IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
8. kvě 2013

@eevvaa ahoj, tebe jeste neznam, ty mas taky ducha?🙂 nebo jsi jeste netestila?

mardusenka30
8. kvě 2013

@sasanka033 no protože jsem pana ducha na mamatestu měla již víckrát v životě a nikdy z toho nic nebylo, i když jednou asi biochemické těhotenství...a ewik84 měla také ducha a krev negativní, tak mám pouze malou naději, ale bojím bojím...

kolino
8. kvě 2013

@megie4
@mardusenka30 u mě tak holky. nadále vám držím palce!

pistalinda35
8. kvě 2013

@megie4 moc me to mrzi a drzim vam palecky v dalsim boji...

kolino
8. kvě 2013

@eevvaa já jsem taky špinila a zkusila test za dva dny a ani náznak a pak na mě vykoukl duch a dneš už //. zítra jdu na krev.

sasanka033
8. kvě 2013

@kolino ty jsou kraaaasnyyyyy, takovy jasny, ty jo!!🙂 gratuluju🙂

mardusenka30
8. kvě 2013

@kolino tak to je krása holka, tiše ale jistě gratuluji...

lucik1986
8. kvě 2013

@kolino mooc gratuluju 🙂

eevvaa
8. kvě 2013

@sasanka033 no já ducha nemám, ale jsem teprve 11.den od ET, tak jsem to zkusila, protože včera jsem začala špinit, v den, kdy bych měla dostat MS a dnes trochu taky špiním, ale spousta lidiček mě zatím uklidňuje, že můžu spadat do skupiny žen, které to normálně měly, ale těhotné byly taky, znovu zkusím testit v sobotu, to bude 14. den od ET a snad se dozvím pravdu, teda pokud se ms do té doby nerozjede, to už bych to nechala až na středeční kontrolu. a pak hurá do dalšího boje.

sasanka033
8. kvě 2013

@mardusenka30 aha...to je zvlastni. tak nam to sem vyfot prosiiim🙂

meyryen
8. kvě 2013

@kolino Teda ty jsou jak z učebnice 😀

sasanka033
8. kvě 2013

@eevvaa aha, delas dobre, ze to nechas bud do rozjeti ms nebo do 14.dne...ja si tim predcasnym testovanim akorat privodila tejden place a nervu na vic. drzim palce!🙂

eevvaa
8. kvě 2013

@kolino no já zkusím testit v sobotu znovu, teda pokud se nerozjede normální MS, to bych už počkala až na středu na kontrolu.

sasanka033
8. kvě 2013

@kolino jo a zlato, hnedle jsem ti nacpala // do tabulky🙂

sasanka033
8. kvě 2013

@lussi ahoj, cetla jsem tu tvoji vajickovou anabazi a jsem nastvana za tebe, ale doufam, ze se z toho brzy oklepes - jak jsi psala, ted uz nema smysl to resit a lamat si s tim hlavu. nicemu tim nepomuzes. kdy bude ET?

kolino
8. kvě 2013

HOLKY DĚKUJI MOC ZA PODPORU....BEZ VÁS BYCH TO NEZVLÁDLA, A NEBYLA ROZHODNĚ TAK KLIDNÁ!!! jak já v pátek doma hysterčila ,že to nevyšlo a dělala scény, pak šla sekat zahradu, umyla okna, poklidila barák. Taky to by bylo aby to vyšlo, když zbylo pouze jedno jediné na zavedení a ne moc dobré kvality, takže šance byla malá no a v pondělí mě tak strašně bolelo břicho ,že jsem si říkal a je to tady, mrcha už je tu! ale byla jsem donucena chlapem zkusit test a byl náznak // ježiši to byla zase scéna! kdo se jako schovávaly.

kolino
8. kvě 2013

@megie4 mOC MĚ TO MRZÍ!!! ☹ ACH JO...TO JE DĚS.
HOLKY MOC MĚ MRZÍ ,KDYŽ TO NEVYJDE, MY TAKOVÉ BOJOVNICE CO VŠE MUSÍME PODSTOUPIT A KDE JE ZÁRUKA, ŽE VŠE VYJDE TAK JAK MÁ...

sasanka033
8. kvě 2013

@kolino 😀 hystercime asi obcas vsechny, to se neda nic delat🙂 a nasi chlapi jsou tu vod toho, aby nas taky nekdy podrzeli, no ne?🙂 je to proste narocnej proces, psychicky i fyzicky a navic, ty jsi uzasnej dukaz toho, ze STACI jedno vajicko a jedno embryo, pokud jsem te ted dobre pochopila🙂

mardusenka30
8. kvě 2013

@sasanka033 vyfotím hned jak nabiju baterku foťáku ju...

sasanka033
8. kvě 2013

holky ja jdu zejtra na tu pruchodnost vzduchem, tak snad po tom budu schopna jit do prace...? prej je to zakrok na 15 minut, ale musi se tam prej pak chvili posedet..

mardusenka30
8. kvě 2013

@kolino když to má vyjít tak to prostě vyjde, fakt gratuluji jsi velká šikula. Já se tak zmítám v různých příznacích každý den, že jsem zmatená jako goro bílý pes🙂 ale myslím, že hodně zvládne utroš a odeznívající hormonální léčba...

kolino
8. kvě 2013

@sasanka033 NO VAJÍČEK BYLO 9! 7 SE OPLODNILO A DO TRANSFERU ZBYLO POUZE JEDNO A TO JEŠTĚ ŠPATNÉ KVALITY. ALE ASI ZÁZRAKY SE DĚJÍ, NEBO ,ŽE BY MŮJ ANDÍLEK CO NA NÁS DOHLÍŽÍ Z NEBÍČKA POSLAL HODNĚ ENERGIE DO BŘÍŠKA?! 🙂

sasanka033
8. kvě 2013

@kolino tak jestli to byl andel, tak az ho nebudes potrebovat, my si ho tady s holkama rady pujcime🙂

mardusenka30
8. kvě 2013

tak nevím zda něco uvidíte...

nikolav
8. kvě 2013

@mardusenka30 Já vidím druhou čárku. A to hlavně na druhé fotce!! Je to tam GRATULUJU!

mardusenka30
8. kvě 2013

@nikolav je tam malinký pan dušík, ale děkuji

irisi
8. kvě 2013

@mardusenka30 vidím a krásný jsou 😵 .....drzim pěstování at sili

mardusenka30
8. kvě 2013

@irisi moc děkuji, zítra to rozhodne má modrá krev🙂

nikolav
8. kvě 2013

@mardusenka30 Ale duchem to začíná 😉

mardusenka30
8. kvě 2013

@nikolav kéž by🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru