IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ratatooy
6. bře 2013

jj mateřská se počítá 60%platu

ratatooy
6. bře 2013

jinka ahoj,rada bych se k vám přidala,mame už po prvnim IVF kluka 2,5roku a ted v dubnu jdeme na Ket pořidit mu sourozence😀

dada074
autor
6. bře 2013

@akashka kousek od nás je malá firma,která se zabývá reklamním a obalovým diseinem,jde o lepení a skládání krabiček pro různé firmy (seat,jaguar,LM),časově náročné,ale pro práci si jezdím a vozím si domů,sice to dělám většinou po nocích,ale každá kačka dobrá.

dada074
autor
6. bře 2013

@ratatooy ahoj,neznáme se náhodou?

ratatooy
6. bře 2013

@dada074 no ja myslim že jo ze snažilek

ratatooy
6. bře 2013

@dada074 nebo car unica??

dada074
autor
6. bře 2013

Ano to je ono,Abig,Suzzi Misanda atd?

ratatooy
6. bře 2013

no jasny to sme mi holkyyyyy

ratatooy
6. bře 2013

@dada074 tak už taky planujete druhy

dada074
autor
6. bře 2013

@ratatooy no jasně,ale nikdy by mě nenapadlo,že se potkáme i u druhého,třeba je to dobré znamení 😉 Ano druhé plánujeme,povedlo se na podzim,ale museli jsme na revizi a znáš to nic nevzdáváme a jdeme dál. 😅

janinafox
6. bře 2013

@dada074 aha, tak já na to budu muset mrknout jak je to teď, no tohle by byla lepší varianta, to jooo 😀 no jak říkám, jsem ostuda a tohle jsem teda vážně nezjišťovala, pro mě je teď důležitý aby to vyšlo... ne samozřejmě že by penízky nebyly, ale víš jak to myslím 😉

dada074
autor
6. bře 2013

@janinafox buď v klidu já také ne,bylo mi to v tu chvíli úúúúúúplně jedno,ale pak to bylo krásné překvápko,hele já neřešila ani příspěvek v rodičovství,prostě když byl čas to udělat na sociálce poradili,jinak jsem to neřešila,člověk má už tak dost hlavu v luftu 😀

ratatooy
6. bře 2013

@dada074 no tak snad se nam teda zadaří 😀 a jakej z toho máš pocit???ja teda se musim přiznat že po druhy už z toho nejsem tak odvařená

janinafox
6. bře 2013

@dada074 přesně tak 😉 stejně i kdyby se to počítalo z nemocenské a musela jsem být doma, tak s tím stejně nic nenadělám a zdraví je přednější... ale je to potěšující zpráva že se to počítá z platu, aspoň něco 🙂

dada074
autor
6. bře 2013

@ratatooy já opravdu nevím,občas si říkám,že mě z toho Caru budou muset asi vyhodit,jinak se mě nezbaví 😀 mě se tam holka líbí a fakt už mi to ani nevadí(jediný co mě na tom štve je ten Clexan,ten mi vadí)já jsem asi opravdu jiná,ale jak v tom vlastně lítáme už tolik let tak bez toho nemůžu bít 😉
@janinafox jasně jde o to když se to povede aby jsi ty a miminko byly v pořádku a ty ostatní věci se vyřeší vždy!!!

janinafox
6. bře 2013

@dada074 přesně tak.... 😉

ratatooy
6. bře 2013

@dada074 jo jako z caru sem taky nadšená to mi nevadí ja sem spíš myslela druhy dítě???ja do toho jdu spíš kvuli manžovi,malymu a že mi končí RD.jinak se už nehrnu tak jak poprvý když sme ho moooc chtěla 😒

ratatooy
6. bře 2013

@dada074 clexan neznam ja beru minimum leku me jediny co mi vadí je když zkouší předposlední navštěvu před ET průchodnost delož.čípku to je mi pka blbě pul dne

dada074
autor
7. bře 2013

Všem krásné dobré ráníčko,teda včera bylo nádherně co?No jo já vím holky které musí být v práci si asi klepou na čelo 😅 @ratatooy jo tak to je podobné,druhé chceme hlavně pro Lukáška,opravdu nechtěli bychom jedináčka,ale jak to dopadne těžko říct.Vím,že to nemusí být rozmazlený capouch,záleží na výchově,ale chceme aby měl v životě někoho na koho se může obrátit,já to tak mám s bráchou a manžel také.A ten Clexan beru na ředění krve,píchám ho od začátku stimulky do konce šestinedělí.

janinafox
7. bře 2013

Také přeji dobré ráno 🙂 Neboj, ani pracující si neklepou na čelo. Já mám v kanclu veeeeliký okno tak jsem to viděla jak bylo pěkně 😀

dada074
autor
7. bře 2013

Dobré ranko,jo bylo to úžasné,dokonce jsem byla na skalce,jak jsme začali stimulovat v srpnu tak jsem se tam nedostala,po včerejšku vyčištěno od lupení,tak jsem spokojena dokonce i okna umytá a že to potřebovala 😉 Jen jsem se zhrozila včera tak krásně a příští týden sníh 😢

janinafox
7. bře 2013

Páni ty jsi teda aktivista, okna umytý 😅 To já jsem si akorát o víkendu přesadila kytky a teda okna jsou taky v plánu, ale asi to nechám až na konec března, ještě jsem chtěla před oknama vymalovat dvě místnosti, to chci stihnout před ivf a jsem trochu blázen a manžela k malování nepouštím, já to mám jako relax 😀 Jo sněhem jsem byla taky zaskočená, už jsem si říkala jak se začne něco dít na zahradě a ono nic - manžel bude dělat chodníčky atd., teď máme víceméně jen hlínu a s dvěma psama to je občas docela mazec 😀

dada074
autor
7. bře 2013

@janinafox to mi povídej,mi máme jen jednoho,ale je s námi v baráku,tak jak je jen trochu mokro abych vytírala 3xdenně.Jinak do těch oken se mi také nechtělo,ale na sobotu mi taťka naplánoval zabíjačku(nesnáším to 🙄 ),a príští týden nastupuje brácha na brigádu,máme sice půdní vestavbu starou jen čtyři roky,ale jak jsem doma a nemám co dělat 😀 pořád něco vymýšlím a tak jsem si řekla,že chci 3 nové vestavné skříně a zdi bych chtěla udělat taženou omítkou(různé barvy a ornamenty),vybrala jsem si totiž novou ložnici a chci to tu předělat dokud můžu.

janinafox
7. bře 2013

@dada074 my jednoho vnitřního psa a jedno telátko na ven 😀 a ten malej co je vevnitř má strašnou "srandu" z toho když je zablácenej a já ho honim po baráku s tím že jde do vany... takže v deštivých dnech jsem se zatím naučila podlahu přehlížet protože jinak by to bylo minimálně jak píšeš vytírat 3x denně 😅
tak to máš pěkný plány, no přímo u zabijačky bych teda asi být nemusela, to tě chápu že to nemáš ráda...
no a s tím vymýšlením co a jak předělat - to je přece krásný... a navíc když máš bráchu na pomoc, tak jejej 😀 já jsem si toho užila dost loni, když se řešil barák, ale jeden pokoj chce vymalovat - v létě jsem ho dala na bílo, ale nějaká světlounká žlutá by tomu slušela, bude to zatím taková "bordel místnost" s žehlicím prknem a tak, potom dětský pokoj.... no a musim vymalovat předsíň - ta je po půl roce bydlení jako prase od hafánků 😝

dada074
autor
7. bře 2013

@janinafox on nechce zabít prasátko,to nemá ale nakoupil si masa jak na posvícenské hody,ale nechává to plně v mých rukách tedy napůl s bráchou,brácha jitrnice a jelita a já jedu většinou tlačenky a to nic z toho nejím brrrrrrr 😀 Jinak jak jsi psala to malování také miluji,je to nádherný relax a hlavně si to také nejraději dělám sama,ostatní k tomu ani nepouštím.Pamatuji si když jsme předělávali obývák než se malý narodil(byly to dvě místnosti a mi z toho udělali obra),tak malovala švagrová,ale druhý den jsem to šla předělat,prostě se mi to nelíbilo a to jsem byla v 8 měsíci.

janinafox
7. bře 2013

@dada074 aha, tak to jo 🙂 no, já jsem po letech snědla kousek jitrnice, když si jí koupil manža ale taky to nemusím... masíčko jo ale ty vnitřnosti teda ne 😖
přesně tak, to máme stejně - relax, manža už ví že váleček nedám z ruky, tak vzdal své pokusy 😀 já jsem právě chtěla mít tohle hotový než půjdeme na to ivf, abych se pak mohla válet 😎 a úžasně se u toho protáhnu - dělám v kanclu takže tady pohyb veškerej žádnej 🙂 Ty jo ještě v 8. měsíci, to si dobrá... ale dokážu si živě představit tvé pocity proč jsi šla do toho že to předěláš.... prostě bys na to nemohla pak pořád koukat a říkat si měla jsem to udělat..... 😀 😀 jojo, znám... i když teda já jsem předělávala zatím jen po sobě

dada074
autor
7. bře 2013

@janinafox jo,jo dokud to není tip,ťop nejdu od toho,jsem asi na některé věci puntičkář.To chápu,že chceš mít vše hotovo než půjdete do boje,alespoň pak bude klid 😉

janinafox
7. bře 2013

@dada074 a taky už se na to těším jako malá 😀 tak loni jsem si taky říkala že všechno vymaluju než budou obložky a pak jsem se rozhodla že se mi chodba nelíbí a lezla jsem tam jak prdlá a oblepovala nový obložky (na chodbě, takže asi sedmery) a malovala 😀 no jo, kdo není takovej nadšenec asi by nás nepochopil, viď? 😅

dada074
autor
7. bře 2013

@janinafox přesně,kdo není nepochopí.Já si občas říkám jak to se mnou může manžel vydržet,já když se pro něco nadchnu tak to musí být a nejlépe už včera 😀 na podzim jsme zateplovali barák a mě se ta barva tak líbila,že jsem jí chtěla natáhnout na jednu stěnu v obýváku,hučela jsem tak dlouho až šel a to bylo týden před vánoci.mi jsme tu půdní vestavbu dělali úplně sami,do té doby mi vrtačka,mafl a takové nástroje nic neříkali,dnes si hodně věcí udělám sama,ale vše také ne.A já hrozně ráda úkoluji 😀 😀

janinafox
7. bře 2013

@dada074 tak to je manžel hodný, že ti vyhověl... 🙂 jojo, to znám, všechno bych taky chtěla hned... my jsme měli práce na baráku rozdělené s manžou - já stavařinu od projektu po realizaci, on elektro, já pak malování, on zas jiný dodělávky... Teď teda bude na řadě zahrada, ale ta bude na něm, ale on vypadá že se na to těší - říkal že aspoň schodí břicho, až bude dělat venku 😀 no a já si pak můžu zkusit sázet kytičky - i když naše psí telátko je "zahradnice" takže budu mít asi smůlu a budu ráda když tam aspoň poroste tráva 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru