IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

dada074
autor
7. bře 2013

@janinafox a co máte za telátko?Jinak to víš dělba práce musí být 😎

janinaa
7. bře 2013

@irisi Moc děkuji za informace. Tak snad to bude ok.

janinafox
7. bře 2013

@dada074 30ti kilovou kříženku salašnickýho, vlčáka a kdovíčeho všeho ještě 😀 No jasně, to se musí, přece nemůže dřít jenom jeden 😎

kacorax
10. bře 2013

Ahoj holky,přidávám se k vám. Jdeme s manželem na první ivf v dubnu. Manža má málo spermií. Modlím se ať nám to vyjde,po třech letech snažení by to bylo jako malý zázrak. Tak vám všem přeji hodně zdaru a sil 🙂 Ps: nevíte jakým způsobem se ivf platí jestli chtějí nejdříve nějakou zálohu?

janinafox
11. bře 2013

@kacorax Ahoj, vítám tě tady mezi námi... máme další "spolubojovnici", to je fajn. S tím placením netuším, chystáme se na první pokus tak ještě nevím, ale holky jsou tu zkušenější, tak ti poradí 😉

akashka
11. bře 2013

@kacorax ahoj, vitej mezi námi 🙂🙂 četla jsem někde že se platí v den odběru vajíček nebo při transferu, ale je možný že to každé centrum bude mít jinak..

pistalinda35
11. bře 2013

Ahoj děvčata, tak jsem ráno byla na vyvolávačce a do 12 dnů budu píchat hormonky. Už aby to bylo 🙂

ratatooy
11. bře 2013

@kacorax ahoj mi platily leky hned v lekarne a ostatni ukony před odberem vajiček

ratatooy
11. bře 2013

@pistalinda35 ahoj tak at to jde dobře ja začnu asi zitra jedem pro leky

pistalinda35
11. bře 2013

@ratatooy také držím moc palečky 🙂

meyryen
11. bře 2013

@kacorax Ahoj, žádná záloha se neplatí, platíš vždy až za služby které skutečně vyčerpáš a nejsou hrazeny zdravotní pojišťovnou.

ratatooy
11. bře 2013

jj je to tak mi jsme si třeba do dotazniku hned napslay ktery služby chceme a pka sme to v den opu zaplatily

dada074
autor
11. bře 2013

Ahoj holčiny,pro moc,moc práce jsem se dřív nedostala.
@ratatooy
@pistalinda35 tak holky vy nám chcete nějak utéct,ne to na nás nečekejte!!!Já čekám na ty léky ze Slovenska a hned jak dorazí volám do Prahy,ale vám přeji hodně zdaru.

pistalinda35
11. bře 2013

@dada074 Léky až ze Slovenska ? To je mi líto. Já se těším a bojím zároveň 🙂 už aby byl tak 12. duben 🙂)

ratatooy
11. bře 2013

@dada074 jakto ze slovenska?nebo u nas bude ET až v dubnu

brsh
11. bře 2013

Ahoj holky, taky bych se k vám ráda přidala. Jdu na první IVF asi v dubnu. Byli jsme minulý pondělí na první konzultaci, a jestli jsem to dobře pochopila, začíná se něco dít 🙂 Máme za sebou skoro tři roky snažení. Mám taky leidena a mthfr mutaci, takže mě taky čeká Clexan... v létě jsem byla na operaci/plastice dělohy. Měla jsem dvě - resp velkou přepážku, kterou mi odstanil můj dr. Dva čípky mi zůstaly, ale to snad nemá na nic vliv. Při laparce mi našli endometriozu a příčina neplodnosti byla na světě. Teď jsem brala šest měsíců Vissane - hormony, který by měly nějak růstu endometriozi zabránit. Minulou středu jsem prášky dobrala a byla jsem na hysteroskopii, kde mi kontroloval dr vnitřek. Zítra jdu k němu na konzultaci a kontrolu. Až dorazí menses, tak jdu na nějaký testy (hormony a 10 den na měření folikul atp.) Hormony už mi doktorka z CARu objednala, tak předpokládám, že příští měsíc už půjdu na IVF. Aspoň doufám, už by to chtělo 🙂 Ale mám hroznej problém s jehlama. Zkušenější holčiny, dá se to vydržet? Já jsem strašnej srab 🙂)

ratatooy
11. bře 2013

@brsh ahoj vitame te,teeedaa holka ty maš taky kde co a po čem prd co? 😀 neboj ja sem taky posera a jehly uplne v pohodě na stimulku se použiva pero jak na cukrovku takže malinky jehličky a pak sem mela pár normalnich injekcí ktery byli taky do břicha nektery se daji pichat i do stehna ale na bčiše se líp rozpustí a vstřebá látka takže vpohodě neni to vubec citit no a pak injekce po ET do zadku mi pichal manža a taky sem je necitila,aq nekde v caru davaji už jen prašky po tom ne injekce

brsh
11. bře 2013

@ratatooy Děkuju za přivítání 🙂 a slova povzbuzení! Jo, s "dvouděložkama" jsme si říkaly, že čert sere vždycky na jednu hromadu 😀 no něco na tom bude, hehe. Tak snad hormony zmáknu, ale pak ten heparin celý těhotenství + šestinedělí, na to se fakt netěšim. Už mám alergii na rady neznalých povzbuzovatelů, i když vim, že to myslí dobře...ale kdo nezažil, nepochopí, tj jasný. Co je to ET? To je injekce na uvolnění vajíček? Jsem ze všech těch termínů jelen 😉

ratatooy
12. bře 2013

@brsh nene ET je embryo transfer🙂tak doufam že to dobře zmaknete

ratatooy
12. bře 2013

@brsh a heparin bereš na co?to je na ředěni krve?

ratatooy
12. bře 2013

@brsh joo a musim řict že jak sem tady včera pročitala plno diskuzí tak sem zjistila že leidnova choroba je celkem rozšířená,ma ji i moje kamaradka,která paradoxne na to přišla až po prvnim diteti ted by chtela druhy a jak už vi že ma leidna tak se nedaří,no a co sem chtela říct tak me se v noci zdálo že mi řekli že ho mam taky 😀

irisi
12. bře 2013

Dobré ráno,
holkám co budou začínat stimulovat přeji pohodové růsty folikulů 🙂 a pevně věřím, že je všechny budeme v brzké době následovat, abychom se neflákali ( tím nemyslím, ty maniačky malířský 😀 ... hele holky, nechcete přijet vymalovat i k nám? už o tom mluvím min. 3 roky a stále to odsouvám)
Já jdu zítra na kontrolu, zda se ta cysta umoudřila a s následnou menstruací také začnu

@brsh neboj na injekce si zvykne i ta nejvíc bojácná a počkej, nakonec tě to bude i bavit 😉 ....ET= embryotransfer .... injekce na vyvolání vajíček ( Ovitrelle či Pregnyl) se musí píchnout cca 36 hodin před odběrem vajíček=OPU, ten totiž vyvolává dozrání a řízenou ovulaci...

pistalinda35
12. bře 2013

@brsh držím moc palečky, aby ti dnes konzultace a kontrola přinesla samé dobré zprávy !

dada074
autor
12. bře 2013

@pistalinda35
@ratatooy já jsem si objednávala léky od holčiny která je nepotřebuje,minule jsme jen za fostimon dali 14000,- a tady by to mělo vycházet tak na 3500,-.
@irisi klidně vymaluji to není žádný problém 😀
@brsh výtám tě tu mezi námi a všem přeji krásné dobré ranko 😝

ratatooy
12. bře 2013

@dada074 ajo no to je rozdíl ja zase fostimon neznam

ratatooy
12. bře 2013

jinak ahoj všem,za cvhili vyražime do caru na utz a pro leky

irisi
12. bře 2013

@ratatooy dobré pořízení a příjemnou cestu

dada074
autor
12. bře 2013

@ratatooy tak držím palečky!!!!

ratatooy
12. bře 2013

@irisi
@dada074 holky normalne se tam netěším,při představe co mě čeká

dada074
autor
12. bře 2013

@ratatooy ale zase víš co tě může čekat na konci celého procesu,a za to to přece stojí,no ne? 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru