IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

darkwitch
16. dub 2013

@gabaki díky 🙂

gabaki
16. dub 2013

@darkwitch
@raaaadka jeemine, ja som blbka...nenapísala som o čo ide...tam je popis toho, ako sa uhniezďuje embryo po 3 dňoch, a potom predĺžená kultivácia po 5.tich 🙂

gabaki
16. dub 2013

@dvoranna ja som dnes 6. deň po ET a muž do mňa rýpal, nech už urobím test...spravila som a je tam dušík 🙂 mala som predĺženú kultiváciu, takže ET bol na 5.ty deň

dvoranna
16. dub 2013

@gabaki jééé tak to blahopřeju, podle té tabulky si trefila první den, kdy bylo mozne mit test pozitivní. Tak a ted uz bude jen dušík jen sílit

go
16. dub 2013

@dvoranna zapomnela jsem se zeptat zda jsi mela PK?

dvoranna
16. dub 2013

@go ne neměla jsem 🙂

darkwitch
16. dub 2013

@gabaki tak přeju at duch sílí 🙂

gabaki
16. dub 2013

@dvoranna ja dúfam 🙂 a Tebe držím palce

go
16. dub 2013

@gabaki velka gratulace, zatim potichoucku 😉

gabaki
16. dub 2013

@darkwitch Ďakujem Ti 🙂
@go aj Tebe ďakujem 🙂 Kočky a držím Vám palce

darkwitch
16. dub 2013

jsem ráda, že jsem se zase odhodlala jít do nějaké diskuze 😀

go
16. dub 2013

@dvoranna aha, tak to az tak 9-10 testikovani 😒

raaaadka
16. dub 2013

@gabaki
Děkuji. 🙂 pro dnešek můžu vklidu spát.

raaaadka
16. dub 2013

@gabaki
A jak se cítíš ty? Měla jsi nějaké bolesti zahnizďovací? Bolest prsou?

gabaki
16. dub 2013

@raaaadka ja som mala bolavé brucho a príšerne veľké prsia, bolelo ma už len to, keď som si podprdu dala dole...včera sa to zrazu zlepšilo a už to nie je také intenzívne, ani veľkosť a ani tá citlivosť...len ma pobolieva brucho, sem tam pichnutie, sem tam divný pocit, ako keby na mrchu... mám 3x2 Utrogestan a dávam si acidum folicum, vit E a ascorutin všetko 1x1..inak od transferu som až neuveriteľne citlivá a plačem v podstate každý deň a dnes začínam cítiť pachy...skrátka ráno mi smrdela káva, keď si ju manžel zalial...ale neoplatí sa sledovať na sebe cudzie príznaky, lebo fakt sme každá úplne iná 🙂

raaaadka
16. dub 2013

@gabaki moc děkuji

raaaadka
16. dub 2013

@gabaki a jak říkaj, že zpočátku je dušík po té vyvolávací injekci, jak dlouho myslíš? Mě píchli před OPU ovitrelle a to je právě HCG, tak do kdy je z toho pozitivní test??

alba1
16. dub 2013

holky já taky nevydržela, dnes jsem 8 den po ET (den ET nepočítám) a testovala jsem...bohužel ani náznák ducha ☹ myslela jsem, že je to jedno bud to vyjde a nebo ne, ale byla jsem z toho v háji... ☹ měli jsme PK,...třeba bylo moc brzo, ale nějak začínám propadat beznaději... 😒

gabaki
16. dub 2013

@raaaadka nemáš za čo...ja som mala Pregnyl, ale to bolo 3.4., to je už dávno..viem, že tu je o tom niekde nejaká diskusia, ale nepamätám si koľko dní to je vidieť...

go
16. dub 2013

@raaaadka max.10dni trva nez hcg z injekce vyprcha z tela.

malinka_02
16. dub 2013

@martulena me zavadely blastocysty uzasne nadherne vzdy se rozplyvali a stejne se nikdy nechytlo ani jedno.. To uz je zazrak no..
@mardusenka30 no prave zatim jde jen vaha nahoru a nic nikdy se ani naznakem nezadarilo..

malinka_02
16. dub 2013

@vendysch ja mela 6 foliku, 6 vajicek a vsechny vydrzeli PK ale jedno pokulhavalo tak ho vyradili. Zavedli blastocystu, 1 ket 2 morula a blastcysta, pak 2 kety oba po jedne blastocyste a nikdy nic..

malinka_02
16. dub 2013

@gabaki super ze mas dusika! At sili!

malinka_02
16. dub 2013

@alba1 snad se jeste objevi druha carka!

raaaadka
16. dub 2013

@go
Tak když mám 10. den citlivé bradavky, tak jsem těhotná, nebo je to z utroše? Já je začla mít citlivé po ovitrelle.

pistalinda35
16. dub 2013

@raaaadka Tak ja vecer zacala byt nejaka divna,smutna ... Transfer byl vcera a bricho je jako pred vypuknutim menzesu ☹

raaaadka
16. dub 2013

@malinka_02
Doporučuju astrologa. Ten ti řekne minimálně kdy se do toho pustit.

raaaadka
16. dub 2013

@pistalinda35 jo to tak mame všechny. 🙂

raaaadka
16. dub 2013

@alba1 a jak ti je na těle, co prsa a bříško? Já dnes doslova lovim informace.

mardusenka30
16. dub 2013

@malinka_02 ani nevíš jak tě chápu☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru