IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
1. dub 2013

@raaaadka no, někde Ti udělají snížení, ale dělají to strašně neradi (a já je chápu).....oni se tak snaží, aby jsme otěhotněli a pak si nevážíme toho že se to povedlo a hazardujeme s tím, že se při selekci může něco stát i s tím druhým...... nemyslím to zle, ani přímo osobně 😔 ..... ale pokud by to ohrožovalo život tak neváhají ani minutu

já jen i kdyby se zdvojili a já čekala trojčata či čtyřčata, tak budu děkovat všem okolo 😵

ratatooy
1. dub 2013

@raaaadka mi už jdeme na ket na ivf prvnim jsme byli před 3,5rokama skoro od ty doby mame mražačky a zitra si jdeme šimonkovi pro sourozence

brsh
1. dub 2013

@ratatooy Tobě držím palčáky 🙂 a dej vědět, kolik jste tam toho foukli 😀

@coralin Doufám, že Ti je líp, alespoň trošku! Mně už je skooooro super, akorát mám atb ještě do neděle, takže stejně musím oxidovat doma ☹ Už si lezu pěkně na nervy s mámou, hehe. Přeci jen už spolu nežijeme nějakých 13 let a máme každá svoje návyky. S přítelem jsme se viděli jen na pár minut o víkendu, aby ode mě nic nechytil a s tím se taky prudim. Jsem teď nejvíc ukňouraná, co jsem kdy byla - a protivná i sama sobě 😀
Kde je Reprofit? O to jsem ještě neslyšela. Jsem ráda, že jsi alespoň takhle pěkně zapřáhlá. Protože být doma a čumět do zdi, notebooku nebo bedny je na palici ještě víc. Já si snad najdu nějakou brigádu nebo se mě bude cvok.

ratatooy
1. dub 2013

@raaaadka ten hyperstimulák se udelá práve po odberu pokud je velkej počet vajiček a to pití předem je prevence,pak sem musela vypít 5litrů dene

irisi
1. dub 2013

@raaaadka ne mám krátký protokol s Gonalem a Cetrotide....ale já měla všechny opu cca v tomto termínu

poprvé jsem měla přes 30 folikulů a břicho mě též nebolelo při stimulaci ..... teď jich mám 14 a cítím podbřišek neustále 😅

ratatooy
1. dub 2013

@irisi ono je to těžky ta selekce mi třeba chceme ted dat dve pač u ketu je nižší šance tak aby jsme nevyhodily jedno jen tak do koše,pokud by se chytli obe nechame si určitě obe průser by byl pokud by se ještě rozdvojily na trojčata,čtyřčata jak pišeš,pač sem po cisaři tak mi nedoporučovaly ani dvojčata ale ty bych riskla

ratatooy
1. dub 2013

@brsh jasny zitra odpo se nahlásím

irisi
1. dub 2013

@ratatooy je malá pravděpodobnost, i když také se to výjímečně stává....... a to by samozřejmě ze zdravotních důvodů selektovali.... přeji ať se sourozenec/ci podaří 🙂 ...... v okolí mám spoustu kamarádů po IVF nebo i přirozeně kdy po prvním dítěti mají dvojčata, je to prý mazec, ale zase jsou zkušený tak vědí co a jak a jsou nadšení, že si pak vzájemně dvojky vystačí a s třetím jsou tlupa 😀

brsh
1. dub 2013

Holky, já mám dost - čtu si tady o mrazáčcích a uvědomila jsem si, že jsem ještě dneska neměla lactobacily. A jdu místo do lednice do mrazáku 😀

raaaadka
1. dub 2013

@ratatooy
Tak jeden den bych to dala, ale víc asi ne, 5 litrů to je masakr. 🙂

malinka_02
1. dub 2013

@ratatooy je tak to drzim palce!

malinka_02
1. dub 2013

@irisi a z tolika folikulu jsi mela kolik vajicek?

malinka_02
1. dub 2013

@raaaadka no to bych teda chtela videt co by to rekli kdyby to byli dvojky a chtela si jedno pryc.. Ja dvojcatka nechtela a ted po 4 neuspesnych transferech bych je brala vsema deseti..

irisi
1. dub 2013

@malinka_02
1.IVF 34folikulů... 19 oocytů, 3embrya, ET nebyl z důvodů těžkého OHSS a k zamražení nebyli kvalitní
2.IVF 22 folikulů – 16 oocytů…. z 6x spontálně oplozeno 4, z 10x ICSI oplozeno 8….. mírný OHSS…. ET 2 embrya po 120h kultivaci, 3kusy kryokonzervace…..

malinka_02
1. dub 2013

@absti Tak snad tom klapne 😉

pistalinda35
1. dub 2013

@raaaadka ze začátku 112,5; pak od 6 dne 150 a od 8 dne 225 jednotek.Bohuzel rikala;ze jsem vyjimka;co ma vyssi AMH a presto nereaguji na stimulaci.Uvidime;zda pomuze zmena druhu hormonu.Mimochodem Gonal doplatek 3000 Kc.Merianol zdarma....

raaaadka
1. dub 2013

@malinka_02
Tak to je jasný, ptám se čistě teoreticky. Chtěla bych jedno. 🙂

raaaadka
1. dub 2013

@pistalinda35
Tak to je aktuální informace ohledně ceny Gonalu, zřejmě zvýšení od 1.4.

malinka_02
1. dub 2013

@pistalinda35 no hele teda me rekl ze mam vse ukazkove a dali mi gonalu 150 ze min nema cenu.. A mela sem jen 6 foliku takze ted budu mit 225 takze ty tvoje davky mi teda neprijdou nejak extra vysoke..
@raaaadka ja taky chtela jedno ale po 4 pokuse se vsechno zmeni, teda uz po 2..
@irisi tak to mas na tolik foliku docela malo vajicek.. To je husty..

irisi
1. dub 2013

@malinka_02 ale @pistalinda35 ,ěla velmi vysoké AMH, tak se báli aby nebyla přestimulovaná ....

njn, jsem a budu ráda, když to skóre bude poměrově stejný ......ono je asi šílenost napichovat při tolika a mít 100%tní úspěšnost... a hlavně s velkým množstvím většinou klesá kvalita a já teď jedu na kvalitu 😵

pistalinda35
1. dub 2013

@raaaadka cena Gonalu... 1350 jednotek za 3000,- Kc...

malinka_02
1. dub 2013

@irisi no ja mela 6 foliku, 6 vajicek jedno pokulhavalo tak ho vyradili, skoncilo 5 - dle embryolozky vzdy nadherna blastocysta a nikdy se nechytlo ani jedno..

raaaadka
2. dub 2013

@malinka_02
Ach jo, když příroda nechce, nezmůžme nic... 😒 asi je vše dané a správně načasované. Možná je dobré navštívit astrologa a zjistik tak dobu vhodnou k početí.

ratatooy
2. dub 2013

@malinka_02 tak me hned sam v dr v caru řekl že kdyby byli dvojky tak by mi nabidl redukci

ratatooy
2. dub 2013

@raaaadka ty jsi taky ranní ptáče 😀

janinafox
2. dub 2013

Teda vy jste se rozjely přes prodloužený víkend 😀

ratatooy
2. dub 2013

@raaaadka tak ja si jednu nechala delat od astrologa celkem vyhlášeného horoskop hlavne o početí byo to asi na 5let
no v tom že budu mit dve holky se netrefil,rok početí prvního dítete se trefil,pa se trefil v roce kdy se budem stehovat k rodičům aniž by jsme to v ty dobe tušily

paru
2. dub 2013

@ratatooy držím pěsti! já bych měla začít příští týden se stimulací.

raaaadka
2. dub 2013

@ratatooy no to presne myslim,verim,ze dokaze urcit vhodny mesic a rok pro poceti a pokud jsou nejake prekazky,tak treva IVF vyjde. A pak si myslim,ze nektere podstoupily nekolikrat neuspesne ivf a pak spontalne otehotnely,tak e to. Byt muze byt p

ve tim. Jo a pisu z mobilu,sedim v cekarne a cekam co mi ukaze utz.

raloj
2. dub 2013

@raaaadka zdání klame :D ale jak myslíš

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru