IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

pistalinda35
14. říj 2013

@megie4 bříško je hrozné.. 😀 cesta do kopečka mi dává pěkně zabrat, vůbec nemám kondičku 🙂 když si představím, že jsou ještě 2,5 měsíce přede mnou (pokud vše bude OK) , tak nevím. Dnes se mě kolegyně ptala, zda nečekám dvojčata a to jsem přitom přibrala jen 4 kilo 😒
píchání a bolest v bříšku jsem také měla, je to jak se roztahujou vazy... pokud není krvácení, tak by to mělo být OK

raaaadka
14. říj 2013

@pistalinda35 no počkej počkej, to jsme přece tušili, že tam něco bude, když byly pozitivní testy. 😉
Divný je, že den před tím utz nic neukázal a hcg už může klesat. Mám pocit, že malinko špiním. 😒
Jedu si pro další žádanku na krev.

megie4
14. říj 2013

@raaaadka Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrr!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Mám obrovskou radost 😀 a blahopřeju.Držím moc moc palečky,ať to není mimoděložní,musím říct,že mě to taky napadlo,když jsi říkala,že tam nic neviděli.Ale neeeeeee,určitě to bude dobré,mimi se jen schovává. 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵

megie4
14. říj 2013

@raaaadka Jestli špiníš,tak mimi může hnízdit,to nemusí být nic špatného.A neříkej mi,že nemáš ani malinko radost.

pistalinda35
14. říj 2013

@raaaadka já si myslím, že jsi byla na ultrazvuku moc brzy

raaaadka
14. říj 2013

Tak jsem se vrátila od sestry z gyn. dala mi papír na odběr zase v pátek a výsledek v pondělí. Hcg jsem měla nakonec 2900 a něco.. Tak jsem se zeptala co kdyby přišlo špinění nebo krvácení ??? A ona na to ...... tak kterejkoliv špitál.
Takže teď kdyby přišla ms, tak mám jet hned do nemocnice???

raaaadka
14. říj 2013

Mám radost, opět mám naději, že jsem těhotná!!! 🙂
Nejradši bych šla rychle na utz, jestli už tam něco je. Ale zároveň jsem nohama na zemi.

megie4
14. říj 2013

@raaaadka Přesně tak,kdyby jsi ted začala krvácet,tak okamžitě šupej do špitálu.Já tam ležela taky asi 10 dní.A to když měpřijímali,byla jsem 5+6.

irisi
14. říj 2013

@raaaadka moooooooc ti gratuluju a přeji ať příští kontrolu, tak už bublina je 😵

megie4
15. říj 2013

@raaaadka Tak mě napadlo,proč si nezajdeš n krev dřív jako samoplátce?Stojí to asi 300,- 😉

raaaadka
15. říj 2013

Já asi půjdu na krev ve čtvrtek, ať mám v pátek výsledek, jinak bych musela zase čekat do pondělí.
Nevíš jak rychle hcg klesá, pokud klesá?

megie4
15. říj 2013

@raaaadka Tak to netuším,ale když klesá,tak to asi není dobře.

raaaadka
15. říj 2013

@megie4 Já se jen ptám, kdyby klesalo, jestli bych to zjistila na testu, ale to asi až tak po 2 týdnech, počítám.Tak ve čt si skočím na krev a uvidím co v pátek mi řeknou.

megie4
15. říj 2013

@pistalinda35 Tak to máš dobré,že jsi přibrala jen 4 kila,já jsem na konci 10.týdne a už mám nahoře 5 kg! 😖 😅 To jsem zvědavá,kolik to bude na konci. 😝 😅

akashka
15. říj 2013

@megie4 já nabrala 5kg ještě před potvrzeným testem, jen stimulací a teď k tomu mám ještě tak 7kg navíc za těhu - od začátku druhého trimestru jsem začla rychle nabírat.. No po porodu to snad půjde dolů raz dva 🙂

@raaaadka pokud by klesalo tak to v tom čtvrtečním poznáš hned, to jde pak docela rychle dolů.. na testu to takhle nepoznáš protože už je ta hladina prostě tak vysoká, že ten test ti rozdíli neukáže.. ale podle mě se zbytečně stresuješ, máš to potvrzené z krve, na utz holt bylo ještě brzy a příště už i tam něco uvidí.. důležité je být v klidu, pro tebe i pro miminko..

raaaadka
15. říj 2013

@akashka Děkuju. 🙂

raaaadka
16. říj 2013

Zítra jdu na krev, prostě půjdu o den dřív a odpoledne volám na výsledek. 😉
A bude jasno. Měla jsem jít v pátek, ale to by byl výsledek zase až v pondělí, jelikož doktorka je tam až v po odpoledne.

megie4
16. říj 2013

@raaaadka A menses nemáš viď? 😉 🙂 Bude to tam určitě............ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Držím palečky a myslím na tebe,tak zítra čekám výsledek. 😉 🙂

raaaadka
16. říj 2013

@megie4 jo, dnes mi odepsala doktorka na můj dotaz ohledně hcg.
Tak prý to může být v děloze, ale i mimoděložní při hodnotě hcg 2900 je prý vidět dutinka 1-2mm.
Takže to může být cokoli.
Je možné, že by to přehlídla? Pravda je, že ve mě nijak nedloubala tou sondou, jak jsem zvyklá z jiných utz. 😕
No tak uvidíme zítra, jestli a o kolik hcg narostlo. V pátek 2900, zítra tj. Po 6 ti dnech by tedy mělo být 120000 ?????

raaaadka
16. říj 2013

A to jsem byla v klidu, někdo tady na koníku psal, že 2900 hcg už je vysoké na mimoděložní a doktorka mi napsala, že není vyloučeno.

megie4
16. říj 2013

@raaaadka Asi ano.Nevím přesně.Ale určitě najdeš tabulku s hodnotami hcg na internetu. 😉

megie4
17. říj 2013

@raaaadka Tak v kolik budou výsledky? 😉 🙂

raaaadka
17. říj 2013

@megie4 Tak mi nabrala krev a výsledky jsou do 3 dnů. Novinka !!! Minule říkala druhý den. Můžu zkusit zavolat v pátek své doktorce, ale asi to není jisté. No nic, jdu volat kartářce, to bude rychlejší. 😉

megie4
17. říj 2013

@raaaadka Co to tam máte za doktory? 😠
U nás to také trvá,ale proto,že to posílají do Prahy.Jinak v nemocnici v Usti jsou vysledky ještě ten den odpoledne.

raaaadka
17. říj 2013

@megie4 no ja jsem z Prahy a ma to byt do 3 dnu... 😉

pistalinda35
17. říj 2013

@raaaadka drzim palecky !

Devcata 30tt a v utery jdeme na kontrolu do porodnice 🙂

raaaadka
17. říj 2013

@pistalinda35
To letí, sleduju tě od začátku, pamatuješ na duben?? 🙂

megie4
17. říj 2013

@pistalinda35 No,nádhera maminko! 😵 Tak ještě pár týdnů a budou z tebe 2 😉 🙂

pistalinda35
17. říj 2013

Hrozne to uteklo. Kdyz si ctu zpetne denicek... Porad tomu nemuzu uplne verit. Ode dneska jsem na neschopence a odpocivam. Uz mi ty dojizdeni a uredni dny davaly zabrat...

megie4
17. říj 2013

@pistalinda35 Až ode dneška?Já hned od začátku,to se pak můžu divit,že tak pěkně rostu 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru