IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

janinafox
27. bře 2013

@dada074 Ahoj, copak se děje?

dada074
autor
27. bře 2013

@akashka tak,první verze byla začít stimulovat hned až dorazí ms,než zjistila z karty,že mi v srpnu nedělali žádné jiné náběry než na pohlavní nemoci,také jsem si myslela,že mi nabírali i hormonální profil,ale prd nikde to nenašla a hrozně se divila,že stimuluji pokaždé Fostimonem i když jsem na něj nic moc nereagovala(v tu chvíli bych je tam všechny nakopala do prdele,omlouvám se za tento výraz,ale já to tak opravdu cítila),tak jsme se nakonec dohodli,že uděláme všechny náběry a teprve pak se domluvíme čím a jak stimulovat.Paráda,doma mám 37 ampulí Fostimonu (s ničím jiným jsem nepočítala) a teď je mi to na ho....!! 😖

maraida
27. bře 2013

@dada074 jak to,co se stalo?

maraida
27. bře 2013

@dada074 mě teď taky změní Puregon na Menopur.A neboj jestli ti to změní tak Fostimon zase lehce prodáš.Kam chodíš do centra?

dada074
autor
27. bře 2013

@maraida aale o to tady nejde,já vím,že prodám,ale naštvalo mě to,že jim člověk opravdu věří,a ne že by mi to dnes řekla narovinu,ale naznačila to,že je divné,že mi nikdy nezkusili dát něco jiného,že samozřejmě nezaručí lepší výsledek u stimulace,ale v mém věku a při reakcích jaké jsem měla předtím by zkusila memorur nebo meriolan,při pátém pokusu jsem si o něj říkala sama a bylo mi řečeno,že to nic neřeší (a teď podle paní doktorky by to mohlo být lepší,samo sebou se ukáže až podle hodnot,ale fakt mě to dostalo.Na jednu stranu jsem ráda,že chce zkusit něco jiného a na druhou stranu nasraná na všechny ostatní,že to už nezkusili před tím).Domluvili jsme se,že už se budu objednávat jen k ní,tak jsem zvědavá.

dada074
autor
27. bře 2013

@maraida ani jsem v té nasranosti neodpověděla,promiň chodíme k Apolináři.

samanta001
27. bře 2013

Ahoj můžu se přidat? Abych se trošku představila tak mám 18 měsíčního syna po IVF a teď jdeme do dalšího boje. Zítra jdu na krev a začnu se stimulací, pokud bude vše ok... Do jakých car tu chodíte?

irisi
27. bře 2013

@malinka_02 zkus jít ještě ten druhý den cyklu, třeba ta cysta s menses zmizí.... a proč Ti na další nenasadí antikoncepci?

maraida
27. bře 2013

@dada074 chápu ☹ Já ve čtvrtek a vůbec poslední dobou byla takhle vytočená z Podolí furt 😠 Snad v soukromém CARu to bude lepší...???

dada074
autor
27. bře 2013

@samanta001 vítám nově příchozí.
@maraida já prostě nevím,na co si stěžovat,když jejich zásluhou máme Lukáška,ale je pravda,že po třetím nevydařeném pokusu jsme chtěli měnit Car,ale nevěděli jsme kolik jich ještě budeme podstupovat a je pravda,že jsme zde zůstali jej a jen kvuli penězům.A teď si říkám,že třeba kdyby zkusili něco jiného mohli jsme mít třeba něco zamraženo a nemuseli bychom zase do celého procesu,ale to je jen kdyby.Jen jsem se jí dnes zeptala jestli si mám raději na příští konzultaci nastudovat všechny hodnoty a nejlepší postup,protože mi to tak připadá.

Nevím co má člověk dělat,ptát se nabrali jste to a to?A ty hodnoty?Neměli bychom raději dát jiné stimulanty?Mě to přejde,ale jen jsem se potřebovala vykecat.Díky,že jste tu holky 😉

irisi
27. bře 2013

@raaaadka ahoj nevím jak je to v gennetu, ale vždy doporučují odběr v místě... všechno to převážení a kor v tomhle počasí moc neprospívá.... a sperma určitě pár hodin před OPU, aby ho mohli vyčistit a separovat kvalitní spermie

buď ráda, že můžou použít čerstvé vždyť mražením a rozmražování klesá jejich počet a kvalita 🙂

maraida
27. bře 2013

@samanta001 ahoj.Já mám 13ti měsíční holčičku a teď jdu do posledního pokusu na pojišťovnu.Chodím v Praze do Cube.Předtím jsem chodila do Podolí.
Kam chodíš ty?

samanta001
27. bře 2013

@maraida ahoj, tak to jste šly do dalšího boje brzy, ale je fakt, že při tom co člověk podstupuje není na co čekat. Já chodím do Sanusu Jihlav.

maraida
27. bře 2013

@dada074 já tě nechci děsit,ale zrovna na Apolinář jsem toho moc pozitivního neslyšela,holky odtud hromadně utíkají... ☹ Ale je pravda,že je nejlevnější.Ale zase víš jak-nejsem tak bohatá,abych mohla kupovat levné věci.
Já se po zkušenosti z Podolí už se státními CARy rozloučila,nekontaktovala jsem ani Motol,ani Apolináře a zajímala se o soukromé.
A to mám z Podolí taky děcko.

maraida
27. bře 2013

@samanta001 mě bude v květnu už 40,tak musím pospíchat.Pak už si to budu muset platit celé sama ☹
Ty jsi z Jihlavy?

dada074
autor
27. bře 2013

@maraida ano já vím,ale změnu jsme zamítli po dohodě s manželem,ne ze sentimentu,ale tento pokus podstoupím ještě tady a na další kašlu,jedno sviště máme a hotovo,vůbec se s tím nebudu stresovat.Já znám zase holčiny které právě pro peníze přešli ze soukroma k Apolináři,je to pro a proti.To máš jako s těma mýma vejcovodama,nechali mi je po laparce a to věděli,že jsou neprůchodné,také jsem si říkal,kdyby nečekali až na mimoděložní a vzali je rovnou,že jsme Lukáška mohli mít dřív (ale to by vlastně nebyl Lukášek co? 😉 ale úplně někdo jiný),vždy si říkám vše špatné je pro něco dobré.

dada074
autor
27. bře 2013

@maraida ne bydlí vlastně mezi Jihlavou a Prahou,od Prahy je to přesně exit 56.

irisi
27. bře 2013

@dada074 ahoj, mrzí mě že se ti to zašmodrchává a kmplikuje ☹, nejhorší je když už s něčím počítáš a jsi na to připravena a pak to z ničehonic a narychlo změní ....... ale určitě to bude ku prospěchu a po jiných hormonech budou lepší vajíčka 😉

dada074
autor
27. bře 2013

@irisi děkuji,a také si to říkám třeba to bude lepší,jen mi přišlo,že tahle holčina co tam dnes seděla (převlečená za doktorku 😉) opravdu ví co dělá a nechtěla se mě zbavit,prostě nebylo to takové rychle,šup a další prosím,ani se moc nepozastavovala nad věkem což minule bylo a co by jste chtěla,podívejte kolik vám je. 😠

dada074
autor
27. bře 2013

@maraida vidíš jak jsem zblblá odpovídám ti za někoho jiného 😀 Už jsem jak mladej.

irisi
27. bře 2013

@dada074 tak to je fajn, že víš ke komu a cho´d jen k ní... protože lékař který řídí stimulaci a všechny testy kolm si myslím je alfaomega úspěchu.... já už jsem přecházela co Centra přímo s doporučením na konkrétní lékaře, nechtěla jsem testovat zase lajdáky.....

bohužel když to zase sama studuješ a ptáš se na všechny věci kolem, tak se také netváří nic moc a jsou nepříjemný že jim do toho kecáš a fušuješ 😖 dle mých zkušeností....

samanta001
27. bře 2013

@maraida po 40. už si to musíš hradit sama? To jsem nevěděla, zase jsem chytřejší 🙂 Nejsem přímo z Jihlavy, ale z vesnice v okolí. Do Sanusu to mám 15min. cesty i s cestou výtahem.

maraida
27. bře 2013

@irisi to je pravda,to nemají rádi...asi nechtějí,abysme byly chytřejší jak oni 😀 Ale kdyby dělali co mají,tak nemusíme pátrat jinde ☹

maraida
27. bře 2013

@samanta001 jj,pak to už včechno platíš sama a to je celkem drahá sranda ☹ Proto mě jestli nevyjde poslední pokus tak zkusím jen minimálku.Ta není finančně tak děsná,ale zase má menší úspěšnost.Ale u IVF je to stejně všechno o náhodě a štěstí...

samanta001
27. bře 2013

@maraida a to jeď něco nového nebo to tak bylo i dřív? Vím, že jsem si dřív psala s jednou paní také z Jihlavy které bylo už 47 a stále bojovala... Tak přeji hodně štěstí!!!

maraida
27. bře 2013

@samanta001 né,tak to bylo vždy.IVF ti udělají do 49 let,ale jenom do 40 na pojišťovnu

akashka
27. bře 2013

@dada074 to je na houby no... můžu ti říct svou zkušenost - doktorka mne poslala přímo do repromedy (soukr.) tam v prvé řadě začli dělat testy (genetika, hormonalní profil, trombofilky a manželovi aktuální spermiogram), ale že holt výsledky budou trvat atd.. ale já jsem netrpělivá, tak jsem zkusila jít na obilňák (státní) - tam mi dr. řekl, že můžem začít klidně hned, genetiku že nepotřebuje, a profil že mi udělají ráno a odpoledne začnou stimulovat, tak jsem jásala, jak se to urychlí, ale pak jsem zjistila, že do hormonálního profilu vůbec nenabírají štítnou žlázu ani AMH, pokud chceš tak AMH udělají ale výsledky jsou až za 14 dní, tedy v době kdy už máš nejspíš po OPUa štítnou žlázu dělají až po potrtech... tak jsem si řekla, že radši chvíli počkám, a nechám si udělat vše jak má být pěkně v repromedě, než to uspěchat a pak litovat.. no a ve finále to ještě v repomědě vychází levněji než na tom obilňáku...

malinka_02
27. bře 2013

@raaaadka zvladne to kazdy chlap tak i ten tvuj..co vse musime my podstoupit a on da jen sperma..

coralin
27. bře 2013

@maraida Ahoj,Darebný je ten černovlasý, že? Já ho měla snad při prvním transferu...chodila jsem jinak k doktorce... ježiš jak ona se jmenovala...? Řezáčová....
to se ti nedivím... ale umíš v tom asi chodit víc než my tenkrát, při prvním pokusu jsem o nějaké imunologii neměla ani tušení a problém měl spíš manžel, a na imunologii jsme měli štěstí na super paní doktorku, která nám řekla, že můžeme být rádi, že nás poslala doktroka na druhej pokus na testy, že prý posílaj lidi třeba až na popátý. Hrozný co ? a já jim tak věřila, jako že Podolí, dlouhá historie, dobrý jméno.... na to Cube mrknu, ale by la jsem dnes na konzultačce.. 😉

maraida
27. bře 2013

@coralin jj,je černovlasý.Já se o to při 1.IVF taky nijak moc nezajímala...až pak,když nevyšel KET,pak ani 2.IVF,tak mi to začalo vrtat hlavou...Prostě jsem si vše vyběhala sama a problémy a důvody proč se nezadařilo se částečně odtajnily..Ty jsi byla v tom Iscaru viď? A jak?Dojmy?
Mě doporučovali nejvíc Cube nebo Gennet.Pak jsem ještě uvažovala nad Gestem a Pronatalem.Ale Cube má zatím fakt nejlepší recenze.Tak uvidím...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru