IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

mardusenka30
23. dub 2013

@irisi no já už jsem doma od 13. března a je to celkem na palici, ale zase v práci bych si fakt ubližovala, ani nevím jak s atop. ekzémem zvládnu těhotenství, ale zatím se docela držím, ty vycházky jsou hrozný navíc jednu rodinu máme 100 a druhou 80km, ale stavíme dům na vesnici, tak mám aspoň možnost utíkat tam, do klidu, ale manžel chodí z práce mezi 17-18 a já mám konec vycházek v 19.00:-( o té dovolené bych také mohla zauvažovat, jen nevím zda mi budou v práci pořád tak vycházet vstříc a nevím zda to vůbec ve směnném provozu jde...

danielapro
23. dub 2013

Ahojte holky.
Tak mám IUI za sebou. Nevím jaké máte kdo zkušenosti, ale mě bolelo břicho jako při přicházející MS. Nasadili mi Utrogestan 3x2. Tak uvidím jak to dopadne. Byla jsem na pokoji s jednou paní co šla po třetí. Velmi milá, říkám si, že to přeji víc jí. Ona přece jen už po 3 a já poprvé...
Mějte se pěkně a hodně // pa

pistalinda35
23. dub 2013

@danielapro Drzim palecky !!!

irisi
23. dub 2013

@mardusenka30 No tak kvůli tvému zdraví je to pochopitelné.....hele ale když budeš těhotná,tak to by tě měli změnit napln práce,třeba noční nesmíš vůbec ani jiné např. V toxickem,chemickém prostředí....

irisi
23. dub 2013

@danielapro také moc držím pěsti,ať se ti tam objeví //

mardusenka30
23. dub 2013

@irisi no oni nemění, jsi v práci na své triko tzv. jsem zdr sestra, je ze zákona, že je nárok na rizikové těhu, ale až když máš těhu průkazku, tak právě nevím jak to je při ivf...

go
23. dub 2013

@danielapro moc drzim palce, hlavne se opatruj a odpocivej 🙂

mardusenka30
23. dub 2013

@danielapro i já držím, ať se najdou bojovníčci ( to slovo se mi moc líbí)

megie4
23. dub 2013

@danielapro Bezva!Nevzdávej to!Moc držím palečky!!!!!!! 😉 🙂

megie4
23. dub 2013

Děvčata,chtěla jsem se zeptat,myslíte,že po ET je lepší Utrogestan zavádět nebo polykat?

pistalinda35
23. dub 2013

@megie4 já zavádím - řekli mi to v Caru... a navíc dříve, když jsem ho polykala, tak mi po něm bylo víc šoufl...

megie4
23. dub 2013

@pistalinda35 to mě právě taky,ale to bych vydržela,jen si říkám co je účinější

irisi
23. dub 2013

@megie4 prý o dost lepší a ucinnejsi zavádět nez polykat.....ucinkuje na místě,není ti po tom slabo a špatně jako při polykání a hlavně nezatezujes tak játra,která i tak všemi prášky a hormony dostávají zahul

go
23. dub 2013

@megie4 muj nazor je, jednoznacne zavadet. Neni to prijemne, ale po polikani je vetsi nevolnost, motani hlavy atd..

megie4
23. dub 2013

Děkuju vám 🙂 budu zavádět i dál

megie4
23. dub 2013

Ještě otázka 😀 Kolikadenní embryjka vám zaváděli?

irisi
23. dub 2013

@megie4 dva kusy 5tidennich blastocyst 🙂

pistalinda35
23. dub 2013

@megie4 5ti denni blastocystku 🙂

megie4
23. dub 2013

Mě 6bb, kvality 1, po 65 hodinách kultivace.Říkali,že když mám jen jedno,nebudeme riskovat PK,prý se embryjka přendávají do jiného média a je to pro ně další stres,takže bude lepší,když ho dají rovnou ke mě. 🙂 Tak snad se nezastaví ani u mě.Trošku pochybnost je,ale jen malinkatá.Snažím se věřit,že tentokrát není víceméně zatím žádný důvod,proč by nám uteklo. 😅

megie4
23. dub 2013

Při 1.pokusu to byla 4.den 16ti buněčná morula.

irisi
23. dub 2013

@mardusenka30 a od koho máš neschopenku?od gyn, obvodní nebo z čáru? Hele ja si myslím,ze když už ji máš a budeš tehu tak ti ji nechají do konce....je blbost to prerusovat kdyz mas objektivní důvody

mardusenka30
23. dub 2013

@irisi ted převedenou od obvoďačky na CAR

malinka_02
23. dub 2013

@alba1 po vysazeni mi vzdycky prisla MS druhy den a uz 9 dc sem sla na utz. Hodne holek zustava v kuse na neschopence a jestli vis ze te vyhodi tak kor bych chtela zustat..

darkwitch
23. dub 2013

Tak pořád nevím 😀 ach jo, asi se dohodnu v pátek s doktorkou podle toho jak dopadne krev...

nikolav
23. dub 2013

@mardusenka30 Ahojky tak dnes na kontrole naštěstí jiný doktor a ne ta doktorka. Na každé straně mám cca 8 folikulů. Mají rozměr zatím mezi 11-14 mm. Dnes jsem píchala Menopur + Orgalutran a zítra totéž. A ve čtvrtek jdu ještě na jeden UTZ a v sobotu by měl být odběr.

mardusenka30
23. dub 2013

@nikolav tak vidíš to jsou dobré zprávy, máš jich dost jen malé, ale pomůžeš jím a vyrostou a sobota tu bude cobydup, já jdu zítra a dnes si užívám den bez píchání hormonů...

nikolav
23. dub 2013

@mardusenka30 Jo jsou malé, ale prý je na "dozrání" ještě čas. Že je to prý akorát a hezky se mi to rozjelo, i když mám delší tu folikulární část jak mi říkal Machač. A já se těším na pátek 🙂 až si nebudu píchat nic. To bude paráda. Akorát teda nevím co mám čekat v tu sobotu 🙂. A co ty těšíš se na zítra?

mardusenka30
23. dub 2013

@nikolav no mám to podobné, nevím co mám čekat, myslím, že na tento den se těším ze všech u ivf nejméně, už aby to bylo za mnou☹

nikolav
23. dub 2013

Holky prosím prosím o vaše zkušenosti...jak vám bylo po OPU? Byly jste schopné fungovat a jak? Nebo jaké to bylo? Vychází mi totiž OPU na sobotu a tím pádem to asi bude někdy ráno či dopoledne (pokud někdo byl v Reprofitu v sobotu na OPU budu ráda za zkušenosti) a chtěla jsem se zeptat na to, že bych chtěla jít v tu sobotu odpoledne na dostihy. Myslíte, že by to bylo možné?

nikolav
23. dub 2013

@mardusenka30 Já nevím, ale těším se na to. Možná i na to až to budu mít za sebou. Těším se na to až mi řeknou kolik vajíček z toho bylo. Myslíš, že mi to řeknou v sobotu? Popřípadě tobě zítra?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru