IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

absti
2. dub 2013

@ratatooy
strašně dík za to co jsi napsala o laparce. Moc jsi mi pomohla, protože neustále bojuji s myšlenkou jestli na laparku jít nebo ne. Doktroka o ní sice nemluví, protože mi dělala 4D ultrazvuk dělohy a na žádný problém nepřišla. Ale já už po jedné laparce jsem, která byla kvůli mimoděložnímu těhotenství a já si furt říkala zda tam nemůžu mít po té laparce srůsty a ž po tom co jsem dočetla tvůj příspěvek mi došlo to co jsi napsala. Žena nemusí mít ani jeden srůst a po kontrolní laparce jich tam může mít hned několik... Ještě jednou díky a na laparku kašlu. 😉

raaaadka
2. dub 2013

Jak kdy.

pistalinda35
2. dub 2013

@absti vsechny mam male....vcera jsme zacali pichat Merional .Ted me dost boli podbrisek.Tak nevim, co se tam deje. Uvidime ve ctvrtek

raaaadka
2. dub 2013

@meyryen Kosová nebo Vokroj a ty??

raaaadka
2. dub 2013

@pistalinda35
A co ještě pícháš? Krom toho Merionalu??

akashka
2. dub 2013

@ratatooy no tak držím pěsti at se chytííí 🙂

pistalinda35
2. dub 2013

@raaaadka Do nedele jsem pichala Gonal.Od vcera Merional.A jeste beru Prednison na snizeni imunity.

raaaadka
2. dub 2013

@pistalinda35
Já mám dnes večer píchnout 5. den gonal a od zítra navíc menopur 75 jednotek. Ve čtvrtek zase UTZ, budu se modlit. Ten utz není příjemný, bolí mě jak mi tam tlačí.

lucik1986
2. dub 2013

@ratatooy držím palce 🙂

irisi
2. dub 2013

@malinka_02 tak to máš fajn, že v každém folikulu máš vajucha...... ale ne u každé a vždy je to pravidlem..... budu ráda , když ve většině bude a budou zralá a přeji ti ať i ty tvoje to teď vybojujou

@ratatooy to je fajn, že případně s tou redukcí nemá dr. problém, aspoň je kdyžtak nebudeš muset přemlouvat, když se rozhodneš pro redukci 😉..... a že se chytnou obě 😵, od teď si je tam pěkně hýčkej

malinka_02
2. dub 2013

@raaaadka mistem to urcite neni, ono prvni ivf je prave takove zkusebni ze zkousi co to s tebou udela a jak zateagujes .. Priste by ti dali vyssi davky rovnou. Ja mela taky poprve jen par, ale lepsi kvalita nez kvantita 😉
@janice_opice tak to uz jsi zkuseny matador 😀
@pistalinda35 ja mam za necely rok diky ivf a 3 ketum nahore 12 kg, vse v brise tak se me furt nekdo jeste pta jestli nejsem tehotna 😠

malinka_02
2. dub 2013

@irisi no dr rikal ze reakce podprumerna a ted budu pichat vic tak doufam ze to nebude kvantita na ukor kvality.. Ale zvysil mi ze 150 na 225 tak snad vi co dela..

malinka_02
2. dub 2013

@ratatooy super! Tak moc drzim palce!

malinka_02
2. dub 2013

@kolino ahoj, za me rozhodne nečekat.. Cekala sem a porad ivf odkladala.. Ted mam za sebou ivf a 3 kety vse neuspesne takze łituju ze sem nezacla driv..

kolino
2. dub 2013

@malinka_02 Toho se právě bojím, že to budeme odkládat a když už se konečně rozhoupeme, tak se stejně nepodaří napoprvé.

ratatooy
2. dub 2013

@irisi noo dve bych si nechala ale tři už ne

irisi
2. dub 2013

@raaaadka neboj však ty menší povyrostou, ještě je brzo, je to začátek.... píchám od pupíku po strany ale stále se spíš držím ke středu tam je toho tuku fakt nejvíc a tolik to nedráždí, kor při Cetrotide
@akashka uvidíš co dr., (mě varoval, při dlouhém protokolu, že nemusím mít menses) koukne na tebe utz ... a předávkovat se těmito vypínacími hormony nemůžeš 😀 , oni jen udržují hladinu aby jsi neprodukovala své ... takto by tě mohli udržovat třeba do 50 😅
@janice_opice škoda té doktorky, ale bojovníčci a přeju ať je jim u tebe dobře a budeš teda spolu s ratatooy prvními posly dobrých zpráv 😉
@pistalinda35 a proč neudělají IVF na třeba i na jedno vajíčko? vždyť je mnohonásobně větší šance než při IUI a kor když ti tento pokus počítají? určitě na něm trvej..... a třeba se jich po merionalu vyklube ještě několik a kor když už ty hormony pociťuješ 😅
@kolino neklesej na mysli, vždyť jsi ještě nevyzkoušela úspěšnější metody, určitě jdi do IVF..... podle doby snažení už jste to mohli zkusit dřív, ale vyzkoušeli jsste méně invazivní inseminace a aspoň dr. vědí že tolik na nižší hormony nereaguješ, tak lépe naplánují stimulaci na IVF ...čas je tak akorát 😎 ....pěkně si vyražte na výlet či dovču než vám to schválí načerpejte síly a duševní pohodu a pusťte se do boje ... matkou jednou budeš, stejně jako my všechny a basta 🙂

@absti sactosalphinx znamená že se drží ve vejcovodu tekutina, neví se zda je toxická, či ne , ale obecně tvrdí že to pro početí či udržení embrya moc dobré není ... ta tekutina se tam drží když je poškozený, deformovaný vejcovod... což já prý nemám.... a ještě ke všemu se pravidelně vyprazdňuje což je také neobvyklé 😠

absti
2. dub 2013

@pistalinda35
to jako taťka zhubnul tolik jen tak???
Já jsem od IVF pěkně nabrala, ale teď to schazuji..konečně 😠

ratatooy
2. dub 2013

@absti jj nemaš vubec zač,je to tak no,je to boj,taky sem mela jednu kvuli mimodeložnímu a po tom mi řekly že mi pro jistotu zkontrolovaly druhej vejcovod a že je v pořádku no a za cly dva roky a ted další dva roky sem neotehotnela takže je mi jasny že ty srusty se tam pak udelaly,navíc nevim jestly to patří k tomu ale d tý doby po laparce me občas když se sehnu k zemi a narovnám se tak me šilene rejpne v břiše jak kdyby se mi neco natrhlo,no nic mene po prvnim ivf mame kluka a dneska sme si dovezly dve bublinky

janice_opice
2. dub 2013

@irisi moc dekuji🙂jen me tedy zacalo nejak bodat v podbrisku tak nevim a je mi jako bych to mela dostat,ale to jeste nemam no tak uvidime 😒

absti
2. dub 2013

@kolino
ahoj 5 let je dlouhá doba a nevím kolik ti je...
Mi se snažíme něco víc jak dva roky a teď jdu na 2IVF.když se ohlídnu zpátky, tak mi IVF nabízeli už před rokem a půl a já ho nechtěla. Dnes si říkám, že jsem byla hloupá!!! Měla jsem jít na IVF hned..AMH hormon muže klesat a hlavně nejlepší úspěchy jsou do 30 let... 😉
@ratatooy Jééé ty máš u sebe mimísky 😵 Tak hezky pohlaď bříško, jo!?

irisi
2. dub 2013

@malinka_02 asi už by se to mělo odrazit na těch ve vývoji, ne?takže půjdou na kvalitu 😉 , kdy jdeš na další UTZ?
@ratatooy to je pochopitelný, 4 raubíře i když hodný, to už by bylo akční a možná život ohrožující 😀

absti
2. dub 2013

@irisi
a jak ti na to přišli? Laparkou?

absti
2. dub 2013

@ratatooy
Asi něco na tom bude, protože mě po té laparce s mimoděložým těhu tak docela někdy bricho zabolí....
pohlaď si bříško 😵

kolino
2. dub 2013

@absti je mi 25let. čekám na ms a pak se vše rozběhne, budu volat do car jestli pojišťovna nám to schválila a pokud ani tak se to rozběhne.
Marodila si po zavedení embryek? Já jsem totiž čerstvě v nové práci, a mám zkušební dobu do konce května tak právě se rozmýšlím jestli počkat po zkušebce a nebo neuvažovat a jít hned do toho po ms. na vyvolávačku jdu 8.4.

malinka_02
2. dub 2013

@kolino no tak to vis ze se nemusi podarit proto lepsi zacit vcas..
@irisi dnes sem 3dc takze nekdy 19.4...

absti
2. dub 2013

@kolino
No tak to máš pro IVF supr věk. Kam chodíš do Caru?
No já po ETu měla dovolenou a po KETu jsem si vzala neschopenku, ale bylo to k ničemu ☹ ☹

No jestli se stimulace povede a půjdu na ET tak si po ETU chci vzít tak 4-5 dní dovči..

irisi
2. dub 2013

@janice_opice zahnizďování , to je jasný 😉

ewik84
2. dub 2013

Ahoj holky, tak se k vam taky přidávám. Ode dneška mám injekce a čeká nás IVF. 🙂

akashka
2. dub 2013

@irisi no a to mi ted zacnou pichat gonal i kdyz jsem to nedostala? to by bylo super, ja uz to chci mit vsechno za sebou :D

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru