IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
23. kvě 2013

@nikolav to vis ze jo, ti povidam, ze od zejtra se budes bat zvednout i hrnek s kafem🙂 tak si to jetse dneska uzij a pak o vikendu odpocivej, ale ne zas moc🙂 vono by pak tvoje miminko taky mohlo bejt pekne liny🙂

nikolav
23. kvě 2013

@sasanka033 Takže říkáš, že dnes mám poslední den na to pořádně se pobit s psiskama a manželem a něco udělat jo 😀 ? Že od zítra se bude učit hrnek lítat a bude samouklízecí domácnost 😀 ?

sasanka033
23. kvě 2013

@nikolav tak nejak🙂

kolino
23. kvě 2013

@nikolav
@sasanka033 snad holky, protože já!!! už tomu bojovníčkovi začala fakt věřit, že se nedá! 😵 leden je náš!!!!

nikolav
23. kvě 2013

@sasanka033 Fajn tak v sobotu až si tchýně dojde uklízet opět ten jejich bordel na hůře tak budu jen stát a dirigovat. Včera manžel vyvezl tři přívěsy a ještě tak další tři až čtyři tam budou na vyvezení. Jsem řekla co chcete si vemte na byt nic se na hůře schovávat nebude. Protože chci to mít uklizené aby se tam mohla dát sedačka z pokoje, kde by byl dětský pokoj a taky věci z té stěny do skříní na hůře aby tam bylo místo pro věci na prcka. A taky pak chci složit a natřít postýlku. No a tak dále. Proto chci aby to bylo vyklizené co nejdřív. Kdyby bylo na tchánovi schovával by všechno.

irisi
23. kvě 2013

@kolino hele lepší špinění než krvácení...... jj přeci jenom při tom ustupování hematonu je ještě něco... já taky ještě pár dní špinila a teď to zaťukat zatím nic, jen mě ukrutně bolí podbřišek, že už jsem začala chytat schízu, jestli nemám zánět močáku... zeptám se zítra dr....to ti věřím, já na ty obrázky taky koukám jak na zjevení a zázraky 😵 😵 ...ten se už nedá 😉

malinka_02
23. kvě 2013

@lussi to me mrzi..a mela si ranni moc a desitkovy test?
@akashka ja poprve a podruhe byla doma 2 dny+vikend, dalsi dva jen 2 dny a ted sem mela neschopenku od ut do ne..to bych teda taky nevedela ..
@irisi no modlim se ale kdyz vidim jak tu vsechny boli prsa a me akorat tak bricho festovne na MS..

sasanka033
23. kvě 2013

@kolino
@nikolav
no, holky moje, leden je spis vas, ale kolino, ty voe, tvoje miminko je nejsilnejsi, protoze jeho mama je tak silna🙂

nikolav
23. kvě 2013

@kolino věř tomu. Jediná malá závist je to, že bych chtěla ledňátko.

sasanka033
23. kvě 2013

@malinka_02 kdy budes testovat?

irisi
23. kvě 2013

@malinka_02 ale na prsa se vybodni,těhule v lednu říkají že různě rostou a splaskávají nebo vůbec nic..... mě se taky prsa ani nehnuly a nic jsem na nich necítila... 😉

irisi
23. kvě 2013

@nikolav a jedno listopádko bys nechtěla? 😀

sasanka033
23. kvě 2013

@irisi jak to myslis, ty neco rozdavas? 😀 😀 😀

lussi
23. kvě 2013

@malinka_02 ranní jsem neměla a desitkový jsem měla 😎

sasanka033
23. kvě 2013

@lussi tak co se stresujes, kdyz necuras ranni?🙂

nikolav
23. kvě 2013

@irisi nechtěla to by bylo brzo 😀

lussi
23. kvě 2013

@sasanka033 to bylo ráno ale nebyla ranní, já šla ráno, pak jsem šla na velkou (sorry) a pak si šla udělat test 😀 Ale myslím, že začínám špinit, tak mi ms drží utroš. Nebo ono je nejlepší asi raději nemyslet a jen čekat 🙂

sasanka033
23. kvě 2013

@lussi chjo. no zatim bych se toho hesla drzela: myslet znamena hovno vedet🙂 ale mne teda utros ms nezastavil. myslim na tebe!

lussi
23. kvě 2013

@sasanka033 dík. No co už, kdyžtak budeš rodit hold první , já až po tobě 😀

malinka_02
23. kvě 2013

@nikolav treba se narodi driv a bude lednatko 😀 kup si 10 mamatest.
@irisi dekuju 😉 prave ze dnes pri zavadeni me prekvapil kratsi cipek a bolesti na MS..
@lussi to je jasny videla si tu ty // a zlakalo te to, ale musis z ranni !!

nikolav
23. kvě 2013

@malinka_02 no třeba ano byla bych ráda!!

akashka
23. kvě 2013

@malinka_02 no já tu furt řešila jeslti mám zůstat doma a jak dlouho a nakonec mi dnes dala dr. Neschopenku kvůli té angine a kontrola až příští týden, takže se to vyřešilo za mě..vycházky mám 15-19, takze až mě v krku bolet nebude, aspoň na procházky pujdem 🙂jen se mi opět potvrdilo, že nemám věci řešit dopředu a stresovat se, ono to vždycky nějak dopadne 🙂

sasanka033
23. kvě 2013

@akashka svata pravda. nikdy neni nic tak horky, jak se to uvari a spousta veci se vyresi sama. problem je, ze to cloveku dojde az kdyz je po vsem 😀

sasanka033
23. kvě 2013

@nikolav zkousela sis spocitat na kdy by ti ted vychazel TP?

nikolav
23. kvě 2013

@sasanka033 jj zkoušela TP dle MS by byl 11.2.2014

sasanka033
23. kvě 2013

@nikolav ja mela pri ivf 1.1.2014....tak bohuzel. a ted na ket uz to nezkousim.

nikolav
23. kvě 2013

@sasanka033 Já jsem si to udělala. Kdybych se řídila dle ET, který měl být 2.5. tak by mi to na leden vyšlo.

sasanka033
23. kvě 2013

@nikolav my zas chteli jarni miminko, jsme oba v breznu, ale kazdej jiny znameni🙂 tak treba to tak vyjde.

nikolav
23. kvě 2013

@sasanka033 No já mám 6 členů rodiny v lednu a chtěla bych aby bylo v lednu. Já sama jsem v říjnu.

ratatooy
23. kvě 2013

@maraida hcg je dobry norma je přece pro 4tyden 5-340 cca ja mela 303 a za 4dny už 1600

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru