IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

megie4
6. led 2014

@pistalinda35 Jseš úžasnej fešák Kájo a určitě budeš dělat rodičům jen samou radost. 😀 Blahopřejeme rodičové!!!!!!! 😉 😀

akashka
6. led 2014

@pistalinda35 strašně mooooc gratuluujuuuuuuu 🙂 přes slzy na něj skoro nevidím 🙂

sasanka033
6. led 2014

@pistalinda35 je NADHERNEJ!!!!!! 🙂 zlato, gratuluju a odted uz jen zdravi a stesti!🙂

aaajjjaaa912
6. led 2014

Hodne mooooc gratuluji a jen jen zdravicko..

brsh
6. led 2014

pistalinda35 krasaveček! Moc gratuluju, tj nádherný :*

dada074
autor
7. led 2014

@pistalinda35 velká gratulace všem,je nááááááááááááááádherný,ať se mu daří a do života jen to samé nej.

dada074
autor
7. led 2014

@brsh tak holka u nás vše jinak,malá se otočila v sobotu,včera mi to potvrdil na kontrole,ale od té doby co je otočená jen blbne.Včera na monitoru akce 190,tak narychlo na UZ jestli je v pořádku,tam byl zase problém,že je malinká (je menší o 14 dní),to bylo v 8 hod,do 10hod jsem měla čekat na další monitor,nakonec mě vzali v 11 malá se uklidnila,jinak bych tam musela zůstat.V pondělí další UZ jestli roste nebo ne (jinak průtoky pupečníku a placenta OK) a pak ko monitor,včera od 5 hod od rána vzhůru a vydrželo jí to do 22hodiny.Tak jsem zvědavá jestli půjde ven dřív,nebo nás nechají v klidu.Řeknu ti je to malá POTÍŽISTKA!!!!!Jinak nezoufej jak jsi psala ty mě ještě se otočit může a co si budeme povídat ten císař není to nejhorší řešení,nemusíš čekat co a jak bude,jestli přijdou vyvolávačky,tak si tam šahnou no a půjde ven 😉 😉
@sasanka033 jo věřila a věřím tomu,že kdyby mi ucvakli ty vejcovody už na té diagnostické laparce tak jsme měli prcka i dřív,v každém centru to dělají úplně stejně,já zase nevěřím tomu,že tady to nevyšlo tak to musí vyjít jinde,jen kvůli tomu,že tu je víc holek z jiného centra kterým to klaplo,třeba už na poprvé.Sasi mám sesrřenku které to v ISCAR vyšlo na první pokus a kamarádka už tam jede na 4 IVF měla 7 KETu a nic.Ale tohle je můj názor a mi byli v jiné situaci,je fakt že v soukromém centru bychom si 6 pokusů na Lukáška asi dovolit nemohli (nebo mohli,ale určitě ne v tak krátké době jako u Apo).

sasanka033
7. led 2014

@dada074 diky za nazor. a drzim palce🙂

dada074
autor
7. led 2014

@sasanka033 díky moc,vždyť já tobě také,ať už se rozhodnete odejít jinam nebo ne,přeji vám ať se co nejdříve dočkáte,toho vytouženého miminka.

brsh
7. led 2014

@dada074 - no vidíš, jak Ti to nakonec dobře dopadlo 🙂 Tak teď ještě, aby malá trošku narostla a bude to. Kolik váží? Moje 2500 g. Taky je prý menší, ale o 14 asi ne. Řekla bych, že max o týden. Tak jako tak má ještě měsíc, takže pod tři kila mít asi nebude. A já se z císaře vůbec nehroutim. Jediný, co by mi vadilo, by byl fakt, že by se mi otočila třeba dva týdny před termínem a míň a já bych neměla nacvičeno s epinem. To by mě asi odvezli 😀
@sasanka033 - Sas, vždyť víš, jak to bylo u mě. Iscare, jedno vajucho a šup 🙂 Držím palce, ať jsi tentokrát úspěšná a máš klid!

pistalinda35
8. led 2014

ahoj devcata .. moc dekuji. Na odhady nedejte. Kaja mel mit 3700g a mel porodni vahu 3090. Jindy je to treba i obracene, ze deti jsou vetsi nez podle monitoru 🙂 Drzim vsem snazilkam i tehulkam palecky !

dada074
autor
8. led 2014

@brsh teď na poslední uz měla 245O,a je pravda že z té váhy si nic moc nedělám (hlavně aby byla ok),Luký měl porodní váhu 2340 a byl na termín,donošená je tak bude menší,no a co ona to dožene,a doktorka i sestřičky na sále mi říkali,že si s tím hlavu dělat nemám je pravda že uz i hodně zkresluje jak tu píše pistalinda,a na co epino? 😉

sasanka033
8. led 2014

@brsh ahoj🙂 ty jsi mela endosku, nebo proc to u vas neslo?

brsh
8. led 2014

@dada074 no uz na nic, ale chtela jsem s nim cvicit a na prirozenej porod se tak maximalne pripravit. Kdyz ho ale nebudu potrebovat, tak na to prdim. Ja myslim, ze to zmakneme dobre - vy i my 😉
@sasanka033 - no mj endometriozu. Nesla odstranit, tak jsem mela na pul roku ty hormony a prechod, pak kontrolni hysterku a IVF

sasanka033
8. led 2014

@brsh no to je sila teda. diky.

dada074
autor
8. led 2014

@brsh to víš že to zvládneš.

nikolav
9. led 2014

Holky všem těhulkám gratuluju k brzkému narození jejich vytoužených miminek. A z vás, které už mají poklad u sebe moc a moc gratuluju.

Dlouho jsem tu nebyla. Ale celkově sem už moc nechodím. Neprožila jsem zrovna nejlepší období. Bohužel těhotná nejsem a jen tak nebudu. V listopadu/prosinci jsem podstoupila další KET (opět HB blastocysta 1*) a tentokrát se ani nechytilo. Dnes jsem byla na konzultaci a doktor se divil, že nejsem těhotná. Že s takovou kvalitou embryí to musí jít skoro samo. No bohužel nejde. Ani normálně a ani po KET. Dnes jsem taky byla na odběrech na imulogii, genetiku a srážlivost. Výsledky a konzultace s doktorem za 6 týdnů. No co se dá dělat. Snad se někdy poštěstí. Až se trochu vžije nový zákoník tak si jdeme pro žádost o adopci.

Holky a vy které máte před porodem držte se a užívejte si poslední momenty s bříškem.

pistalinda35
1. únor 2014

Ahoj devcata ! Jak se mate ?

@dada074 termin mas v lednu. 🙂 jakpak to vypada ?

@brsh
@akashka devcata vy uz jste take v cili, hodne stesticka

@nikolav at ti odbery dopadnou dobre... Drzim moc palce. Treba zjisti duvod , proc se nedari a pomohou.

brsh
1. únor 2014

@pistalinda35 ahoj 🙂 s Dadou jsme si psaly asi dva tri dny zpet a nic. Ale uz by mohla, vid? 🙂 jak se mas Ty s malym? Vsechno krasne klape? 😉 jinak ja mam v utery nastup a ve stredu sekci, tak uz to mam fakt za par dni za sebou. Bojim se, ale i tesim, tj jasny!
@nikolav - taky drzim pesti!

pistalinda35
1. únor 2014

Zdravim tety konikovky a drzim vsem pesti. Kaja 🙂

pistalinda35
1. únor 2014

@brsh S Kajou je to hlavne radost. 🙂 spanku si moc neuziju, jidlo jim nepravidelne.. Varit nestiham 😀 na zachod litam vetsinou na posledni chvili 🙂 je to sranda 😀

brsh
1. únor 2014

@pistalinda35 jezis, ten je bozi 🙂 my mame Karliky v rodine 😉 no tak chapu, ze si uzivas, kdyz ho tak vidim 🙂 ja uz nespim nekolik mesicu, tak se tesim, ze ted to bude alespon kvuli nekomu; hehe

eevvaa
1. únor 2014

@pistalinda35 krásný, já už chci taky, no uvidíme začátkem března, to už snad budem vědět, zda to tentokrát vyšlo.

megie4
1. únor 2014

@pistalinda35 Je úžasnej maminko! 😉 😀

pistalinda35
1. únor 2014

@eevvaa drzim moc palecky !

nikolav
2. únor 2014

@pistalinda35 Děkuji zatím nezjistili nic a Machač už je z toho dost rozpačitý, že nejsem ještě z takových embryí těhotná. Byla jsem na té hysteroskopii a nenašli nic. Z histologie také nic. Už jsme si podali žádost o adopci, ale bylo nám naznačeno, že budeme čekat velice dlouho. Jednak, že jsme mladí (23 a 27 let) a že dávají přednost párům 30-40 let, protože by to mohla být jejich poslední šance na miminko. Což je dost diskriminační. Navíc máme požadavky co nejmenší bílé a relativně zdravé a žijeme v kraji kde se na dítě čeká nejdéle z celé ČR. Takže jsem nešťastná i z tohoto. Takže tak i tak je to nahouby. Těhotná nejsem, dle vyšetření zdravá, ale jsem bez MS a ovulace a nemůžu otěhotnět ani po top embryích. A adopce bude trvat velice dlouho. Ale co nadělám. Kdybych o miminko nepřišla už bych měla za týden a něco termín. Ale co se dá dělat. Aspoň tu svíčku za andílka, který odešel mohu zapálit.

pistalinda35
2. únor 2014

@nikolav a po vyvolavacce menzes dostanes ? Ja to mela take. Menzes jen po vyvolani. Pak mi zjistili tu inzulinovou rezistenci a dal na imunologii protilatky proti ovariu a NK bunky. Brala si pri stimulaci a pak Prednison ?

brsh
2. únor 2014

@pistalinda35 myslím, že Dada rodí 😀 na koně nechodí, zpráva ode mě jí nepřišla. Dneska měla mít kdyžtak nástup, ale spíš bych si tipla, že už to má za sebou 🙂

akashka
3. únor 2014

@nikolav Děkuji Niki a moc ti držím pěsti ať je brzy vše v pořádku 😉

@pistalinda35 díky, jen to naše mrně si té cílové rovinky nějak nevšímá a najednou nechce ven 😀
@brsh držím pěsti na středu 😉

brsh
3. únor 2014

@akashka Děkuju 🙂 bojim se, to je jasný. Ale břicho už mi leze na nervy 😀 Hlavně, ať Tobě se porod rozjede a nemusíš přenášet. Už je to fakt otrava 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru