IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

go
20. dub 2013

@dvoranna mela jsi PK? Pokud ne, tak je to urcite brzo, ale muze to byt brzo i kdyz by jsi mela PK. Kazdy to ma jinak, tak zkus jeste vydrzet. 🙂 Ja dnes 7 den a take cisty test ☹

dvoranna
20. dub 2013

@go PK jsem nemela, takze je jeste nadeje rikas?

go
20. dub 2013

tak jsem vyplnila formular ke konzultaci v Reprofitu, naplanovala datum dovci a potvrdila vikend na oslavu narozenin 🙂

go
20. dub 2013

@dvoranna tak to je jeste brzo. Nadeje urcite je. Moc drzim pesti a preji hodne stesti 🙂

dvoranna
20. dub 2013

@go děkuju moc a kdy myslis ze bych to mela znova vydrzet. MS ma přijit v utery nebo ve stredu, tak uvidim

go
20. dub 2013

@dvoranna ja byt tebou, testla bych znovu v pondeli 🙂

dvoranna
20. dub 2013

@go Taky jsem si rikala pondeli, tak zkusim vydrzet a uvidime

darkwitch
20. dub 2013

Holky ještě se nevzdávejte naděje je vždycky, jak psala ewik, někdy test nic neukáže ani po 14 dnech a pak je z toho mimčo 😉

lussi
20. dub 2013

@darkwitch krásné zprávy, moc gratuluji a ať se miminko drží 😵

lussi
20. dub 2013

@dvoranna naděje určitě ještě je, vydrž!

darkwitch
20. dub 2013

@lussi děkuju 🙂

irisi
20. dub 2013

@dvoranna
@go
@raaaadka
Ahoj holky, ještě vydrzte 🙂 ... Pro některé je ještě tuze brzo a naděje umírá poslední,nemenstruujete tak počkejte na krev

@darkwitch juuuuuuu gratulujuuuuuu 😵 .... Šetři se

Jinak ja jsem stále v nemocnici,když to vypadá nadějně tak jsou krevní testy špatný.Ale věřím,že na další punkci už.nebudu muset a nějak to s tím pupkem udycham 😉

Ja testovala včera a jsou tam dálnice jak blázen 😵 , tak uvidíme,zda se chytli oba....zatim uplne nejasam,bojím se aby se udrželi a měli srdíčko....testovala jsem tu na tajnacku,krev na hcg mi tu chtějí brát stejně jako v Caru nejdříve po uterku

raaaadka
20. dub 2013

@dvoranna muze.

darkwitch
20. dub 2013

@irisi já se rozhodla, že budu jásat 😀 na starosti je vždycky času dost, taky čekám na utz jestli bude jedno nebo dvě 🙂

go
20. dub 2013

@irisi tak ja potichoucku, moc gratuluji a drzim pesti, jen tak dal 🙂 Hlavne at je lepe 🙂

raaaadka
20. dub 2013

Holky vy se mate,moc gratuluju,zacina to tu byt vesely. 🙂

pistalinda35
20. dub 2013

@irisi moc blahopreji. kez by ti to vyslo....a at te brzy pusti domu

irisi
20. dub 2013

Holky děkuju moc 🙂....... Mám radost také a lépe se ten OHSS snáší, když ty // vidím....ale také vím jaké komplikace byli a mohou být a že u nás nic není běžné a jednoduché.....

irisi
20. dub 2013

@raaaadka Rado ty se vždy ptáš na příznaky 😉.....po et jsem různé dny cítila chvilinku malé ms bolesti,jako bych to měladostat,prsa mi splakla a nejsou ani citlivý, včera mě fest v poledne zabolel podbrisek,taková křeč až jsem se vyděsila zda to není konec //..... Už se mi to totiž stalo po druhem IVF

darkwitch
20. dub 2013

@irisi no já taky vím jaké komplikace mohou být a že dvě čárky jsou teprv začátek dlouhé cesty, ale právě proto jsem se rozhodla že se budu radovat dokud to jde 😀
at je ti brzo lépe a to ti věřím, že se to lépe snáší 🙂

raaaadka
20. dub 2013

@irisi ano moc dekuji to me moc zajima. Me prave bricho ani zada neboli,jen mi dobre hrabe. Jsem v tescu na nakupu a porad sleduju diskusi. 🙂

nikolav
20. dub 2013

Holky je normální aby mě při stimulaci bolel podbříšek? Dnes jsem nad ránem nemohla ani spát,

danielapro
20. dub 2013

Holky, můj má dnes horečku 39. Já se z toho picnu... Vůbec nevím co teď... ☹

megie4
20. dub 2013

@danielapro Ahoj 🙂 Jsme na tom dost podobně-já mám tedy ještě nižší AMH než ty-0,25.Po stimulaci krátkým protokolem(Gonal,Luveris,Dipherelin,Fostimon),se mi vytvořil také jen 1 folikul.Měl 18 mm při punkci a bylo v něm zralé vajíčko.Byly tam ještě asi 3 folíčky,ale byly malé(10 mm),tak je dr.ani neodebíral.Dnes mi volali z Caru ohledně toho,jestli se ho podařilo oplodnit.Dali jsme si Icsi+Picsi,protože manžel má horší spermiogram a ONO SE TO POVEDLO 😀 Mám ohromnou radost,sice je to jen krůček po krůčku,ale zatím díkybohu úspěch.Tak pokud se během zítřka nic nepokazí(což by podle embryoložky nemělo),jedeme v pondělí ráno na ET.Tak nevěš hlavu,vždycky je naděje-i s 1 folíkem 😉 Moc Ti držím palečky,aby se i vám zadařilo!! 😉 🙂

danielapro
20. dub 2013

@megie4 Tak to je skvělé...Mám za tebe velikou radost. Držím pěstičky ať se embrijko krásně uhnízdí... a jsou //

megie4
20. dub 2013

@danielapro Děkuju 🙂 snad jsem zvedla trošku náladu i Tobě-chtěla jsem Ti hlavně říct,že ještě není ani u Tebe nic ztracené,když jsme na tom v podstatě stejně. 😉

mardusenka30
20. dub 2013

@nikolav kolikatý den stimuluješ? já píchám gonal a bolí mě od druhého dne stále už dnes 7 den...ale je to bolest co se dá vydržet

mardusenka30
20. dub 2013

@megie4 vidíš jaký je jeden bojovníček šikulka🙂, držím pěstičky

danielapro
20. dub 2013

@megie4 Horší je, že přítel má odedneška horečky... Nevím zda může v této situaci dát sperma... ☹

mardusenka30
20. dub 2013

@danielapro asi budeš mít nejjistější zavolat do CARU a zeptat se tam, pokud to jde o víkendu, a oni ti to řeknou...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru