IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

alba1
8. dub 2013

@ewik84 držím pěsti 🙂

alba1
8. dub 2013

@ratatooy kéž by tomu tak bylo... 🙂 i když dneska už jsem bolesti neměla...fakt pomohlo to pití...

maraida
8. dub 2013

@lussi
@nellalucia holky vítejte 🙂

maraida
8. dub 2013

@raaaadka držím palce na zítřejší OPU 🙂

@brsh já jsem kouřila až do ET.Poslední cigáro jsem si dala ještě ten den,než jsem tam jela.A od té doby nekouřím.

maraida
8. dub 2013

@dvoranna držím palce na ET 🙂

mispulina912
8. dub 2013

ahoj holky všem tu držím pěstičky ,at vám vše dobře dopadne.... a některé kočky psaly hodně pít a mě v caru poradily k tomu pít jeden nutridrink,,, cítila jsem se po něm dobře tak vyzkoušejte holky....
a zítra se dozvím jestli jsem těhu nebo né jinak půjdu zase na další KET.... tak vsem pevné nervíky ... krásnou noc...

brsh
8. dub 2013

Holky, díky za poznámky o těch cigaretách - já vim, je to hřích 😀
@raaaadka - zítra držím palčáky
@mispulina312 - Tobě taky 😉 Nutridrink je dobrá volba, určitě to pak taky dám!
Všem ostatním dobrou noc

ratatooy
9. dub 2013

@maraida fakt?naam vždycky durazne píší do protokolu v den ET nekuřte a nepouživejte parfemy a deodoranty

lucik1986
9. dub 2013

@irisi no právě, že hlava mě bolela jen občas.
@raaaadka mám stejné množství jako to první 🙂 nevím taky mě to zarazilo

lucik1986
9. dub 2013

@visnu já myslím, že může. Respektive prostě musí 🙂

janinafox
9. dub 2013

@akashka Ahojky, tak co, zkoušela jsi "pustit špíček"? Já teda včera jo, ale stejně to bylo nepříjemný, možná jak je ta injekce z ledničky. Ale není to tak strašný jako když se ten špek drží. 🙂

akashka
9. dub 2013

Devčata tak konečně MS dorazila!! 🙂 Takže zítra si jdu pro Gonal a konečně se to pořádně rozjede!!!! 🙂

berucka
9. dub 2013

Dievcata, tak 10:30 idem na ET, drzte prsty, prosim 😉 Vsetkym, co ich dnes nieco caka, prajem vela vela stastia a same pozitivne spravy!

lussi
9. dub 2013

Dobré rááááánko🙂 Holčičky všem hodně štěstí dneska!!!!

lussi
9. dub 2013

Dobré rááááánko🙂 Holčičky všem hodně štěstí dneska!!!!

lussi
9. dub 2013

@maraida jé, ty máš tři dětičky, to je krásný! 😵

pistalinda35
9. dub 2013

Dobré ránko. 🙂 Všem, co dnes čeká OPU, ET či výsledky, držím palečky. Chtěla jsem se zeptat, zda si myslíte,že mi udělají OPU pokud jsem mírně nastydlá a trošku kašlu ...Vzala jsem si ráno Preventan Akut, Paralenu se bojím. Pořád jsem byla zdravá, ale Prednison tomu napomohl ☹

dvoranna
9. dub 2013

@nellalucia já jsem dostala crinone a chodím taky do artu v čb

maraida
9. dub 2013

@berucka držím palce na ET 🙂

@mispulina912 držím palce 🙂 Napiš jak to dopadlo...

@pistalinda35 já myslím,že udělají.

@ratatooy u nás v CARu se nesmí kouřit před OPU,už od půlnoci,kvůli narkoze.Ale u ET jo,žádný zákaz jsem nedostala.

@lussi jj,mám 3 děti.No děti...ti 2 dospěláci už jsou mimo,tak je to jako kdybych měla znovu jen 1. 🙂

raaaadka
9. dub 2013

Mam to za sebou 12 fol a 9 vajicek.boli bricho,lezim na pokoji po opu.a protokol jsem mela kratky.to jsem nevedels

akashka
9. dub 2013

@raaaadka No tak dobrý, tak držím pěsti ať se pěkně oplodní ;)

pistalinda35
9. dub 2013

@raaaadka blahopřeji. Krásný výsledek. Ať je ti lépe. Držím palce

dvoranna
9. dub 2013

Tak holky za chvili razim na transfer, drzte mi palce, at to vsechno dobre dopadne. Myslím že následujících 14 dní se pořádně nevyspím, jak budu nervozní

akashka
9. dub 2013

@dvoranna drzim pesti ;) bude to dobrý! ;)

janice_opice
9. dub 2013

Tak já jsem nasraná(pardon) Po ET v Iscare mi řekli, že složenou zálohu 48.000,- Kč musím proúčtovat s Gyncentrem, kde jsem zálohu skládala. Včera jsem byla v Gyncentru na krvi a tam mi řekli, že nic nemají a všechno dali Iscare. Volám opět do Iscare co tedy jako, že bych ráda vyúčtování - prej nic nám nedlužíte...tak povídám ale vy byste mi měli vracet - platila jsem 48.000,- dle ceníku 26.000,- IVF, ICSI u 3 oocytů 8.000,- a Echokatetr 1200,- to je dohromady 35.200,- takže rozdíl je 12.800,- kde jsou???? Když jsem řekla, že bych ráda viděla vyúčtování oproti té složené záloze tak mi nejsou schopni nic říct jen si mě přehazujou???? Tak nevim,jeslti nezrušim ten termín na to 5.IVF a nepůjdu utratit své peníze někam jinam????? Prý mi tak do hodiny zavolá, pokud ne, píšu nasranej mejl - příjemci 2 - Iscare a Gyncentrum.
Prý to možná není ještě proúčtováno?? ale kdybych neměla složenou zálohu hned a papírek od toho tak mě snad ani nevzali na transfer? Jsem nasraná úplně nejvíc.....
Nejen, že je člověk psychicky v pytli, že to nevyšlo, ale ještě se jako doprošovat?

samanta001
9. dub 2013

Ahoj holky, tak včera jsem byla na odsátí. Měla jsem nakonec odsáto 21 vajíček, dnes jsem si volala a napíchnuto bylo pouze 8 ☹ ale chci se vás zeptat jak jste se po odsátí cítily? Mě včera dost bolelo břicho a dnes pořád pobolívá, když sedím je to ok,ale při chůzi cítím každý krok. Když jsem byla na odsátí před dvěma lety nevzpomínám si, že bych měla takový problém, ale měla jsem jich odáto asi o polovičku méně tak je to možná tím. Díky za rady 🙂

janice_opice
9. dub 2013

@samanta001 to je normální neboj, hlavně hodně pij,abys neměla OHSS 😉 držim pěsti - 8 je dost!stačí i jedno

janinafox
9. dub 2013

@janice_opice Ahoj, to je mi líto že jsou to takový kreté*i... Chápu že tě museli pěkě vytočit, to bych byla taky slušně řečeno naštvaná ☹

akashka
9. dub 2013

@janice_opice To snad ani není možný! Tak snad je to jen nějakej šum a peníze ti hned vrátí...

janice_opice
9. dub 2013

@janinafox
@akashka
a ještě mi tedy přišlo jako kdybych po nich chtěla něco na co nemám právo nebo co a přitom já tam chtěla ty prachy nechat jako zálohu na ten 5. pokus ted teda fakt nevím

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru