IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

janinafox
5. dub 2013

@janice_opice no ale jestli máš pididucha, tak to může být slibný začátek.... určitě dej vědět po neděli... 😉
jj, jsem ráda že to nějak udělam, protože manžel by do toho asi nešel - říkal že se bojí aby mi tím neublížil.... což se mu nedivím 😀 našla jsem název, mám plán s sebou - jmenuje se to Agolutin, ale zatím to nemám vyznačený kdy se to píchá, to mi řeknou až po utz, zatím mám jen ty malý jehličky a od 21. ten gonal, takže zatím "pohoda" ale na tyhle se teda netěšim, asi jsem srabííík 😖

pistalinda35
5. dub 2013

@janinafox Drzim palecky... a at te to neboli 🙂 ja uz mam brisko samou modrinu, co vy ? bohudik ale za me speky 🙂))

irisi
5. dub 2013

@malinka_02 zatím nejsou opldňěný, to byl počet odebraných.... dnes budou volat kolik se jich oplodnilo

pistalinda35
5. dub 2013

@irisi Drzim palecky; aby ti dnes zavolali pozitivni zpravicky '-)

irisi
5. dub 2013

@janice_opice supeeeeeeer....... gratulace bude po víkendu..... jsem nadšená za tebe i za nás, že začínáme dušíkem 😉
@janinafox ratatoooy ty šílený velký inejkce má taky tak ti aspoň řekne víc ..... ty Vám nezávidím
@pistalinda35 děkuji

janinafox
5. dub 2013

@pistalinda35 děkuju.... taky doufám že to bude snesitelný - kdyby jich bylo pár, tak bych nehysterčila, ale 30 musím trochu rozdýchat 😀 tak já s těma malýma začínám v neděli, tak uvidím jak na tom budu s modřinama. A se špíčkem taky nebudu mít problém ho najít, to teda ne, to si můžu vybírat 😀 😀 😀

holky takový dotaz - ty inj. do břicha - pícháte je do přibližně stejnýho místa nebo jak se mají píchat v rozsahu půlkruhu od pupíku dolů tak to měníte pokaždý o kousek vedle? 😕

irisi
5. dub 2013

tak holky už volali..... z 10 bylo zralých 7 a oplodnilo se 6.....zítra budou zase volat, pokud bude klesat počet, tak transfer, jinak to bude na pondělí

irisi
5. dub 2013

@janinafox každý kousek někam jinam v tom okruhu... střídala jsem i každý den jinou stranu

janinafox
5. dub 2013

@irisi děkuji za odpověď, tak to jsem ráda 🙂)) jejda, tak já se jí optám, díky za info 😉

janice_opice
5. dub 2013

@janinafox ty jo holka no halvně, že to pomůže, my ženské vydržíme všechno!!!!! a pak budeš hlásit // i s rozpíchaným bříškem a zadkem,ale miminem v břiše!!!!!!!! 😀 Jinak já píchala do úsměvu pod pupíkem🙂 ale každej den na jiné straně 🙂
@irisi Irisko to je krásnej počet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to vypadá i na mrazáčky!!!!!!! tak zítra zase čerstvé zprávy!!!!!!
@pistalinda35 jojo v tom my špekaté máme výhody a jak vypadá stimulace? Dobrý?

janice_opice
5. dub 2013

@irisi já furt nevím Irisko, jelsti si tam toho ducha nenamlouvám víš, no uvidíme, ale byl by to dobrej start🙂

janinafox
5. dub 2013

@janice_opice jj, co nám taky jiného zbývá, že jo? 😀

janice_opice
5. dub 2013

@janinafox no ale pak je velká naděje, že ty mimískové budou bojovníci po nás přece!!!!! dřív nebo později!!!!!!!

Jinak jsem holky tentokrát pila asi dva měsíce před transferem(vyjma 16 dnu dovolené) bylinkové čaje na podporu otěhotnění......tak furt doufám, že to k něčemu bylo - jsou to spešl namíhané směsi...střídala jsem - měla jsem tři druhy a denně jsem se tím prolévala :DD akorát jsem pak lítala pořád na záchod.... 😀 máte s tím některá zkušenost?

janinafox
5. dub 2013

@janice_opice tak po mě to bude spíš rozklepaný bojácný stvoření co při pohledu na injekci prchne 😀 😀 😀 😀

janice_opice
5. dub 2013

@janinafox ale prdlajz kdybys byla tak do toho nejdeš - to jsi neviděla co jsem zažila na odběru vajíček - jednu paní--jsme tam ještě s tou jednou holčinoou z toho byly celkem vykulené🙂

alba1
5. dub 2013

tak jsem volala včera jich bylo 6 a dneska 6 zůstává jen 4 (z toho 2 bez fragmentů) mají velmi dobrou kvalitu a 2 jsou dobrá...zatím by nevěděli jaké vybrat, takže PK a transfer v pondělí...tak čekáme dál...

janice_opice
5. dub 2013

@alba1 tak to je hezkýýýýý tak hezky odpočívej at máš na pondělí na ně dost síly!!!🙂

janinafox
5. dub 2013

@janice_opice to bylo myšleno humorně 😀 copak paní vyváděla? 🙂

irisi
5. dub 2013

@janice_opice zkus nám sem dát fotku, ať do toho můžeme vejrat všichni 🙂 , nebo zítřejší test ať máme program na víkend

janice_opice
5. dub 2013

@janinafox jj 😀 hele to se neda ani popsat snad- asi to tu ani nebudu popisovat, protože to se musí zažít navíc co kdyby se v tom někdo poznal, že???🙂) ba ne, já to sem dám, ale ne ted 🙂))
se mě dneska nejužší okruh rodiny a kamrádů ptá jak to dopadlo, ale dušíka jsem nevyzradila, počkám až jestli z toho něco bude!!!

janinafox
5. dub 2013

@janice_opice jojo, chápu.... ale bylo "veselo", že....
to jsi udělala dobře, oni si na dobrou zprávu ještě pár dní počkají 😀

ještě bych měla takový možná "blbý" dotaz, ale stejně - holky jak jste to měli při stimulaci s alkoholem? tím myslím že když si inj. píchnu ráno a večer se po večeři napiju od manži piva - to by nemělo vadit, ne? když to nebudu pít po litrech ale chápete mě že některá večeře si o to vyloženě říká 😀

janice_opice
5. dub 2013

@janinafox sklenka piva fakt nevadí a ke kachně pít vodu je hřích. Ja jsem taky měla tuším, že dvakrát třetinku plzničky a dobře se mi spalo 😀

janinafox
5. dub 2013

@janice_opice tak to jsi mě uklidnila... 😀

janice_opice
5. dub 2013

@irisi co myslíš tu paní???? já jínefotila tak hustá nejsem 😀 😀 😀 😀 ale dostala hysterický záchvat - přitom jí nic nebylo, ale musela být furt opečovávaná od manžela akdyž se od ní vzdálil tak propukla v hysterák a nebudu mluvit o tom jak to vypadalo přímo na tom odběru - seděly jsme kousek od operačního sálu s tou holčinou,ale předpokládám, že to bylo slyšet minimálně přes tři patra🙂 pak nám to anesteziložka vysvětlila, když viděla naše vyděšené a zkoprnělé výrazy a mojí poznámku, že já jdu asi domů 🙂))))))))))))) tak se jí podařilo nás uchlácholit🙂 😀 ale nafocený to fakt nemám 😀 😀 😀 😀 😀

janice_opice
5. dub 2013

@janinafox hele byla jsem na stránkách CARU včera zrovna a tam se nějaká holčina ptala, jeslti si může před OPU vzít prášek na spaní a tam jí doporučili, at si dá radši skleničku vína nebo piva a chemii vynechá takže to není jen povoleno,ale vlastně doporučeno (v rozumné míře) 😀

janinafox
5. dub 2013

@janice_opice tak manžel taky říká že dvanáctka není pivo ale lék 😀 no ale uznej že třeba k pečenýmu kolenu nebudu pít minerálku - to bych asi teda kdyžtak radši nealko, kdyby to vadilo 🙂 ale když to při stimulce nevadí, tak si s tím nebudu dělat hlavu, manželovi upiju a bude to... 😀

janice_opice
5. dub 2013

@janinafox jako s tímhle si hlavu fakt nedělej a má pravdu tvůj manžel předsedo!!! Kudy teče tudy léčí 🙂) ty jooo máte koleno jooo závist!!!!!!!!! 😀 😀 já byla v neděli u tchýně na kachně, ale to jsem si koupila už nealko pivo, přece jenom už jako čekám zda se uhnízdili a kdyby jo, tak abych jim hned bunky pivem nemazala- ale ke kachně fakt voda je hnus tak jsem si koupila Birrela,ale uznávaám plznička je lepší - i když myslím, že usrknout se může i v těhotenství - já to co si pamatuju taky dělala:D 😀

janinafox
5. dub 2013

@janice_opice kolínka teda budu péct zítra - přijedou kamarádi, tak je mají slíbený... 🙂 ty jo hodná tchýně když ti takhle vyvyřuje 😎

irisi
5. dub 2013

@janice_opice ne paní, myslela jsem test s duchem 😉

janice_opice
5. dub 2013

@irisi se obávám, že to ještě na fotce nebude vidět, spíš počkám na zítra ana neděli,jeslti se bude opakovat
😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru