IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

teksas
24. dub 2013

@sasanka033 Bobku me se rozjela MS i pres utros vzdycky!!!! nekdy to oddalil max o dva dny ale vzdycky se rozjela a to sjem to zrala pres rok

alba1
24. dub 2013

@irisi kéž by jsi byla vyslyšena a plivej to sem na nás stejně jako Lussy a ratoj a ratatooy 😀
ráda bych se nakazila 😀

alba1
24. dub 2013

a Gabaka 🙂 cítím, že ty bacily na nás holky už skáčou 😀 Ráďo příznaky teda nevidím, ale cítím, že nám další pokus vyjde 😀

darkwitch
24. dub 2013

@irisi myslim ze predhanet te nemusim jsem skromna bude mi stacit kdyz to poroste tak aby bylo jasne ze je vse v poradku...
Nevim kdo se ptal ale zavadeli mi dve blastocysty a ms se me i pres utros drzi jako kliste...

irisi
24. dub 2013

@coralin no bolesti ted když jsem viděla UTZ usuzuju na pukání megycyst co mám ve vaječnících...... ale je to jen má dedukce 🙂 ... kolik dní jsi po et a co do tebe vkládali? jinak mě po Et pobel podbřišek tak 1-2 denně jako lehká přezvěst menses.... ale vždy jen na chvilku a když se blížil skutečný termín na ms tak trošku víc, ale ty křeče co teď to nebyly..... jinak prsa můžeš mít i po utroši, jednou je tak mám jednou ne..... utrouš bohužel neberu přesně a rozmezí mám klidně i +- 3 hoďky 😅

sasanka033
24. dub 2013

@teksas jeee, ty ses kvuli me prihlasila🙂

irisi
24. dub 2013

@alba1 flušu o sto šest ..... ale klidně přijďte i na živo prskat umím 😎
@darkwitch já vím, dělala jsem si srandu 🙂.... i já mám ten pocit a spadl mi balvan ze srdce když mi hlásili tu hodnotu ...... moc držím pěsti a věřím že i tobě řeknou tu rostoucí ..... fakt se těším jak celá tahle naše početná banda půjdem dám a budeme řešit další věci a zkušené matkz budou radit co a jak

darkwitch
24. dub 2013

@irisi odpoledne jsem byla rozklepaní a úplně v háji a ted najednou jsem úplně v klidu a prostě věřím, že to tentokrát vyšlo a i přes počáteční nepříjemnosti vše zdárně dopadne a dočkám se vytouženého miminka, nebo dvou 😀

maraida
24. dub 2013

@coralin já Utrogestan nikdy nezaváděla v přesnou hodinu.Měla jsem 2-0-2 a zaváděla jsem vždy ráno po probuzení a večer před spaním

@sasanka033 jednou jsem MS dostala i přes Utrogestan,jednou až po vysazení a jednou až za dlouho páč jsem byla těhotná 🙂

@lucik1986 já měla vždy také 4denní moruly.Jednou se podařilo a je z ní Viktorka 🙂

maraida
24. dub 2013

@nikolav v Podolí počítají termím porodu podle OPU

teksas
24. dub 2013

porad mam heslo 🙂)) jeste 🙂) a koukej zitra testovat 🙂

go
24. dub 2013

@lussi radeji tu dokumentaci chci, opravdu tam mam hodne vysetreni a taky nechci, aby mujn lekar vedel kamk odchazim.

nikolav
24. dub 2013

@irisi Objasnila jsi to dokonale 😀 když budou další otázky napíšu. Možná z manžela zase něco vypadne 😀 no nebo možná i ze mě 🙂

nikolav
24. dub 2013

@irisi No snad budu mít vajíčka jako mladá nosnice 😀 a budou pevná a dobrá 😀 no zítra jdu na UTZ takže uvidím jak to s tím čajem bylo slavné 😀 dala jsem si ho max. třikrát. Už ho nepiju není vůbec dobrý ani.

nikolav
24. dub 2013

@sasanka033 Asi dám na tebe a nebudu dřív testovat snad. Ale ta zvědavost je šílená věc totiž. Udělej si ještě test a dej vědět jak jsi dopadla. A dle toho bych se objednala na krev a pak bys viděla. Ale když je ti blbě tak to není normální!

nikolav
24. dub 2013

@mardusenka30 Tak to je dobrá zpráva kolik máš vajíček. Držím pěsti aby se oplodnily všechny vajíčka a taky aby u tebe vydrželo 9 měsíců!! Dej vědět i další dny jak se to vyvíjí myslím na tebe. Já jdu zítra na UTZ tak se dozvím taky co dál 🙂.

mardusenka30
24. dub 2013

@nikolav děkuji a já budu zítra myslet na tebe, musíme to zvládnout, jsme bojovnice🙂

nikolav
24. dub 2013

@dada074 Doufám, že to tak bude jak píšeš. A doufám, že to skončí uzlíčkem v postýlce 🙂

nikolav
24. dub 2013

@1miska Jo samozřejmě jak jsem psala je to individuální. Ale mám dojem, že to někde i prezentovali, jako i jiné CARy, že zavádějí nejčastěji jedno embryo a snaží se v tomto "trendu" pokračovat.

nikolav
24. dub 2013

@1miska Určitě. Pokud to bude třeba tak budu ráda, když to udělají. Pokud to bude mít výsledky. To bude dobré. A kolik jste platili ve výsledku a za co?

nikolav
24. dub 2013

@mardusenka30 Díky. Musíme vždyť to za to stojí!

irisi
24. dub 2013

@darkwitch určitě.... tyhkle ty stavy jistoty a nejistoty asi k tomu bohužel patří 😕 ...... ale prostě se zadaří a basta
@nikolav to je dobře on je fajn na sliznici ale bůh ví co vyvádí s hormonama..... ale třikrát to je jak nic já myslela že to piješ denně a v litrech 🙂

darkwitch
25. dub 2013

Dobre rano 🙂 kde jste dneska vsechny, normalne mam ve vlaku co docitat a dneska nic...

dada074
autor
25. dub 2013

@nikolav neboj skončí,každá se dočkáme. 😉

darkwitch
25. dub 2013

@irisi jo ty stavy nejistoty znám, ale jistoty jsou novinka 🙂 takze se zadari a basta 🙂

dada074
autor
25. dub 2013

@raaaadka ještě počkej může být opravdu brzy,jak psali holky někomu se HCG vyplavuje pomaleji.Pořád držím palce.

dada074
autor
25. dub 2013

Jinak krásné ráno všem.

pistalinda35
25. dub 2013

Krásné sluníčkové ránko.... 🙂

vendysch
25. dub 2013

Dobré ráno,
holky mám takový specifický dotaz - kam jste vyhodili zbytky jehel, per atd. ze stimulace? Dostali jsme na to takovou plastovou nádobku s nápisem, že je to medicínský odpad nebo co a ten se přece nemůže jen tak vyhodit do koše? Omlouvám se za možná hloupou otázku - včera jsem dělala pořádek, uklízela jsem i tu tašku na stimulaci a fakt jsem se nad tím zarazila (asi proto, že jsem poctivec, co se týká třídění odpadu 😀 )

vendysch
25. dub 2013

Jo a kdyby někdo chtěl - můžu zaslat téměř plné pero Gonalu, co mi zbylo. Je odebráno jen 50 jednotek, zbývá minimálně 260 jednotek.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru