IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raaaadka
24. dub 2013

@ewik84 Naprosto tě chápu. Já to neřekla rodičům ani ségře, ségra IVF hrozně odsuzuje, říká, že lidi co nemají spolu dítě přirozeně spolu nemají být a nakonec se většinou rozváděj, idkyž děti z IVF maj. A že to je proti přírodě a že se neví, jestli tyto děti z IVF budou moct mít jednou svoje děti.....atd. No chápejte, ségře jsem to říct nemohla, tím pádem ani mámě a tý říkám všechno, ani tátovi. Takže to ví jedna moje kolegyně v práci a jedna kamarádka z daleka, která taky řeší jak otěhotnět a pak jedna moje kamarádka odsud, která na tom byla taky, ale jen na tom jednodušším, kdy jí vyselektovaný spermie dali do dělohy.
Je to takové mé tajemství. 😎
No a manžel, kterej tím prošel se mnou.

raaaadka
24. dub 2013

@go A kdy jdeš na krev? A co léky, bereš ještě, nebo jsi vysadila? Prý prednison vysazovat postupně - tady mi někdo psal. Já sázím na další přirozený cyklus - čekám, že vaječníky jsou teď v plné polní po té stimulaci a vůbec celé tělo.. 🙂

irisi
24. dub 2013

@go v Pronatalu? no dokumentaci ti dají ale zaplatíš si ji..... já jsem myslím před třemi lety platila 300,-Kč a byli pěkně protivný a hlavně ti ji nedají na počkání..... jestli s nimi nejsi domluvena, možná lepší zavolat 😒

alba1
24. dub 2013

@ewik84 kdyby se každý staral sám o sebe, bylo by to jednodušší... 😖 nenervuj se rodičům to řekni, stejně už se nic nezmění...asi to prožívají víc než se zdá...

go
24. dub 2013

@raaaadka na krev nejdu vubec, jak jsem psala , nas Car nezve 😒 Prednison jsem brala jen 1/2 , tak jsem si ho poprve vcera uz nevzala. Utrous budu brat jeste do zitrka, to jdu do caru pro dokumentaci, tak jim to rovnou reknu. Ty neplas, na to mas cas az po testu 😉

go
24. dub 2013

@irisi chodim jen k Mardesicovi, psala jsem mu, ze chci prijit na konzultaci, dal me termin zitra a tam mu to opatrne rekneme. Stalo nas to u nich celkem pres 250t., tak verim, ze budou neprijemny, nechat si utect samoplatce ☹ Myslim, ze nam urcite nedaji vsechna vysetreni ☹

akashka
24. dub 2013

@vendysch jj o heparinu taky mluvila, ale pry mi víc řekně doktor na hematologii a dělali ještě nějaké další testy a to vše bude až za 14 dní..
@malinka_02 jj až teď a to jsem si to vyšetření na to vyloženě vymrčela, nedělají to standartně, ale jen když je nějaký problém už (v rodině, nebo po potratech). Naštěstí já jsem v tomhle hodně opatrná a tak jsem řekla, že na tom trvám a že nehodlám čekat až na to jak potratím, aby něco začli řešit...

@raaaadka nevím jakého hlenu, ale pravda, že už pár dní před OPU jsem si všimla, že ho ze mě vychází dost, takovej čirej, táhlej a fakt hodně.. myslela jsem si, že je to normální, z těch hormonů. Řekla ať piju ACC long, ale že stejně ten transfer bude lepší provést až ten další cyklus i s ohledem na hematologii, že už budem vědět co a jak... Takže se nám to zas protáhne, ale co už, udělám vše pro to aby se to povedlo a pokud měsíc počkat pomůže, tak proč ne 🙂 Dnes už to zmražení umí tak dobře, že se není čeho bát 🙂

alba1
24. dub 2013

@akashka takže kdy by jsi měla jít na KET?

irisi
24. dub 2013

@go u nás mi tvrdili že to musí sepsat lékař a že nevědí kdy bude mít čas.... a víš co z toho bylo jen vytiskli zápisy z jednotlivých sezení......takže strašně nepřehledný pro další centrum ☹... radši jsem pak z toho udělala výtah nejdůležitějšího .... hele a když už tam budete, nechceš si říct o nabrání krve?nebo ti to třeba navrhne sám, aspoň budeš mít 100% jistotu ☹

ewik84
24. dub 2013

Dekuji vsem za podporu 🙂 A holky, jeste jedna vec me trapi...nebo spis zarazi. Uz druhy den, kdyz se nadechnu pusou mam pocit, ze jsem zrovna olizla lak na nehty 😀 A to jsem si nehty nelakovala ani nevim jak dlouho. A ani tu nikdo nic kolem nenatira. Tak nevim, co to je 😀 Si kvuli tomu furt chodim cistit zuby 😀

pistalinda35
24. dub 2013

@ewik84 kovová chuť v ústech někdy bývá známkou těhu....

raaaadka
24. dub 2013

@ewik84 To jsou jen příznaky těhotenství, z toho si nic nedělej. 😲

irisi
24. dub 2013

@ewik84 ha, příznak těhu 😎 ...to se Rádě bude líbit ..... no jestli jsem to nepopletla, tak něco takového někdy těhotné popisovali... tak držím pěsti 😵

go
24. dub 2013

@irisi sam to asi nenavrhne, jsou tam fakt desny, ale asi si reknu 🙂 Byla jsem u nich na zakrocich a vsech vysetrenich, tak doufam, ze me vse daji, jinak tam asi udelame trochu halooo 🙂

go
24. dub 2013

@ewik84 je to je tehu, kdyz jsem byla tehu, mela jsem to take 🙂

ewik84
24. dub 2013

@pistalinda35
@raaaadka
na tehu priznaky mi to prijde brzo. Tedy nerikam, ze by to nebylo hezky, ale jeste tomu radsi nepriklanim moc nadeji. 🙂

akashka
24. dub 2013

@alba1 no na konci května, když to dostanu nějak normálně a nebude zas nějaké zpoždění 🙂

sasanka033
24. dub 2013

ahoj holky, ja uz to nevydrzim, uz asi mesic kazdej den vas poctive ctu a mam uz pocit, jako bych vas znala. muzu se pridat?

ewik84
24. dub 2013

@go taky lak na nehty? 😀

gabaki
24. dub 2013

@sasanka033 vitaj 🙂

go
24. dub 2013

@ewik84 no spis jako hlinik, kovova chut 🙂

gabaki
24. dub 2013

@ewik84 Evička ahoj, podarilo sa Ti dostať nakoniec fotku embryí?

sasanka033
24. dub 2013

@gabaki dekuju a moc ti gratuluju🙂

megie4
24. dub 2013

@sasanka033 Ahoj,vítej mezi námi! 😉 😀

gabaki
24. dub 2013

@sasanka033 Ďakujem Ti veľmi pekne 🙂 Začínaš s IVF?

pistalinda35
24. dub 2013

@sasanka033 vítej a pověz něco o sobě 🙂

sasanka033
24. dub 2013

@megie4 dekuju moc, ja tady ted sedim a brecim jak zelva. mam za sebou prvni IVF v caru v praze u apolinare, 10.4. OPU, 12.4. ET dvou ctyrbunecnych bojovniku, v nedeli, tj. 9. den od ET jsem si delala test a byl uplne snehobilej a ted mam silenej strach si udelaj dalsi. necitim vubec zadne priznaky a hrabe mi z toho asi podobne, jako tady mistni expertce na priznaky radce🙂

pistalinda35
24. dub 2013

Děvčata mně se to v mobilu blbě zobrazuje,nemůžete sem někdo dát odkaz na "naší " tabulku ?

pistalinda35
24. dub 2013

@sasanka033 a ty jsi vysadila hormony ?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru