IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
3. čer 2013

@eevvaa Potřebuji asi od koníka oraz. Odvyknout si od něj. Bohužel to, že má člověk odlišný názor je špatně. A když ho dá najevo ještě víc. Ale to nevadí. Navíc se nemůžu furt dívat na ty těhule a kočárky a tak. Navíc sem už do této skupiny nechodí skoro nikdo a to hlavně kvůli mě. A mým obtěžujícím fotkám testů. Zítra bych měla jít na krev, ale z centra nedokázali ani odepsat a ozvat se. A plno dalších věcí.

eevvaa
3. čer 2013

@nikolav nic si z toho nedělej, těhu ti moc přeji a ať ti vše dobře dopadne, já doufám, že v červenci se nám KET taky zadaří, ty jsi ještě mladá oproti mě, teda chyba je v manželovi, já jsem OK. Už moc chci mimi, klidně zůstanu i na neschopence.

nikolav
3. čer 2013

@eevvaa Určitě si to povede neboj. Moc ti to přeju.

akashka
3. čer 2013

@nikolav cococo? To není pravda ze tu tvé testy otravují, naopak davaji nám naději 😉 jestli ti někdo neco napsal kašli na to, my tě tu máme rady 😉

sasanka033
3. čer 2013

@nikolav diky, doufam, ze tvoje kolejnice potvrdi moje vesteni🙂
jinak si myslim, ze to co tady prezentujes je trochu zbytecny gesto🙂 za prvy pokud je to reakce na me, tak pak bys holt mela pocitat s tim, ze kdyz se rozhodnes neuvazene a bez detailni znalosti, navic v tvym hormonama ovlivnenym emocionalnim rozpolozeni zverejnovat komentare na tak kontroverzni tema, nedockas se jen samejch palcu nahoru. a za druhy, holcicko nase, ty bez konika nevydrzis🙂

nikolav
3. čer 2013

@sasanka033 ne ne není to reakce na tebe. To je mi jasné, že každý na to má názor. O to nejde, Nejsme dvojčata a vlastně ani ty nemají stejné názory. A jestli bude nebo nebude to se uvidí. Dnes jsem nakoupila nějaké testy a udělám srovnání. Bude v albumu. Zajímá mě totiž ten rozdíl v testech! Zkusila jsem teď z večerní moči 5 různých testů. A jsem zvědavá na jejich kvalitu.

@akashka já bych tak chtěla aby ses ke mě už přidala a sasanka v tom potom pokračovala ať se můžeme stále kochat dvěma čárkama.

malinka_02
3. čer 2013

@meyryen super to mas vse dulezite! Ted vse podchytite a pristevto klapne!!
@mardusenka30 a co ty?? Jak se mas??

malinka_02
3. čer 2013

@nikolav co blbnes? Spouste holek ivf nevychazi a tak sem nejdou, ja zase toho mam ted hodne v praci tak nestiham..
Do toho mam jit na utz do podoli a myslim ze bude pod vodou a dochazi mi leky..

nikolav
3. čer 2013

@malinka_02 já nevím prostě opět slabší den a strach ze zítra a tak no. Bojím se, že to nebude ok.

dada074
autor
3. čer 2013

@sasanka033 tak to je opravdu zlatej,a ty fakt dáš na tyhle babské řeči,že to pomáhá?Počkej zítra konečník,ten mňam říkat nebude 😀 😀
@nikolav děkuji a tobě přeji ať to zítka klapne ne výbornou.Držím palečky.Něco se děje?

nikolav
3. čer 2013

@dada074 ano mám hormonální nevyrovnanost.

dada074
autor
3. čer 2013

@nikolav jsi šílenec,koho by jsi mohla testama obtěžovat,každá z nás když to klapne tak se ráda pochlubí 😉 Jo a já se tak často nedostanu,mám moc honění kolem domácnosti,mámi a kluka to víš nemám 2+1,nebo 3+1 v paneláku 😀 😀 😀 A včera nám nešel celý den proud.

nikolav
3. čer 2013

@dada074 Tak to lituju, že zrovna včera? Jak jste to teda slavili?

dada074
autor
3. čer 2013

@nikolav neboj až se ta hladina ustálí a organismus si na to zvykne bude vše OK,počkej po porodu,já byla ze začátku také nervózní jak pes i mi přišlo,že jsem na malého křikla víckrát než jindy 😉 Každá z nás touží po tom být těhotná a když to přijde občas si s tím prostě nevíme rady,no to je celé. ☹

nikolav
3. čer 2013

@dada074 Asi máš pravdu. Asi to tím je. A hormony je to co hlava neovládne.

nikolav
3. čer 2013

@dada074 Jo a opožděný dárek.

dada074
autor
3. čer 2013

@nikolav mi jsme slavili v sobotu a jen s bráchou a švagrouvou (teda slavili jen oni a ani mi to nevadilo),jen kouskem masíka z udírny a pár chlebíčků,tahle cifra snad na pořádnou oslavu ani není,ale když vše klapne a dotáhnu to až ke zdárnému porodu,tak příští rok to oslavím se vším všudy. 😀

dada074
autor
3. čer 2013

@nikolav je nádherný a přestaň panikařit,nevím co víc by jsi od těch testů chtěla a když tě zítra nevezmou na krev v Caru zajdi do laborky,uleví se ti a hlavně tě to uklidní a ty už nebudeš tak vyšilovat. 😉

nikolav
3. čer 2013

@dada074 Tak to bych si taky dala to uzené maso. Ale tak aspoň nějak jsi to oslavila. A ty to do zdárného konce dotáhneš. A kdy půjdeš na UZ? No já bych tam chtěla pořádný čáry 🙂!!

sasanka033
3. čer 2013

@dada074 ja uz se posrala vcera po palivejch kurecich kridlech a malem jsem po tom atomovym tabasco vybuchu nevstala z misy, takze me, me uz neznici nic 😀 😀

akashka
3. čer 2013

@nikolav vždyť ta čárka už ani silnější být nemůže, klidek vše bude dobrý 😉

dada074
autor
3. čer 2013

@nikolav já nevím co blbneš,vždyť je to teprve 10 den,kam chvátáš,to je jak kdyby jsi po tom prckovi chtěla hned až se narodí aby mluvil. 😉 A UZ máme 6.6..Víš co bylo nejhorší na tom včerejšku,pořád jsem myslela jak nám to na podzim nevyšlo,tohle hlodá ve mě (včera jsem totiž měla datum porodu).
@sasanka033 to si jen myslíš tabasco je jen odvar. 😉

dada074
autor
3. čer 2013

Holky sháním dovolenou a vůbec nevím kam,to pak můžu něco sehnat,když nevím co chci 😎

nikolav
3. čer 2013

@akashka já si myslím, že ještě může 😀 ale to je jedno, hlavně že je teda tam. Doufám, že ty budeš mít stejné!

nikolav
3. čer 2013

@dada074 aha takže prcek by se ti narodil na narozeniny, že ?? No, ale tento se udrží až do porodu. Budu držet palce ať tam je vše v pořádku!!! A pak dej vědět!!

sasanka033
3. čer 2013

@dada074 no pro me za me, at mi treba bouchne prdel 😀

nikolav
3. čer 2013

@sasanka033 Zlato, ale ne ve středu 😀

dada074
autor
3. čer 2013

@nikolav děkuji,a ty se nestresuj dej si ještě něco malého dobrého a šupky dupky do hajan.Neboj prcek tam je a je v pořádku.
@sasanka033 😀

sasanka033
3. čer 2013

@nikolav ajo 😀

sasanka033
3. čer 2013

jinak teda hlasim nakou abnormalitu, az scifi - zda se, pres puvodni pochybnosti vzhledem k bliti a migrenam, ze mi kombinace utrose a estrose dela naramne dobre. jsem min unavena, vecer dyl vydrzim, min spim, ale jsem vykonnejsi. mozna je to psychicky, ale ted vazne - zdaleka nejsem po utrosi unavena jako jsem byla po ET, ba naopak.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru