IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

go
26. čer 2013

@akashka je ty jsi tehulka, velka gratulace 🙂 . Take si rikam, ze bych jim mela verit 😉

nikolav
26. čer 2013

@go Ano chodím tam. Teď mám takovou mini pauzu. Ale půjdu tam zase. Bohužel mě nezachránil ani Utroš 4-0-4.

go
26. čer 2013

@malinka_02 neboj od 12tt uz to budou o hodne mensi stres 🙂 . Co manzel, musi skakat stestim x metru vysoko? 🙂

go
26. čer 2013

@pistalinda35 krasny, fotecku urcite, jsem zvedava, je to uzasna motivace 🙂 . Drzim pesti , at je vse jak ma byt 🙂

go
26. čer 2013

@nikolav a ke komu chodis?

nikolav
26. čer 2013

@go k Machačovi a ty?

go
26. čer 2013

@nikolav ke Koudelkovi. Stara se o me super, dokonce prijde v nedeli na muj ET ve svem volnu, tedy slibil to🙂

nikolav
26. čer 2013

@go Koudelka mi dělal KET. A řekl, že budu těhotná. Těhotná jsem byla, ale potratila jsem. A mám z toho smíšené pocity. Proč nemůže něco vyjít jak mělo. Protože stimulace se musela prodlužovat mám delší tu první část cyklu a nikdo si s tím neví rady a nejde jim to zkrátit. Pak jsem měla OPU a pak hned OHSS. Takže kvůli tomu nebyl ani ET. Pak čekání na MS pak řízený cyklus na KET, provedení KET. Potvrzení těhotenství a na oslavě dědových 70 narozenin krvácení jak z podřezaného prasete tak hned na pohotovost, kde na UZ byl váček, ale druhý den už mi kleslo HCG a následná revize. A sere mě to do teď, ale co nadělám. Teď čekám na MS, která beztak nepřijde a budu muset na vyvolávačku a pak hned řízený cyklus a KET další.

megie4
26. čer 2013

Ahoj děvčata. 🙂 Tak vás všechny znovu moc zdravím.Sice jsem se dlouho neozvala,ale pravidelně vás všechny dočítám.Je mi moc líto těch,kterým se nezadařilo a ze srdce blahopřeju všem těhulkám.Já sama jsem se se svým druhým neúspěchem docela těžko srovnávala,tak jsem ani neměla moc sílu sem nějaké příspěvky dávat.Teď už mám konečně výsledky z genetiky a imunologie a vše je v naprostém pořádku,takže problém byl opravdu v mém předčasném ovariálním selhání 😒 Pojišťovna nám ale už schválila další pokus a dokonce už máme i dárkyni.Takže teď jen čekám na mrchu,začnu brát antikoncepci na sladění cyklu s dárkyní a jdeme do toho znovu.Mezi vzhledem mým a dárkyně je podle všeho jen jediný rozdíl a to ve výšce-ona měří 169 cm a já jen 162,jinak jsme podle popisu koordinátorky centra naprosto stejné.Tak jsem moc ráda.Už jsem se s tím srovnala i sama v sobě,že zkrátka bez dárkyně to jinak nepůjde,tak snad už se na nás štěstí usměje. 😉 Jinak vám všem přeji pevné zdravíčko a hlavně nervy.Nic není ztraceno,pokud člověk nepřestane doufat. 😉 🙂

go
26. čer 2013

@nikolav uplne vim o cem pises, take mam za sebou uspesne IVF, ale bohuzel po pozitivnim testu, potrat cca v 8tt-9tt ☹ Nasledne revize. Ted uz to beru, ze to tak melo byt a jedeme dal. Moc drzim pesti a bojuj🙂

malinka_02
26. čer 2013

@pistalinda35 no ja taky furt myslim na nejhorsi..a pro me je lepsi taky prace..ted akorat stresuju a doma jeste vic!

malinka_02
26. čer 2013

@go no jdeme ve 13 tt na NT tak doufam potom ze se mi ulevi..ale ted se holkam stalo ze i meli srdicka a na dalsim utz spatny tak se straaasne bojim!! To vis manzel uz vidi maleho Messiho 🙂 muzu se jeste zeptat ty si tenkrat zacla krvacet nebo az na utz spatne zpravy?
@megie4 tak to je skvely! Za chvilku budecprcek u tebe 🙂 hele psychika je svine ja cekala tak dlouho a ted mam takovy strach ze se ani nemuzu radovat poradne!

nikolav
26. čer 2013

@go Já na to taky už málo myslím, ale jak na potvoru jedna kamarádka vedle druhé oznamují těhotenství. A to moc příjemné není. Pak mi to na mysl vyvstane a není mi nejlíp. Ale hodně se teď zabavuju hodně věcma a nemám tak ani čas na to myslet.

janice_opice
26. čer 2013

Tak jo holky tak všechna tři embryjka jsou krásná a vyvíjejí se tak zítra v 10.30 ET 🙂 snad to konečně vyjde!!po tom jak to vypadalo při té stimulaci bídně jsou to nejspíš bojovníci!! 🙂

go
26. čer 2013

@malinka_02 bohuzel ja nemela zadne priznaky, srdecni akce a pak najednou zastaveni vyvoje ☹ . Stane se, ale neboj , to se stava vyjimecne.
Chodis do prace nebo jsi doma?

go
26. čer 2013

@nikolav chodis do prace nebo odpocivas a delas co te bavi? 😉

go
26. čer 2013

@janice_opice uzasne, gratulace k bojovnickum. Kolikaty den po OPU mas ET?

janice_opice
26. čer 2013

@go v pondělí ráno bylo OPU a ve čtvrtek je ET takže třetí bez toho dne kdy bylo OPU

nikolav
26. čer 2013

@go jsem doma a odpočívám. A dělám co mě baví 🙂

go
26. čer 2013

@janice_opice a neuvazovala jsi o prodlouzene kultivaci?

go
26. čer 2013

@nikolav tak to mam stejne🙂

nikolav
26. čer 2013

@go já se teď bavím děláním marmelád. Nějak se té úrody sešlo tak doma dělám a pak dám babičce a dědovi a našim. A až pominou marmelády tak se vrátím zpět k ubrouskové technice.

janice_opice
26. čer 2013

@go hele já to nechala úplně na doktorce, po těch všech útrapách si myslím, že ví co dělá..🙂 ono někdy se stane, že se těmmiminkům v petriho miskách nelíbí.... a tentokrát jsem šla fakt do správného CAR..... a prý se i vyvíjí rychle, takže morulky by to mohly být. Určitě kdyby to bylo to nejlepší tak by jí udělali, dělají ji tam automaticky v ceně IVF...

go
26. čer 2013

@nikolav to je super, to jsi dobra 🙂 . U nas jeste nic nedozralo, rybiz uz snad kazdou chvilku, ale zatim nic 😒

go
26. čer 2013

@janice_opice take bych jim verila 🙂 . Kam si nakonec sla do Car, Cube? A jsi tedy hodne spokojena?

janice_opice
26. čer 2013

@go jojo strašně moc, nakonec jsem se dostala k MUDr. Višňové a ta je skvělá, měla jsem špatnou odezvu na stimulku a nakonec mi vyšla tak strašně vstříc - neplatila jsem klasické IVF,ale jen jako cenu za nativ takže super..a PICSI u všech oocytů nás vyšlo na 5.000 takže super ..a halvně starostlivá a prostě osobní hodně a bezva no...

janice_opice
26. čer 2013

@go pokud se to ted nevyvede tak tam rozhodně zůstaneme a protože jsme ušetřili tak v září zkusíme fakt už poslední IVF zase tady! 🙂

go
26. čer 2013

@janice_opice ja prave hledala novy Car a nakonec jezdime az do Brna.

janice_opice
26. čer 2013

@go ty jo to je teda a dobrý???? 🙂 Já jsem fakt v Cube spokojená strašně moooocc - je to tam hodně osobní žádná továrna

malinka_02
26. čer 2013

@go ja chodim do prace, ale sedim v kanclu..doma bych byla furt vypsychovana a premyslelaxnad kravinama..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru