolí 🙂

dada074
autor
8. kvě 2013

@lussi tobě držím na zítřek vše co mám,aby ten bojovníček bojoval dál.

Jinak řeknu vám všem,dnes SS krásné počasí a mě to přijde,že jste ani nebyli venku.
a zprávy ode mne,ze 4 vajíček se 3 oplodnili,mám volat zase zítra ráno a ET chtěli také na zítřek,ale přišlo mi to brzy,tak že podle zítřejší situace uvidíme a pojedeme pro ně až v pátek,jestli bude tedy pro co jet.

Všem krásnou dobrou noc.

maraida
8. kvě 2013

@megie4 to mě moc mrzí,že to nedopadlo ☹ Takže to bylo tvoje 1.IVF?S dárkyní to už určitě klapne,tam je velká úspěšnost

@aaajeto vítám tě a gratuluji k pozitivnímu testu 🙂

@eevvaa držím palce,aby na testu byly // 🙂

@akashka to je krásný výsledek 5 zdravých embryí 😉 Budu držet palce na KET...

maraida
8. kvě 2013

@dada074 blahopřeji ke 3 embryjkům 🙂

dada074
autor
8. kvě 2013

@maraida a co vy jak jste na tom?

dada074
autor
8. kvě 2013

@maraida jo děkuji,snad se udrží,alespoň 2 na zavedení kdyby byli, 😖

maraida
8. kvě 2013

@lussi tak to je teda síla 😠 ale snad je to 1 embryjko velký bojovníček...držím palce na zítřejší ET 😵

@mufyxa gratuluji maminko 🙂

@kolino moc gratuluji 🙂 nádherná dálnice

@coralin je mi moc líto,že to nevyšlo ☹ Do KETu jdi určitě hned,dokud je tělo nabuzené a i kvůli té imunologii

maraida
8. kvě 2013

@1miska moc gratuluji k srdíčku 🙂

@ratatooy také obrovská gratulace k srdíčku 😉

Lucik1986 také gratuluji 🙂
Nikolav je mi to moc líto,že k ET nedošlo ☹ ale 4 mrazáčci je úspěch a KET se určitě podaří 🙂
Brsh přeji úspěšnou stimulaci 🙂
janinafox tak to budeme asi úplně stejně,taky mám mít ET předběžně v sobotu 😉

irisi
8. kvě 2013

@dada074 určitě vydrží a možná všechny tři a ještě tedy bude nanuk 😉

irisi
8. kvě 2013

Zase krvacim 😢......ach jo

maraida
8. kvě 2013

A teď ke mě-takže já měla OPU v pondělí,ze 6 folikulů bylo 5 zralých vajíček a máme 4 embryjka.Zítra mi budou volat jak to vypadá dál.Dnes kvůli státnímu svátku jsem bohužel bez informací.Pokud bude vše OK,tak ET bude v sobotu,jinak zítra.
A ještě 1 věc,po OPU mi bylo neskutečně zle,šílená bolest břicha,bylo to úplně jak porodní bolesti,takže mě manžel odvezl do Motola a tam si mě bohužel nechali.Dělali mi UTZ,dávali injekce a kapačky atd.Dnes mě pustili,ale to jen proto,že jsem jim řekla,že ET bude možná už zítra.Jinak by si mě tam ještě nechali.Už je to celkem OK,prý to bylo od OPU a mám tam nějakou krevní sraženinu,ale nic s ní nedělali.

dada074
autor
8. kvě 2013

@irisi díky,ale řekli ti že je mimčo v pořádku ne?Když bylo srdíčko a na UZ nic nebylo,třeba hematom?Podívej se na Rat ta špiní ještě dnes,bude to dobré uvidíš,já tomu věřím na 100%.A co ti vlastně řekli,mimo toho,že čekáte ten poklad?

dada074
autor
8. kvě 2013

@maraida Tak v první řadě gratuluji k tolika bojovníkům,přeji ti co aby jsi se dala co nejdřív do kupy a aby jsi byla co nejdříve fit. 😉

maraida
8. kvě 2013

@dada074 díky...

irisi
8. kvě 2013

@dada074 jj v pořádku ...ale žádná modrina po predchozim hematomu,které by způsobilo krvácení nebylo vidět ani tedy žádný hematom ...dr nevěděla z čeho to může byt ......Rat spini, ja regulerne krvacim,teče to ze me a cervena cervenouci 😠 i pres injekci....tak jsem utros pro jistotu spolkla

irisi
8. kvě 2013

@maraida krásný výsledek 😵 ,tak drzim pěsti at vydrží do Soboty a tobe aby uz lepe...

dada074
autor
8. kvě 2013

@irisi koukej hned někam jet,opravdu pokud jsi začala krvácet tak to nenechávej,ať tě hlavně uklidní,že miminko je v pořádku.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru