IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

visnu
7. dub 2013

Mně doktorka doporučila tři dny po ET ležet a pak klidový režim. Ale myslím, že to zas až takovou roli nehraje. Správný bojovník se udrží za každých okolností. 🙂

pistalinda35
7. dub 2013

@raaaadka Jsem moc ráda, že mi změnila hormony. Jsem zvědavá na středu. A pak na vÿsledek.Vše je ale velký krok dopředu a každý krok je zvýšení naděje. Aby ale vše nebylo snadné,"tak je můj přítel od rána na Paralenu ☹ Krásnou neděli děvčata vám, partnerům , dětičkám i našim bojovníčkům

alba1
7. dub 2013

Tak jsem tam dnes volala...4 "děti" jsou ve fázi moruly a 1 je 9 buněčné a 1 je trošku pomalejší 7 buněčné... 🙂 tak zatím všech 6 bojuje 🙂transfer zítra v 11.00 🙂 mluvila jsem s doktorem , tak vzhledem k tomu, že mi je dneska už trošku líp, tak zítra ještě udělají kontrolní ultrazvuk a kdyby tak mi dají ještě infúzi...myslím, že to pití pomohlo 🙂 díky za rady 🙂

alba1
7. dub 2013

mně tedy doktor říkal po OPU pokud mám práci, kde hodně stojíš a nebo běháš tak si vzít volno...a musím říct, že si nedovedu představit chodit do práce potom, co jsme měla za bolesti...ale je pravda, že každý to snáší jinak...třeba by kancelářská práce nevadila, ale já běhám, sedím a to 10 h v zubní laboratoři a to bych opravdu nedala...a hlavně, když nechci, aby o tom někdo věděl...jinak říkal doktor, že po transferu až do testování dávají normálně pracovní neschopnost...

visnu
7. dub 2013

@alba1 Gratuluji, máš báječné držáčky! 🙂

alba1
7. dub 2013

@visnu ještě nemáme vyhráno 🙂 ale jsem ráda, že od začátku bojují 🙂 kéž by to vyšlo...a hlavně bych přála všem, kteří toto všechno podstupují, aby nakonci té cesty bylo to vytoužené mimčo 🙂

janice_opice
7. dub 2013

Ja uz se smirila 10.den po Et a nic tak to vzdali.Ms ještě nedorazila,lae už mám asi PMS,Takze zitra volam do car a setrime na dalsi , posledni pokus.Vsem co cekate tak držíím moooooc mooooc pěssti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

raaaadka
7. dub 2013

@alba1
Tak super!!! 🙂 zavedete 2, asi ty co budou v největším stádiu vývoje, viď? Kdyby se mi takhle vedlo jako tobě, šla bych na ET úplně vklidu.🙂

raaaadka
7. dub 2013

@alba1
Aha, tak uvidím, nechám to na nich.🙂 a samozřejmě pokud bolí břicho, tak proč nebýt raději doma v klidu. Souhlasím. 🙂

visnu
7. dub 2013

@alba1 zítra budu držet palce.. budou ti zavádět jedno, nebo dvě?

raaaadka
7. dub 2013

@janice_opice
To je ještě brzo předjímat výsledek, ne??? Kdy máš testovat?

janice_opice
7. dub 2013

@raaaadka holka říkali, že testoivat nejdříve 10. den po Et a dneska je to 10. den.....

raaaadka
7. dub 2013

A už jsi testla???

raaaadka
7. dub 2013

@janice_opice
Čteš diskuse, kdy mívaj holky pozitivní testy po ET?

janice_opice
7. dub 2013

@raaaadka no testla a bílo...no některé už 6 a 7. den, ale záleží asi taky na PK... ten 10. den už to u většiny bývá, když to je

raaaadka
7. dub 2013

Aha, já teď mrkla na jednu a ta píše, že měla pizitivní test až 16. Den po ET, tak nevím, myslím, že máš čas. Taky nevím jak rychle se zahnízdí 4 denní nebo 6 denní. Nebo to taky nerozhoduje?

raaaadka
7. dub 2013

@janice_opice
Takhle tady budu plašit za 14 dní, teda kdoví jestli....
A máš nějaké zahnizďovací křeče nebo jiné příznaky??

alba1
7. dub 2013

@janice_opice ještě to nevzdávej!!! vydrž...
@visnu @raaaadka budeme určitě zavádět jen jedno...tak snad vyberou nějakýho mega bojovníčka 🙂 kterýmu se bude u mě líbit... 🙂

pistalinda35
7. dub 2013

@janice_opice třeba to ještě vyjde, moc bych ti to přála...

alba1
7. dub 2013

@janice_opice a ty jsi měla PK ?

janice_opice
7. dub 2013

@raaaadka no já ti nevím jeslti jsem měla zahnizdovací příznaky jak je to tělo oblbé z těch hormonů tak fakt příznaky radši nehledat..cokoliv může znamenat cokoliv. No někdo říká, že je rozdíl v Prodloužený kultivaci a prý 5tidenní se zahnidují 1-3 dny a třídenní 5-7 dní, někdo tvrdí, že je to jedno...... já měla dvoudenní - respektive v úterý jsem byla na odběru a ve čtvrtek mi je tam dali zpátky.
@pistalinda35 : no holka nebudu na to myslet,ale je mi jako kdyby každou chvíli měla přijít mrcha, ale uvidíme, rozhodně se ještě dneska nebudu zmrskat ze žalu 😀 😀 😀
@alba1 neměla v úterý 26.3. jsem byla na OPu a ve čtvrtek 28.3 mi je tam dávali

raaaadka
7. dub 2013

@janice_opice
Tak to buď úplně v klidu a zatím ani netestuj, počkej 2,3 dny. 😉

lucik1986
7. dub 2013

Ahoj holky, tak jsem dnes šla zase cvičit. Poprvé od píchání. A dobrý, břicho mě nebolelo, respektive cviky na něj jsem vynechala. Jen jsem skákala přes švihadlo. Ale jen chviličku. Tak se zítra poptám v Gennetu jestli mohu pokračovat dál

janice_opice
7. dub 2013

@raaaadka no nevím no, v CAru říkali 10. den...... a hlavně fakt je mi jako kdyby ta hnusná mrcha měla přijít, dneska hodně

lucik1986
7. dub 2013

@janice_opice určitě to bude v pohodě a mrcha nepříjde. Já tomu prostě věřím

janice_opice
7. dub 2013

@lucik1986 děkuju, ale 10.den a sněhobílo tak jsem ralistka a fakt mě začalo bolet břicho a záda, ale tak co příště se to už povede ne? Povedl se první tak se povede ten poslední!!!

dvoranna
7. dub 2013

Ahoj holky, rada bych se mezi vas pridala. Vcera jsem byla odberu a v utery na transfer. Tak uz se nemuzu dockat. Jen ted resim jestli mrazit nebo ne

lucik1986
7. dub 2013

@janice_opice je dobře, že to bereš takhle. Stejně naděje umírá poslední.

raaaadka
7. dub 2013

@dvoranna
Ahoj, a kolik máš vajíček? Radil Ti něco embriolog po OPU???

raaaadka
7. dub 2013

@dvoranna
Já čekám co mi řeknou.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru