IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
19. kvě 2013

@irisi jasne ze je to naposled, aspon pro me 😀

dada074
autor
19. kvě 2013

@malinka_02 ty Lojzíku nejbližší otevřená lékárna v neděli je v Praze,to raději vyplácám i ten digitál 😉
@irisi děkuji jsi zlatíčko.Doufám,že to bude v pořádku,no uvidíme.Ale hýčkám ho/je každý den a každý den přemlouvám ať to se mnou nevzdávají. 😵
@sasanka033 no snad,uvidíme a děkuji.
@malinka_02 klid víš,že příznaky nemusíš mít žádný,mě bolí břicho jen dva dny předtím vůbec.

malinka_02
19. kvě 2013

@dada074 no prave me bolelo hodne vcera a dnes jen takovy popichovani co sem mela vzdycky.. Taky jdu premlouvat tak dobrou a zitra po 6 dnech do worku 😝

pistalinda35
20. kvě 2013

@irisi ahoj 🙂 mám se zatím dobře. zítra kontrola. příznaky žádné, tak nevím. doufám, že je vše v pořádku. co ty ?

janinafox
20. kvě 2013

Ahoj holky, tak jsem dneska zkoušela test - asi ve 4 ráno... a nic - dneska je to 9. den, tak jsem do šesti nespala a máčela kapesníky, pak když jsem vstala tak mrknu na test a duch tam byl - jenže po limitu a je to dost slaboučký.... tak nevím ☹ já mám teda volat výsledek do caru až za týden, tak snad...... ale přepadla mě dokonale chmurná nálada 😖

lussi
20. kvě 2013

Dobré ránko 🙂
kdy už bude konečně teplo, jsem věčně zmrzlá jak ho.no! 😠 Venku je sice hezky, ale tak mrazivý vzduch, ach jo 😒

@janinafox to je ještě brzoooo 😉 A jde ten dušík vyfotit?

irisi
20. kvě 2013

@janinafox tak potichounku gratuluju 😵 ..... hele vem rozum do hrsti 🙂, 9.den je moc brzo........ ten duch to je bohus, takže se raduj a těš a znova zkus test za dva dny...... juuuu další těhulka

sasanka033
20. kvě 2013

@meyryen ahoj, no tak ja uz do sebe stejne ten estrofem rano soupla🙂 takze proste vcera 1DC - naka cervena tam byla urcite, i kdyz ne ciste a je fakt, ze to bylo na velky vlozky, zadny slipovky. tak jsem si to odhadla takhle. no a ted uz huraaa pro miminko🙂

sasanka033
20. kvě 2013

jinak dobre rano a vsem dekuji za nazory🙂

janinafox
20. kvě 2013

@lussi zkusila jsem to teď telefonem, to je mázlý, tak ještě zkusím normální foťák leda....

@irisi no jo, jenže si říkám že některým holkám se už třeba 10. den ukázala krásná čárka tak nevím... navíc v tom limitu nic, tak jsem to obrečela a až ráno byl vidět duch.... ☹

pistalinda35
20. kvě 2013

@janinafox ahoj 🙂)) prosím tě, mně se nic neukázalo ani 14 den a krev byla pozitivní, hlavu vzhůru a huráááá do boje 🙂

lussi
20. kvě 2013

@janinafox když jsem to měla negativní já, tak se mi nikdy žádný duch neukázal ani hodinu po limitu, kolikrát jsem to i vytahovala z koše jak magor 😉 😀

akashka
20. kvě 2013

@janinafox nesmutni, je ještě brzo a dušík je, tak to je naděje, zkus to za dva dny a určitě budeš mile překvapená ;)

sasanka033
20. kvě 2013

@lussi nazdar bejby, ja delala uplne to samy 😀 a ruku na srdce, kdo to tady nedelal 😀 ale je fakt, ze nekdy me k tomu nutila silena kamaradka, nekdy me prinutila i vyfotit bilej test a poslat, protoze mi neverila, ze tam duch neni. NIKDY zadnej nebyl, kurna!🙂

@janinafox zlatoooo, esli mas ducha, tak je to skoro v kapse! proste testovat moc brzy nema smysl, akorat te to brutalne vynervuje🙂 tak si prosimte pockej aspon dva dny a pak uz supky s dvouma // do tabulky🙂 drzim palceee!🙂

janinafox
20. kvě 2013

@pistalinda35
@lussi

hlky jste strašně moc hodný že mě uklidňujete.... já bych chtěla doufat že z toho budou // ale nějak mě ten optimismus opouští...

lussi
20. kvě 2013

@sasanka033 super, v půlce června se budu vracet z Moravy, tak tady na mě bude čekat krásný překvápko 😵 😀 Budu na Tebe myset!

sasanka033
20. kvě 2013

@lussi a ty jsi dneska 11 po ET, vid?🙂 jak se cejtis? mas vubec cas se s malym pozorovat a nedejboze mit klidovej rezim?🙂

sasanka033
20. kvě 2013

@janinafox nebudou, uz tam jsou!🙂

janinafox
20. kvě 2013

@akashka
@sasanka033

já jsem si právě bláhově myslela jak na mě vykoukne druhá čárka v limitu... já jsem původně chtěla počkat ještě pár dní s testíkem, ale nevydržela jsem a teď jsem "za trest" náramně vynervovaná

irisi
20. kvě 2013

@janinafox a taky většina měla 12.den ducha a některé ještě později...... a devět je mít než deset či dvanáct 😉...... vypadá to dobře, já na limity nevěřím, prostě se ukázal.... a čím jsi testovala?

lussi
20. kvě 2013

@sasanka033 jj, ale Sabča měla jen 4 buňky, když mi ji dávali, takže na testing času dost 🙂 Klidový režim v poho, manža je doma, takže se stará a naštěstí jak máme barák , tak se prťavec zabaví i vcelku sám na pískovičti nebo terorizuje psa 🙂 Cítím se dobře, akorát mám teda dopíchaný břicho od toho Clexanu na ředění krve a někdy to i docela bolí, nedovedu si představit, že bych si to měla píchat x dalších měsíců 😖

sasanka033
20. kvě 2013

@janinafox na limity se vykasli, proste tam jsou. a ted si na tu myslenku zacni zvykat, aby te to neporazilo, az je za dva dny najdes v limitu🙂

irisi
20. kvě 2013

@pistalinda35 ahoj, dnes mám zase po dvou dnech žaludek na vodě a ty zpropadený velký vaječníky bolej ☹ i v noci mě několikrát vzbudili.......uvidím, když to bude horší, tak budu někam volat, ale nevím kam z centra už mě předali k obvoďákovi a k tomu jdu v pondělí a pokud vydržím do pátku, tak jdu do rizikovky do podolí a to bude nejlepší,..... stejně by můj obvodní gyn. jen vykulil oči a nic z toho...... juuuu zítra kontrola 😵 , zase embryjko uvidíš.... a myslíš, že už tě odvelí k tvému doktorovi? nebo už je to kontrola u něj?

irisi
20. kvě 2013

@lussi přejdi na nohy, ať ulevíš bříšku

sasanka033
20. kvě 2013

@lussi to jsem rada, ze mi nekdo jde prikladem🙂)) ja to chci priste taky vydrzet, ty nervy mi za to nestoji. a vy nekam jedete a nebudes na netu?

janinafox
20. kvě 2013

@sasanka033 pěkně napsáno, děkujůůůů 🙂 no tak samozřejmě dám info za pár dní, jestli "duch" nebo sněhobílo

lussi
20. kvě 2013

@irisi můžu vnější stranu stehna? 🙂

@sasanka033 jojo, 1.6 se žení bratránek a pak zůstáváme týden u našich 🙂 Tatík má net, ale nevím jak se tam dostanu nebo nedostanu, jim to taky věčně nefunguje 🙂 A taky tam máme naplánováno spoustu návštěv, na Moravě máme celou rodinu, tak to bude tak ten týden trvat, než všechny obejdeme 😀

sasanka033
20. kvě 2013

@lussi tak to si s vama sabinka uzije🙂 ale nam tady budes chybet! a je ti doufam jasny, ze nez odjedes, tak tady chceme mit tu // fotku🙂

lussi
20. kvě 2013

@sasanka033 no 😀 Fotku sem dám určitě, buď ty // anebo můj totálně vylitej ksicht 😀 .Už jsem domluvená s manžou, že přet testováním nachystá panáky slivovice a buď je vypije sám nebo je dáme společně 😀

sasanka033
20. kvě 2013

@lussi naprosto chapu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru