IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

janinafox
12. bře 2013

@irisi já ti dám maniačky 😀 😀 😀 prostě já se taky nechápu, ale já to mám fakt jako relax, protáhnu si pěkně záda.... a ten pocit když je hotovo 😀 ale je fakt že mě někdo říct že ho baví já nevim třeba mytí nádobí, tak si klepu na čelo, tak to je asi stejný s tím malováním, budiž ti tedy odpuštěno 😀 😀 😀

ratatooy
12. bře 2013

@dada074 no to jo snad😀

ratatooy
12. bře 2013

tak jsme doma z caru igelitka leku nafasovaná 2.4 bude ET pokud k nemu zbydou embryjka

brsh
12. bře 2013

Ahoj holky, tak děkuju všem za milé přivítání 🙂 @ratatooy díky za odpověď, zatím si ho nepíchám (jen vždycky v nemocnici před a po zákroku), ale v těhotenství tím ředí krev trombofilním pacošům. Já bych se na to nejradši vykašlala, ale nechci to riskovat. Může se ti ucpat pupečník a potratit. A to po týhle dloooouhý cestě fakt nechci 🙂
@irisi děkuju moc za výklad 😀
@pistalinda35 a @dada074 - díky moc, holky 🙂
Jinak jsem dneska na gyn ani nakonec nešla, mluvila jsem s dr po tel (návštěva nebyla nutná) a dělohu mám prý v krásným stavu, úplně hladkou a jsem v nejlepší kondici na otěhotnění 🙂 Tak jsem zvědavá. Teď jen počkat na menstruaci, která stále nedorazila a pak už klušu za dr. Turkovou na ultrazvuk. Ten menses mě trošku trápí. Už minulou středu jsem dobrala prášky a pořád nic. Snad mi ten půlroční přechod nezůstal 😀

brsh
12. bře 2013

@ratatooy igelitka? Ty mě děsíš teda 🙂 Já myslela, že nafasuju injekce a tím to končí. Btw: jak se po takových hormonech kyne? Po těch tabletkách jsem nabrala asi šest sedm kilo...to je asi větší mazec po injekcích, ne?

ratatooy
12. bře 2013

@brsh no ja po injekcích 5kg minule ale to sem jich mela daleko víc jako na ivf mi jdem na Ket takže mám prvne tabletky estrofem 4ks,3ks injekce organolutan,2x pregnyl,a 4 krabičky agolutinu

brsh
12. bře 2013

@ratatooy tak to by sis mohla otevřít takovou malou lékárnu, viď? Ale zase už 2. dubna, to je krása 🙂

ratatooy
12. bře 2013

@brsh jj a to ma manžel zrovna narozeniny,no u ivf sem mela ješte víc injekcí agolutinu a navíc ještě puregon a pak utrogestan

ratatooy
12. bře 2013

@brsh ale budu mit trošku problém rozpoznat kdy začít uživat leky pač se začina estrofemem v den prvni menstruace jenže ja mam ted ms už třetí týden v kuse protože sem brala mesíc marvelon(antikoncepce,nevim poroč ale davaji ji na mesic všem)no takže jestli to budu mit v tahu tak to ani nepoznam

brsh
12. bře 2013

@ratatooy Tak to máš stejnej problém z opačný strany jako já. Já zase pořád bez menstruace a mám jít na odběry krve 2 - 5 den MC a na folikuly 10 - 12 den MC 😀 No nevim, kdy tam teda půjdu. Abych si nešla nakonec pro provokačku, hehe. Přítel má ze včera výsledky ze spermiogramu. Řekla bych, že je to velká bída, i když on si myslí, že je to ok. Nicméně teď už je jasný, že musíme na ICSI...

ratatooy
12. bře 2013

@brsh a jak dopadl?

brsh
12. bře 2013

@ratatooy by mě zabil, kdyby věděl, že to sem píšu 😀 7 mio, z toho 3 mio pohyblivé, 4 nepohyblivé....

slaboska
12. bře 2013

@brsh ahoj,to pichani v těhu se da.ja mam to stejne a da se to vydržet.sice jak roste břiško tak to jde huř a huř,ale jde to.jak pišeš pořad lepši pichat než potratit.

brsh
12. bře 2013

@slaboska 🙂 ahoj a díky a podporu...no, co mi zbejvá 🙂 Jednou snad ta hrůza z injekcí a jehel zmizí

irisi
12. bře 2013

@brsh co já bych dala za jednu jedinou spermii 🙂

Asi Vám nemám psát, že po hormonech (injekcich) hubnu 😀.... Jedna jediná u mě pozitivní věc.

Dobrou noc všem.

irisi
12. bře 2013

@brsh jen jsem chtěla dopsat že je to i tak krásný spermiogram B-), který nezavistive závidím 🙂. A my i kdyby jsme ho měli v normě, tak bychom si pár vajíček nechali napichnout, aby byla větší jistota, kdyby se náhodou nechtěli samovolně kamosit 😉.... A kdyby zbylo víc tak Na nich otestovat samovolne kamaradeni....

Pardon píšu z mobilu.

ratatooy
13. bře 2013

@brsh tak to neni tak hrozny takovej střed

dada074
autor
13. bře 2013

Krásné ranko všem @brsh s těma injekcema na ředění,píchám to také a není to tak hrozné,i když na to se těším ze všeho nejmíň,ale pak si říkám,že jsou malé děti a píchají si třeba dvakrát denně inzulín a zvládají to také a ke konci jsem to už ani do břicha nepíchala bodala jsem do nohou.A přesně jak píšeš děláme to pro ně a jednou to skončí není to zase tak dlouhá doba.A přiznám se tři dny po porodu jsem to vrátila do lékárny.
@ratatooy tak gratulace,doufám a pevně věřím,že začneš s těmi // a mi se budeme všechny postupně přidávat.

ratatooy
13. bře 2013

@dada074 neřikej že tady ještě nikdo s // není nebo nebyl?to budu fakt první?

dada074
autor
13. bře 2013

@ratatooy představ si holka,že nás asi všechny předběhneš a to se fakt nedělá 😀 Prcek ještě spí?

ratatooy
13. bře 2013

@dada074 no ted vstaval tak jdu nachystat snidani a pak musime na poštu a pro rohliky navic je furt nemocnej tahne se to už od vánoc

ratatooy
13. bře 2013

@dada074 jinak kdovi jak to dopadne sama sem zvedavá

dada074
autor
13. bře 2013

@ratatooy
@ratatooy neboj dopadne to dobře,doufat se přeci musí,to mě mrzí,že marodíte,ten náš raubíř byl včera ještě ve22 hodin auf,už jsem myslela,že ho přetrhnu a teď se nám nechce vstávat,tak je čas aspoň najít dovolenou,jinak se na PC dostanu jen přes oběd když chrní. ☹

ratatooy
13. bře 2013

@dada074 no ten naš chodí spát normlane kolem 22hod nekdy i dýl nemá žádnej pevnej řád v kolik hcodit do postele to ješte 10x s postele vyleze,jj ja pevne věřím že to dopadne ale včera sem byla na mrtvicu jestli už hormony fungují po ty antikoncepci byla sem uplně hyn že druhy dite snad nechci dneska už je to v poho,spíš sem se asi bala toho vyšetření.
no jinak sem to počítala před ET mam jen 5injekcí což je pohodička oproti ivf a pak akorát po ET agolutinový injekcec až vlastne do testu

dada074
autor
13. bře 2013

@ratatooy neboj bude to OK.To u nás chodíme kolem osmé,ale přes týden je navyklý koukat chvilku na pohádky a zalehá nejpozději v devět a přes oběd kolem dvanácté a spí do třech,no a je to tu už zase bouchá šuplíkem,naše svolávačka 😀 Jinak já to teď počítala a na to poslední s výsledkem 1 vajíčka jsem těch Fostimonů potřebovala přes 40 to je děs,já se ani nebojím výsledků jako té stimulace,abych tam vůbec něco snesla 😉 Dnes mi ještě jedna holčina posílá Orgalutran a Pregnyl už není tak nákladný,další MS bude ke konci měsíce tak hned volám a doufám,že na konci dubna budeme nastimulovaný.Jdu pofackovat 😀 a hlavně políbat malého.Přes oběd se ozvu.Pa

dada074
autor
13. bře 2013

@ratatooy ani jsem nečetla ty překlepy tak se omlouvám

ratatooy
13. bře 2013

@dada074 jj taky mam orgalutran 3 injekce ten zatim neznam tak sem zvedava

brsh
13. bře 2013

@irisi haha, s tím hubnutím můžu jen závidět 😀 Ale tak každá máme svoje pozitiva i negativa... Bohužel, každý má svoje problémy. Tak budu tlusťoch, ale s miminem 😀

brsh
13. bře 2013

@dada074 Já myslím, že to je trošku vyhrocený s těma injekcema v šestinedělí. To už se maminky běhají kolem mimin a neleží s nohama nahoře... ale tak co, doktoři se poslouchat musí 😀 Asi budu chodit na středisko. Nevím, jestli jsem schopná si to šlehnout sama. I když je fakt, jak píšeš - i děti musí a umí.

brsh
13. bře 2013

Holky, doktoři mě spíš zrazují od dvou embryí.... dáváte všechny po jednom? Já bych chtěla dvojčata - jsem blázen? Nechce se mi celý ten koloběh absolvovat znovu, ale měla bych to pěkně z jedný vody na čisto. I když chápu, že je to riziko...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru