IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

vendysch
1. kvě 2013

@mufyxa Ahoj, můžu mít dotaz? Kolik Tě stála minimálka? Manžel o tom pořád básní, že to ještě musíme vyzkoušet, i když máme po 3 IVF a jsme už teď samoplátci.... 😢 Na výběr máme buď FN Olomouc nebo Reprofit, který má v OL pobočku, ale na zákroky se už pak jede do Brna.

@ pistalinda Moc gratuluji!!!!

Holky

pistalinda35
1. kvě 2013

jak říká přítel... mimi si z nás dělá srandu už teď a hraje si s námi na schovávanou ...

ewik84
1. kvě 2013

@pistalinda35 ze mě si zase dělají srandu ty těhotenské testy 😀 Ale jinak...měsíc doma s plnou výplatou (tou předchozí) je super. Človek neprojedl za obědy, protože jsem si navařila vždy na více dní. Neprojezdil za bus. Takže mi teď nezvykle hezká část výplaty zbyla. Jdu projet slevové servry a někam vyrazíme 🙂

megie4
1. kvě 2013

Dobré ránko všem! 🙂 Je fakt pěkný,jak se tu scházíme hned ráno. 😀 😀
@ewik84 Je mi líto,že ti to nevyšlo, ☹ myslím,že se za pár dní připojím se stejným oznámením. 😢 Ale musíme vytrvat a jít do toho znova!Mám ten dojem proto,že dnes ráno jsem se vzbudila(jsem 9.den po et) a už mě nebolí ani ty prsa,začnou až když zavedu utrouš a to jen tak lehce.Tak asi nic.
@pistalinda35 Ahoj těhulko 🙂 Prosimtě,tebe tou dobou co jsem ted já,prsa bolely nebo jsi nepocitovala nic?Znáš to-tonoucí se stébla chytá,ale vidím to bledě.Je fakt,že ten náš mrňous nebyl ani morula,natož blastocysta(měl jen 6 buněk),ale to se asi zavrtává ve stejnou dobu(myslím na dny po et)Popravdě už jsem hoooooooooodně pesimistická.To mi ta víra dlouho nevydržela co? 😅

raaaadka
1. kvě 2013

@ewik84
Přesně tak, začít myslet na něco jiného, to nám pomůže. 🙂

ewik84
1. kvě 2013

Takže, plán na dneštní odpoledne je jasný. Jet k našim a jít se políbit pod rozkvetlou třešeň 🙂

mardusenka30
1. kvě 2013

dobré ráno všem a krásný první máj🙂

@ewik84 to mě fakt mrzí, ale je vidět, že jsi bojovnice a umíš si poradit a za 3 měsíce už to musí vyjít, aspoň si v klidu užiješ jaro...
já jsem zatím krom bolení nafouklého břicha také bezpříznaková☹, ale ani nevím co bych měla za příznaky čekat. Včera jsem našla čtyřlístek a potkala kominíka, tak asi začnu věřit na štěstí aspoň takto. Jinak tu jsem také pečená vařená, jsem ráda, že je kde se vypovídat. Hezký den všem

pistalinda35
1. kvě 2013

@megie4 ahoj 🙂 mně prsa skoro nebolely.... akorát asi 14 den po transferu jsem měla takové pnutí.... je zvláštní, že tak 9 nebo 10 den jsem měla pocit, že to nevyšlo... plela pak zahradu.... a ten bojovníček se tím asi vzpamatoval 🙂

megie4
1. kvě 2013

@pistalinda35 No,jsem na tom úplně stejně,hlavně mě přešlo i to pnutí v prsou.Když jsme měli 1.pokus,tak touhle dobou už jsem měla prsa jak balony a fakt hodně citlivá. 😢

alba1
1. kvě 2013

@pistalinda35 to co je na testu není důležité 🙂 hlavně, že krev vyšla 🙂 nevboj, nestresuj se a užívej si těhule jedna 🙂

irisi
1. kvě 2013

@ewik84 velká škoda :'(.... Naplanuj nějakou fajn dovcu,uzijes si bazen a další et bude cobydup 😉
@alba1 květen vyjde 😵
@pistalinda35 Neboj když už je dusik,to znamená že hcg roste a to je nejdůležitější 😉

raaaadka
1. kvě 2013

Mě nejvíc zklamalo, jak mi doktorka řekla, že čekala víc vajíček ale že věkem už nejsou ad tak kvalitní. Cítila sem se, že už se mám na to vyprdnout, přitom mi nabízela další hrazené cykly. Nevím jestli tady jde spíš o to pomáhat, nebo vydělávat.
Ještě jsem se ptala na to vysazení prednisonu a řekla, že jsem ho brala jen měsic 1 tbl denně, tak se může vysadit normálně hned.

meyryen
1. kvě 2013

@coralin fraxiparin je lék na ředění krve. Z genetiky mi vyšla leidenská mutace, zvýšená dispozice k trombozám, takže od začátku stimulace až do konce šestinedělí si budu píchat fraxiparin, který ředí krev:( Já právě na alternativní metody moc nevěřím, ale kdyby to člověku mělo pomoc, tak jsem taky ochotná zkusit dost věcí....

pistalinda35
1. kvě 2013

@megie4 priznaky je fakt brzo resit....mne treba dnes neni nic.... drzim palce, aby ti krev vysla pozitivne 🙂

irisi
1. kvě 2013

@megie4 na příznaky prd,už i tady se ověřili,ze zadne nejsou a jsou //....nema to smysl 🙂.....vydrž a carky se ukážou 😵

megie4
1. kvě 2013

@pistalinda35
@irisi Dík holky,ale proč to přestalo tak najednou?Myslím ta prsa? 😒 Jsem z toho vyjukaná,protože právě podle toho jsem minule poznala,že je po všem.Jenže to už bylo mímo alespoň zavrtané,protože hcg bylo 96.Pak mě přestaly bolet prsa,jela jsem na krev jako samoplátce a bylo 6,9.Myslím,že teď se ani zavrtat nestihlo.Jinak si to vysvětlit neumím.No,za 2 dny,tj.v pátek,testnu,ale nevim nevim.Asi je to v háji. 😢

irisi
1. kvě 2013

@megie4 to budeš teprve 11den,takže ten test neber 100%tne 😉

pistalinda35
1. kvě 2013

@megie4 to je brzy.....

ratatooy
1. kvě 2013

@megie4 6bunka se nezavrtává ve stejnou dobu musí prvne dojít do fáze hatchující blastocysty kdy se vyloupává z obalu pak je schopny se teprve uhnizdit takže bych to videla aspon 2dny navíc,jinak me prsa nebolely snad vubec ani u prvniho

mufyxa
1. kvě 2013

@vendysch ahojky děkuji a já chodím do Sanusu v Pardubicích vyšlo mě to cca na 12000 se vším ale neměli jsme ani PK minimum hormonů clostylbegit+merional 3 inj byla jen dvě vajuška z toho jen jedno oplodněné a dané zpět a neměli jsme metodu isci jen přiložené sperma oplodnilo se samo . Takže finančně se to dá . Běžte do toho spousta holek po normál.IVF otěhotnělo až při minimálce. držím pěstičky at to vyjde. 🙂 😉 🙂 😉

raaaadka
1. kvě 2013

@megie4
Asi z tebe vyprchala ta injekce na vyvolání ovulace, ne? Ta obsahuje hcg. Mě taky ze dne na den přestaly bolet bradavky.

lussi
1. kvě 2013

@ewik84 tak jsem dovařila, letím sem , zkopla jsem si palec u nohy a to všechno s tím, že nahlásíš pozitiv krev a teď zjišťuji, že to bylo všechno zbytečný 😠 😀 A teď mi poroste i ta palma na hlavě, takže máš za úkol nahlásit // co nejdřív neb budu mít hlavu samou bouli 🙂
@megie4 vůbec to nesrovnávej, každé těhotenství je přece jiné, takže nemrč a vydrž do testíku ty! 😎 Mě prsa nebolela vůbec když jsem byla v tom, teď mě bolí před každou ms a to jsem nikdy nemívala🙂

malinka_02
1. kvě 2013

@lussi tak to si me trochu uklidnila 😉 do mesta je ten kocarek akorat 😉

malinka_02
1. kvě 2013

@alba1 jasny kveten je nas!! 😉
@ewik84 to me mrzi..
@irisi to je dobre ze je ti uz lip 🙂

malinka_02
1. kvě 2013

@megie4 nehazej flintu do zita, nekdo zadne priznaky nema.. Testni a uvidis.

megie4
1. kvě 2013

@raaaadka no,jenže to bych jí v sobě měla 14 dní a většinou vyprchá do 10 dnů,ne? 😨

alba1
1. kvě 2013

@malinka_02 a nejen náš...

Byl pozdní večer – první máj –
večerní máj – byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
kde embriji zaváněl háj.
O dvojčárce šeptal tichý mech, že každá z nás jej spatří hned 😀

asi mi fakt hrabe 😀

malinka_02
1. kvě 2013

@alba1 to nam vsem 😀

nikolav
1. kvě 2013

@irisi Tak já měla krev ok. No a jinak už je mi lépe. Jen v noci byla krize. Probudila jsem se a bolel mě žaludek, tak jako vždy když mám hlad. Navíc jsem se šla napít. No vzala jsem si banán. Nic méně mi z něj bylo zle už když jsem ho jedla. No, ale co. Snědla jsem půlku. A pak to začlo, hrozné bolesti žaludku a nevěděla jsem jak si lehnout. No a pak to šlo ven. No hnus. Ale zajímavé je, že jsem si dala ještě hrozen pár kuliček a vodu. A vyzvracela jsem jen ten banán. Ale pak jsem zvracela ještě 2x a to jsem měla prázdný žaludek a to bolelo jak prase! No a žaludek podrážděný a necítila jsem nic jiného než to! Naštěstí jsem si vzpomněla, že máme doma Torecanové čípky. Tak jsem si ho dala a mamka mi dneska ještě dovezla kapky na zklidnění žaludku. No ulevilo se mi co budu povídat. V poledne jsem měla kuře obrané s rýží a udělalo mi to dobře. Do toho posrkávám Nutridrink, protože jsem slabá jak čaj. Probdělá noc a teď to zvracení. Ale teď jsem byla i na velké a taaaaak se mi ulevilo po těch dnech co jsem nebyla. Břicho už nemám tak oteklé. Jen trošku a nic už mě nebolí skoro. Jen hlava, ale to připisuju blbému tlaku venku. Katastrofa jak je u nás dusno. Jo a ten žaludek, ale ten se musí zklidnit. A bude mi lépe. Jen doufám, že to pak nepropukne ještě víc. Ale snad to nejhorší mám za sebou.

mardusenka30
1. kvě 2013

ach jo tak jsem vyzkoušela letní kalhoty a žádné mi nejsou☹ čemu se divím když jsem minulé léto vážila o 12 kilo méně, ještě nejsem těhotná a už jsem velryba, co si bude muset koupit nové oblečení☹už vím co budu dělat kdyby se miminko nevydařilo - redukovat a redukovat...

irisi
1. kvě 2013

@nikolav určitě..... tak hlavně aby tě to už komplet pustilo a bylo dobře 😉 , však zítra už budeš mít bojovníka v bříšku ne?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru