IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ratatooy
8. dub 2013

@janice_opice ajoo no to bys mohla 😀 tak to je blbý asi dojíždet nekam dál když mate v praze víc caru a co reprofit?

brsh
8. dub 2013

@janice_opice neházej flintu do žita - nebála bych se zůstat. Iscare má výborný výsledky...to musíš vědět ty, jak se cítíš. Jestli máš FB, tak zrovna dnes probíhá diskuze na jejich stránkách. Držim palce 😉

raaaadka
8. dub 2013

Holky to ICSI a PICSI si hradí každý celé sám? Nebo přispívá pojišťovna? 😉 Je to můj první pokus. Díky.

ratatooy
8. dub 2013

@raaaadka sám jsou to jen nadstandrty carů

meyryen
8. dub 2013

@raaaadka Celé sám, bohužel:(

janice_opice
8. dub 2013

@brsh no asi jo vždyt od nich mám Jakuba🙂 zkusím to s nimi i naposled 😉

janice_opice
8. dub 2013

@brsh FB mám, kdyby si mě někdo chtěl přidat tak Jana Šušňačka Brožová:D

ratatooy
8. dub 2013

holky dnesk už sem mela 11 injrkci agolutinu zadek už mam modrej😀ale dneska mi to teda manža nejak blbe píchl bolelo to jak prase a boli me celá půlka 😢 😀

janinafox
8. dub 2013

@janice_opice tak jooo, můžu? 😀 😀 😀

ratatooy
8. dub 2013

holky a víte nekdo kolik vlastne to celé ivf stojí pojištovnu?zjistoval jste to nekdo

janinafox
8. dub 2013

@ratatooy ty jo, sadista jeden 😒 teda ale při představě že jich tam mám doma připraveno 30, jsi mě docela vyděsila 😀

ratatooy
8. dub 2013

@janinafox neboj 30 jich ni nevybereš,hele jinydy to vubec pomale necejtím a dneska teda ale dlo sem to ja mu vždyky nadám a je to😀

janice_opice
8. dub 2013

@janinafox jasnýýýýý🙂))

janice_opice
8. dub 2013

@brsh tak jsem jim napsala do zprávy na FB jak psali u diskuze🙂

pistalinda35
8. dub 2013

@janice_opice Tak se do dotazníku dostanu, ale nějak mi to nejde vyplnit. Prý mám starou verzi prohlížeče. Protože je to přítelův noťas (byť hodně starý), tak to radši nechám být. Moje údaje jsou:
Eva, věk 35, bydliště : Praha
od ledna 2012 Gennet Letná (MUDr. Brandejská), květen 2012 - operace, laparoskopie - Vojenská nemocnice (nic nezjištěno)
1 IUI - leden 2013 neúspěšně
1 IVF Od 23. 3. beru Prednison, stimulace od 23.3. do 31.3. Gonal (112,5 - 225) - nereagovala jsem, od 1.4. do 7.4. Merional 225 (případně Merional 150 + Fostimon 75)
8.4. - Ovitrelle ve 20h
10. 4. mě čeká odběr 🙂

Děkuji moc a držím dál palce

janinafox
8. dub 2013

@ratatooy doufám 😀 jsem se ptala manži jestli si nechce zkusit bodnout do mě tu malou, aby měl jakože trochu trénink, tak že prej ne 😀 ale jestli to pak bude bolet, tak mam komu adávat že jo 😀
jak jsi na tom termíově vůbec, nějak ztrácím přehled, kdy bys měla testíkovat?

janice_opice
8. dub 2013

@pistalinda35 ahojky jj já to pak doplním🙂
Mně už není k čemu, mrcha se pomalu rozjíždí a dneska jdu k doktorovi na krev at se dál nemusím trápit s utrogestanem..... a plánuju poslední IVF🙂

ratatooy
8. dub 2013

@janinafox oficialne mam testovat příští uterý ale dám to asi v pátek už

ratatooy
8. dub 2013

@janinafox jinak ted sem dlala testy na to jak mizí pregnyl

irisi
8. dub 2013

@janinafox děkuju, už to do sebe leju...... dnes aplikuju i Bioparox... mělo byto být lokální antibiotikum, tak by to snad vadit nemělo ☹

brsh
8. dub 2013

@janice_opice jsem tam četla i tvůj starší příspěvěk 🙂 A nějaká paní tam hrozně chválila Dr. Turkovou. Tak uvidíme, snad to klapne i nám oběma 😉

janinafox
8. dub 2013

@ratatooy tak doufám že budou dobré zprávy 😉
za jak dlouho tak pregnyl vyprchá? 🙂

irisi
8. dub 2013

@janice_opice pokud se rozhodneš zůstat v iscaru, tak ti zjistím ke komu jít přímo od kamarádky která tam dělala embryoložku..... ale ona sama podstoupila IVF a co vím tak chodila k primářovi a je fakt jednička mezi lékaři.....

brsh
8. dub 2013

@ratatooy mysliím, že jsem někde četla, že to stojí kolem 35tis pojišťovnu....ale kecala bych, že to vím přesně...

irisi
8. dub 2013

@brsh šalvěj asi na těhotenství ne nebo ano? jéééé já nesnesu ani moc solený nebo pepřený jídlo a chilli by mě zabilo 😀 ... děkuju, přinejhorším zkusím

janinafox
8. dub 2013

@irisi tak snad ti to pomůže... dej si do toho kdyžtak med a citronovou šťávu - to by taky mohlo pomoct. Já teda med v čaji nerada, takže já ho "aplikuju" po lžičkách do tlamičky 😀 já mám nějak humoru po obědě 😀 a jestli to jde, tak si pořádně odpočiň, prospi se i přes den.... no to jsou takový věci že to neříkám nic novýho viď 🙂

irisi
8. dub 2013

@raaaadka hradí si to vždy každý sám..... je to nadstandard, který pojišťovny neproplácí ... stejně jako PK

irisi
8. dub 2013

@ratatooy a to jsem si říkala, že bych si radši píchala injekce než pořád zavádět hnusnej utroš ☹ ..... tak ať to brzo přejde

janice_opice
8. dub 2013

@irisi děkuju moc. to by bylo super!!!!!!!!! Jojo taky jsem slyšela a ráda bych k němu, ještě mi přišla fajn doktorka Turková,ale nevím, každopádně jsem ted do Iscaru psala do zprávy, že bych k němu chtěla díííky moooc za pomoooc

janice_opice
8. dub 2013

@brsh máš to v kapse to ti říkám!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru