IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

lussi
12. dub 2013

@ratatooy no tak to jooooo, to je v poho, jeslti byl Šíma taky tak 😉

ratatooy
12. dub 2013

@go no zajdu si k obvadačce nebo na gyndu za sestrou

go
12. dub 2013

@nellalucia prevence OHSS, ktery ja bohuzel u mam, nastesti ve slabsi forme 🙂 Drzim pesti , at se zadari 🙂

ratatooy
12. dub 2013

@lussi jj ja sem se nikdy takovejch tlustic nedočkala tak sem v 7tt mela hcg celkem nizky

raaaadka
12. dub 2013

@go
Budu na Tebe myslet, ráno mi zavolaj v 8h, tak kolem půl 10 bych tam měla být. 🙂
A co těšíš se???

ratatooy
12. dub 2013

@nellalucia je to prevence proti OHSS ale mylim si že kdo k tomu ma nabeh toho to stejne v lehčí formě nemine

nellalucia
12. dub 2013

@go tak to jo...nám právě nikdy neříkali, že by jsme měli něco takového podnikonout...OHSS jsem měla při 1.IVF...moc děkuji a taky přeji hodně štestí 🙂

nellalucia
12. dub 2013

@ratatooy doufám, že mine 🙂

go
12. dub 2013

@lussi posledni rok me prijde, ze je tam spise zvlastne prazdno, asi uz se rozkriklo, ze se jinde vice venuji. Ja tedy osobne chodim pouze k doc. Mardesicovi, dela me i uplne vsechno OPU, ET. Vcera me vyjimecne vzala Slamova, on tam nebyl, ale ona je opravdiu mila. Bohuzel to cekani nez prijde ze salu me prijde nevhodne, navic kdyz jsem tam predem volala v kolik mam prijet. Malem jsem tam zkolabovala, bylo me blbe ☹

go
12. dub 2013

@raaaadka mam to stejne, v osm tam mam volat a vetsinou reknou, ze tam mam byt okolo pul desate. Tesim? Nevim. Ja mam pak vzdy do testu docela nervy. Nikdy nevim jaky rezim dodrzovat, zda lezet nebo vse delat normalne, ale setrit se 😉 Take na Tebe budu moooc myslet 🙂 . Budeme pak testit spolu 😉

lucina100
12. dub 2013

@ratatooy oni chtějí 400kč? po mě nechtěli nic. Záleží jak kdo, že? Já jen sestře zavolala, požádala jí, že se mi nechce jet tak daleko na krev do CAR, zda mi nabere HCG a ona to vzala, pak jsem si za 2 hod. zavolala.Přinesla jsem jí maličkost za ochotu.... teď to tak taky chci udělat. Nebo máme do CAR dojet 7.30 a pro výsledky až 12.30, tak bychom vyjeli ráno 6 a s malým celý den zabitý. Tak jak budu mít 2 čáry, tak tam zavolám, že přijedu a HCg si dovezu. Jak budu krvácet a 2 čáry nebudou,tak na krev nepůjdu vůbec a zavolám, že nepřijedu. Ale je to ještě daleko, to budu řešit až příští týden. Zítra jdeme na mecheche, tak mimča si zítra pošmáknou....

ratatooy
12. dub 2013

@lucina100 jo ja myslela jako samoplátce v laborce

ratatooy
12. dub 2013

@lucina100 no ja mam v utery volat na potvrzení pozitiv testu tak se taky domluvim že is na krev zajdu ke svymu gyn

go
12. dub 2013

Ahoj vsem, stale nevim co je spravne po ET. Jaky dodrzujete rezim? Na ET jdu zitra, tak treba nevim zda v nedeli, pondeli jen lezet nebo si treba klidne zajet na dobry obed. Taky nevim zda si dat rano pre ET kavu, davam si vzdy jednu rano, tak resim zda si ji dat i zitra 😉 Moc dekuji za zkusenosti 🙂

nellalucia
12. dub 2013

@go nám vždy říkali první 3. dny po ET klidový režim...takže hezky ležet. Já už mám domluvený hlídání, manžel odjede s malou na týden ke svým rodičům a bude... 🙂

ratatooy
12. dub 2013

@go tak u nas po et ležiš pul hodky na lehatku a pak uplne normální režim samo nezvedat nic težkýho nebo sportovat ale jinak to nema nic vliv,kafe určo mužeš

meyryen
12. dub 2013

@raaaadka Mě zavádění jako takové ani nebolelo, ale sestřička se plnou svojí vahou opírala utz o stydkou kost a to byla bolest, že mi chvílema vytryskly slzy 😢

go
12. dub 2013

@nellalucia a myslis uplne fakt jen lezet?

go
12. dub 2013

@ratatooy tak myslis, ze staci polehavat a klidne si zajet na kratky obed nebo malou prochazku? 😉

meyryen
12. dub 2013

@go Já po ET měla dva dny dovolenou a flákala jsem se doma. Ale Dr. mi říkala, že ležení není žádoucí, že hezky klídeče, pohodička, procházky, návštěvy a hlavně na to nemyslet 😉

go
12. dub 2013

@meyryen to zni krasne. Ja budu doma celou dobu, ale prave me jde o to si zajet na dobry obed nebo vecu 🙂 Ted jsem musela byt doma skoro cely tyden po OPU, bylo me zle ☹ Snad to bude po ET lepsi 🙂

ratatooy
12. dub 2013

@go určooo hele obed a prochazka tomu spíš přispejou protože to pro tebe bde hezkej zážitek a budeš pozitivne naladena,mi po Et jely ješte do ikei,a ted sme jely rovnou domu teda ale potom hned na nakup,sem tam si odpočnu u telky ale stejne když už maš jedno dite tak to musiš taky zvladnout a nevadi to ničemu

lucina100
12. dub 2013

U nás se leží po ET 2 hodiny. Já vždy šla po hodině a půl domů, už se mi nechtělo ležet. Já neležím vůbec,první ETy jj a nevyšlo to. Pak jsem četla, že je lepší dělohu překrvovat, neležet. Tak od druhého dne už dělám vše, jen se nsažím nic nezvedat těžkého. I když se to někdy nedá. Včera jsme zapomněla a koš z prádlem jsme přemisťovala k pračce, atd....Vařím, peru, včera chodila po obchodech malému koupit papuče,pošta, pekárna.... Jak se to má zahryznout, tak se to zahryzne.

lucina100
12. dub 2013

A zítra jdeme na velké oslavy. Já jen do 18hod. nebo pak mi končí vycházky. 😀

ratatooy
12. dub 2013

@lucina100 mi zítra taky jdeme na 50tiny

ratatooy
12. dub 2013

@lucina100 akorát si už nedám do čumáku😀jen jídlo😀to se jim nevyplatim pač jim všechno sežeru😀

nellalucia
12. dub 2013

@go no u mě to zabralo...to embrijko se musí zavrtat...takže já jsem pro ležení )

nellalucia
12. dub 2013

Já ležela hlavně kvůli tomu, že imunita hraje proti mě..a já měla strach. A hlavně mě doma nikdo nenechal nic dělat, já při prvním 1.IVF málem přišla o život...takže ten strach tam prostě je...

ratatooy
12. dub 2013

@nellalucia tak to seš dobrá to bych už do toho nikdy nešla 😉

ratatooy
12. dub 2013

holky a co už mate po ET.KET jak jste na to s pitím ja vypiju tak max litr denně

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru