IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

kolino
23. dub 2013

@dada074 no přesně tak kdo to má vydržet!!! 😀
@go to je divné čekat takovou dobu....zítra jim zavolám ať chcou nebo ne! 🙂 mě to fakt zajímá, přece jenom to máme 1,5 hodiny cesty do car a dojet tam zjistit ,že není co zavéct....přece se ty embya během vývoje mění a některé zastavují, jak já můžu vědět kolik jich bude když ani nemůžu zavolat.

go
23. dub 2013

@kolino ja bych urcite volala 🙂 A kam chodis do Caru? Omlouvam se, ale opet nemam nikde po ruce tabulku 😉

1miska
23. dub 2013

@kolino to je divny, my jsem měli primo napsany, volat každý den mezi 13,00 a 14,00 hod, jen 4. den se nevolalo, protože to prechazi nejak v to stadium ze to stejne nepoznají a prislo mi to moc fajn, každý den vedet, ze se všechny pekne vyvijeji 🙂

dvoranna
23. dub 2013

@raaaadka Mně doktor řekl, že jakmile přijde menzes tak vysadit

1miska
23. dub 2013

@raaaadka ja jsem testla jen tak uplne ze zvedavosti, protože je mi uplne skvele, podbřišek ani jednou nezabolel, prsa neboli, o vikendu jsme usli každý den vic jak 10 km na procházce.... a jsou tam // 🙂

go
23. dub 2013

@dvoranna no jo, ale me neprijde nikdy, dokud nevysadim utrous ☹

1miska
23. dub 2013

@go a s tou minimalkou uvidíš na cem se domluvime - ja jsem clostik zkusila jen jednou - mela jsem 7 folikulu a to jsem brala tu nejnizsi davku, zatímco při normalni stimulaci jich bylo 8 - to není takovy rozdil 🙂 uvidíš na cem se domluvime, ale jsem si jista, ze se ti tam bude libit 🙂

go
23. dub 2013

@1miska no, ja se tam moc tesim 🙂 Uz ted verim, ze tam se to konecne urcite povede 🙂

go
23. dub 2013

@dvoranna mohu se zeptat kam chodis do Caru?

dvoranna
23. dub 2013

@go Aha, ty jo tak to by ti asi mel říct doktor, jak ted postupovat. Ja to mam dostat dnes, tak se modlim ze to treba nedostanu a jen test vychazi blbe, ale tehotna jsem. Takhle to mela kamaradka.

kolino
23. dub 2013

@go já stejně ve vaší tabulce nejsem....chodím do Zlína.

@1miska to mám taky napsáno v papírech volat 13-14hod ale datum 22.4. zítra zkusím zavolat a uvidím co mi řeknou

go
23. dub 2013

@dvoranna u nas vysadit az 17 den pri negativnim tehu testu. Na krev ani nezvou.

dvoranna
23. dub 2013

@go chodím do Sanatoria Art v ČB.

darkwitch
23. dub 2013

Tak ve čtvrtek kontrolní krev... že já to nemůžu mít normálně... 😀

ratatooy
23. dub 2013

@go jako fakt vás nezvou?jako ne jednou se stalo že tehu test negativni a z krve pozitivni to by si mely ohlidat

1miska
23. dub 2013

@go to se taky divim, ze nezvou, u nas 12 den po ET odber krve - když pozitivni tak radost, když negativni tak se aspoň muzou všechny leky vysadit za vcas

go
23. dub 2013

@ratatooy ne opravdu, nezvou nikoho. Pry tehu test je dostacujici. Oni to maji cele posunute, na ET jsem byla 13.4. a testovat podle meho lekare mam 1.5.Hruza.

ratatooy
23. dub 2013

@go no u nas se testuje taky za 14dní u vás teda o neco dýl,ale viš co ja už mam skušenost že při mimodeložním tehu to thu test nemusi ukazat a proto chteji aby nam to potvrzovaly z krve

go
23. dub 2013

@ratatooy je to taky jeden z duvodu proc s nima koncim. Ve ctvrtek si tam jdu pozadat o dokumentaci a mam strach, ze budou delat problemy 😒 Jak se Ti dari tehulko? 😉

darkwitch
23. dub 2013

taky se divím, že nezvou na krev... já vždycky těhu poznám z krve... akorát ted bylo něco i na testu... ale stejně je s mýma nízkýma hodnotama Hcg podezření na mimoděložní a tak mě radši hlídaj, jestli je to mimoděložní nebo jen zamlklé nebo jen opožděné 😀 doufám, že je opožděné a bude se konečně pořádně vyvíjet 🙂

1miska
23. dub 2013

@go přesně tak, jak píše @ratatooy - kolegyne z práce před dvěma lety mela test negativni a sla na krev - HCG 14, tak to hlidali a tyden na to byla na laparoskopii kvůli mimodeloznimu tehotensvi - diky odberu se na to prislo včas a vse probehlo bez vetsich komplikaci

raaaadka
23. dub 2013

@1miska Ježiš, já mám z tebe husí kůži. Tobě fakt nic nebylo a nepíchalo a nebolelo? No neblázni!!!! 🙂 To už jsem zase v naději. Kolikátý den, že jsi testla??? 😀

irisi
23. dub 2013

@dvoranna a bereš utros?Vždyť některé to přes nějaké nedostanou? 😕 tak nechápu jak dlouho to máš řešit
@kolino z Gennetu volají každý den a do Gestu jsem též volala každý den

1miska
23. dub 2013

@raaaadka nebylo a není 🙂 proto jsem na to cumela jako puk a pro jistotu tam zkusila dat ještě jeden - 7. den byla slabounka carecka, dneska 8. den je uz silnejsi 🙂 krome utrogestanu co ze me vyteka zadna změna, odpoledne jdu na kolo, protože me fakt nikde ani nepichlo 🙂

raaaadka
23. dub 2013

@go Prosimtě, četla jsi, co píše miska1????? Necítí vůbec nic, žádný bolesti, prsa ani břicho. 🙂 Ty bláho, ještě počkej, ty máš aspoň bolesti, já nic.
Já se asi zbláznim. Né, budu testovat ve čtvrtek z ranní moči. Jo a ten test z gennetu je 20-tkovej neeeee 10-tkovej.

kopíruji, to nejde nečíst 10x za sebou....
"...nebylo a není proto jsem na to cumela jako puk a pro jistotu tam zkusila dat ještě jeden - 7. den byla slabounka carecka, dneska 8. den je uz silnejsi krome utrogestanu co ze me vyteka zadna změna, odpoledne jdu na kolo, protože me fakt nikde ani nepichlo..."

ratatooy
23. dub 2013

@go no me je dobře akorát večery sou horší,to me chytne vždycky zimnice,motá se mi hlava včera se mi teda motala i v poledne,no večer je mi huř od žaludku ale jinak ok,a ani si to furt nejak ještě nepřipouštím,asi jak už jedno dite mame tak mi to furt nepřijde že by sme mely mit druhy,navic začiname stavet dneska kopem zaklady tak neni čas nad tom ani přemejšlet

go
23. dub 2013

@raaaadka testni zitra 🙂 Ja uz testovat nebudu.

go
23. dub 2013

@1miska nevim, ale vzdy jsem cetla a i me bylo receno, ze mohu delat skoro vse pokud se na to citim, jen ze sportu nedoporucuji kolo. Ptala jsem se na nej hodne, protoze jsem zvykla na kolo a spinning. Radeji si to koukej rozmyslet, at si neco nevycitas 😉

go
23. dub 2013

@ratatooy uzasny, jen tak dal, hlavne at se drzi a uzivas si tehu v pohode 🙂

raaaadka
23. dub 2013

@dvoranna No tak to je dobrý, tak proč tady některé tvrdí, že utroš drží MS, tak jak ho můžeš vysadit, až dorazí???? Nějak mi to hlava nebere. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru