IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raaaadka
28. bře 2013

@pistalinda35
Já si teď stříkla synarel, mělo to být ráno, ale chtěla jsem vědět, že mame spermie OK, jinak bych šla léky vrátit. 🙂
Taky Ti držím palce. Kéž nám to vyjde!!!

raloj
28. bře 2013

@pistalinda35 a taky k Langerové? Držím palečky. Snad nám to dobře dopadne. Už má za sebou ultrazvuk?

meyryen
28. bře 2013

@raaaadka Kdy se indikuje Synarel?

coralin
28. bře 2013

@brsh Ahoj, tak to mě mrzí, brzo se uzdrav. To je jako na potvoru, co? vždycky když to člověk nejmíń potřebuje. Zítra jedeme na konzultaci do toho Brna, tak uvidím co dělají jinak nebo jestli nic. V Iscare jsem už byla, píchli mi injekci, abych to dostala a teď čekám na MS. ale strašně mi zblbla psýcha, bylo to hrozný jak jsem najednou zpanikařila a přitom se nemám čeho bát, protože už k tomu všemu celou dobu přistupuju jako že už teď těhotná jsem... tak nevím jestli to ustojím..Imunologii nedělají vždycky! pozor, když ti jí nenabídnou tak si o ní raději řekni jestli jsi jí ještě neměla dělanou. Brzo se uzdrav pa..

pistalinda35
28. bře 2013

@raaaadka drzim palecky !

pistalinda35
28. bře 2013

@raloj chodim k MUDr. Brandejske. Vcera jsem byla na ultrazvuku a zvysila mi davky.Mela jsem male kvuli riziku OHSS a telo na ne nereagovalo. Uvidime po dalsim ultrazvuku v sobotu.... od patku ale picham Ceretide...

coralin
28. bře 2013

maraida @ Ahoj, jj, byla jsem na konzultačce v Iscare, oni tam jsou v pohodě a hodně příjemní, ale o tom to není, že? I když je to fajn, když ti doktorka řekne, že na tebe rok čeká, až budeš v poho🙂 zejtra jedeme ještě na konzultačku do toho Brna, jsem zvědavá jestli se tam dělá něco jinak nebo ne... ale včera mi hodně zblbla psychika tak se bojím, abych to ustála.... jinak to budeme rozjíždět v dubnu, píchli mi injekci a čekám na MS. je zvlášní, že máme z Podolí podobnou zkušenost, že? ale ta negativní energie tam prostě byla.... V Pronatalu se to povedlo spolužákovi ze základky Jikovi a z Gestu jsem odešla, ten nám doporučil gynekolog hned na začátku.....

coralin
28. bře 2013

@malinka_02 tak to jsme na tom dost podobně, já tam měla 2IVF a 2kety a nic nám nevyšlo.. a vždy záleželo na tom jakou má doktorka zrovna náladu..takže když byla nepříjemná tak jsem pak byla naštvaná i já a pořád jsem říkala manželovi, ale to by takhle nemělo být? Občas se ve slabých chvlilkách stalo i to, že byla milá, ale když už tam jedeš s tím, že nevíš jakou bude mít zrovna náladu...tak to asi není moc dobře.. a už jsi se tedy rozhodla co dál?

raaaadka
28. bře 2013

@meyryen
Při stimulaci od 2. Dne cyklu a 3. Den už píchám i Gonal, k tomu ještě bude Menopur od 8. Dne cyklu.

raaaadka
28. bře 2013

Mám z toho všeho dobrý pocit. 🙂

raaaadka
28. bře 2013

Je tu někdo z Libčic nad Vltavou??

brsh
28. bře 2013

@coralin ahojky, tak na Tebe budu zítra myslet a pěkně mi tu poreferuješ 😉 Buď v klidu, jak jen to jde - však to znáš! Teď o nic nejde, jen si počkej na ms. Já mám tedy smůlu, dneska už jsem šla k dr, protože nemůžu skoro polknout (a to jsem tři roky po trhání mandlí) a mám tam nějakej hrůzostrašnej nález 😒 takže jsem dostala atb a zítra musím na orl, kde rozhodnou, jestli dostanu i píchaný atb. No doufám, že ne. Injekcí si ještě užiju 🙂 Musím tedy odpískat i tu provokačku v úterý...

Holky, za chvíli se budu snad muset přesunout do nějaký skupiny květen/červen, jestli to půjde tímhle tempem 😢 😉

brsh
28. bře 2013

A holčiny, jedna pozitivní zpráva na hezký večer 🙂 Psala mi moje bývalá kolegyně, že jim klaplo hned 1. IVF - chodili do Gennetu k dr. Jarošové. Tak snad budeme všechny takhle úspěšné v dubnu/květnu/červnu 😉

lucik1986
28. bře 2013

tak u nás všechno dopadlo "zatím" dle mého přání a už mám doma Gonal 🙂 takže v dubnu začínáme 🙂

raaaadka
28. bře 2013

Chodím do gennetu a mám tam jmenovkyni a dokonce se stejným rokem narození, no a je z Libčic. Jelikož když tam volám ptají se jestli jsem z Libčic. 🙂 chápete to?? Stejné jméno, přijmení, rok narození a snaha otěhotnět a k tomu obˇ v gennetu. 🙂

akashka
28. bře 2013

Ahoj holky, poradíte jak zabojovat s vedlejšími účinky stimulace? Mám dlouhý protokol, od soboty píchám decapeptyl a o víkendu čekám ms. Od včerejška mám návaly na zvracení a dnes se přidala fakt silná migréna. Tekutin piju dostatek, těhotná určitě nejsem.. Budu ráda za jakékoliv rady...

raaaadka
28. bře 2013

Určitě zavolej svému gynekologovi.

irisi
28. bře 2013

@raaaadka to už se přibližujete pravděpodobnosti výhry ve sportce 😅

@akashka vážně zavolej doktorovi, když to vydržíš do rána, tak do svého caru ☹ .... ať ti je líp..... já při dlouhém protokolu, vypínací hormon snášela strašně špatně psychicky, měla jsem obrovský deprese.... nikdy víc

raaaadka
28. bře 2013

@irisi
Vypínací hormon? Jako třeba synarel? Dala jsem si ho v 16 h a teď nevím v kolik, protože ho mám dávat ráno a večer. Náladu mám zatím skvělou. 🙂 asi ještě brzy, co? 😉

irisi
29. bře 2013

@raaaadka jj třeba synarel.... já teda přesně synarel neměla, ale jiný n který si teď nezpomenu, už je to nějaký rok zpátky.....ale já jsem asi byla výjimka, protože kamarádka nic takového neměla a ne každý má vedlejší účinky, takže neboj a užívej si stimulace v pozitivní náladě 😉

coralin
29. bře 2013

@brsh Ahojky, to je mrzutý, ale na druhou stranu je lepší, že to přišlo ještě teď, než kdyby jsi už začala stimulovat. My nikam neodjeli, ráno byla na dálnici bouračka a neprůjedná dálnice tak jsme se přeobjednali. Takže už to zkusím v Iscare a uvidíme pak. Ale jsme objednaní na konzultačku za 14 dní. Uvidím jak to vyjde, protože mi už v caru píchli injekci na MS, jenže jsem si uvědomila, že mi vůbec neřekli, že mám přijít na krev 3 den? tak mi to teď šrotuje hlavou, že to je nějaký divný. Začala jsem cvičit Mojžíšovou, strašně jsem znervźněla, ale na druhou stranu, když budu nervní teď a pak se dám do pohody až si pro "mímo" půjdeme tak se vlastně nic neděje. Musím se zklidnit a vzpamatovat....a Mojžíšová mi v tom pomáhá, ale je to děsný a štve mě to, takovou dobu se uklidňuju, že to bude v pohodě a včera jsem se dozvěděla, že to jedný kamarádce v tomhle caru nevyšlo.....

coralin
29. bře 2013

Ahoj holky, co vám dělali za vyšetření před stimulací????? mám pocit, že se bere krev 3 den menstruace, pamatuji si to dobře?? Díky moc za informaci

brsh
29. bře 2013

@coralin Ahooj ☹ tak to je škoda, že jste nevyrazili. Ale uvidíš, co Iscare - já bych se toho nebála. Každopádně ty odběry se dělají (na hormonální obraz) - já mám v žádance 2. - 5. den cyklu...myslím, že pátý. Nemám to teď u sebe, jak marodim u mámy. A pak mám jít 10. - 12. den ms na ten ultrazvuk...
Já jsem dneska byla na ORL, tak jsem naštěstí bez píchanýho penicilinu. Mám prý plný krk a jazyk aftů, proto mě to tak bolí ☹ No výsledky z výtěru a ko je ve středu, atb mám do neděle příští, tak pak hned naklušu na provokačku 😉

raloj
29. bře 2013

@pistalinda35 tak nás čeká první ultrazvuk zítra a pak uvidíme.
Tak držím palce ;)

raloj
29. bře 2013

@raaaadka já bydlím kousek ;)

maraida
29. bře 2013

@coralin před stimulací se dělá 2-5DC hormonální profil,pak UTZ a spermiogram.

dada074
autor
29. bře 2013

@coralin klid přece neznamená,že když to v tomto Caru nevyšlo kamarádce,tak to zákonitě nevyjde i tobě,to je přece hloupost 😀 ,kdyby jsi měla za kamarádku mě a chodili jsme do stejného centra už by jsi se z toho musela položit.Nenervuj se zbytečně. 😉
@raaaadka gratulace ke spermíkům 😉

janinafox
29. bře 2013

Ahoj holky, jen vám všem chci popřát krásné Velikonoce...
Já to za chvilku balím v práci, o víkendu jsem si naplánovala relax - malování - musim se vybít ze vzteku na kolegu, a dneska se jdu nechat ostříhat (po 3/4 roce hihi), a už se těším na čtvrtek - jdu konečně pro plán a léky... Už se těším až i já začnu 😉

dada074
autor
29. bře 2013

@janinafox krásné Velikonoce,a užij si malování,tak to bude krásný týden 😉 V pondělí výprask a ve čtvrtek injekce,no máš se na co těšit. 😀

janinafox
29. bře 2013

@dada074 takovej "sado maso" týden 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru