IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

lussi
16. kvě 2013

@kolino kočko moc na Tebe myslím a držím palce ať 22.5 přineseš jenom dobré zprávy!

akashka
16. kvě 2013

@irisi no je to kontrola 10 DC nevím jestli pak před transferem má být ještě nějaká, to se asi taky dozvím zítra 🙂 uvidím no, zabojuju co to dá, po práci jedem nakoupit tunu vitamínů a přes víkend to porazím 🙂

kolino
16. kvě 2013

určitě vám holky zase dám vědět 22.5. teď si dám oddych od koníka....ale nemyslete si ,že na vás nebudu myslet, moc vám všem držím palce!!!!! rok 2013 je prý nejplodnější, tak věřím, že mnohým z nás to vyjde! držte se kočky a děkuji za podporu.

ratatooy
16. kvě 2013

@irisi no v našem caru se to bere spíš jen do potvrzení tehu pak se všechno vysazuje postupne

ratatooy
16. kvě 2013

@dada074 nojá to vidím že ho budu brát do proodu

ratatooy
16. kvě 2013

@lussi jj do 12tydne bych to doklepala ale me to nebude stačit když ho vysadím za 14dní budu špinit i potom

dada074
autor
16. kvě 2013

@ratatooy u nás je to jen prvních 14 dní a pak šlus,a co ti na to řekl doktor?Miluš ten pregnyl tam pořád je,je to možné?

ratatooy
16. kvě 2013

@dada074 no dr nic zatim neřikal ani muj ani v caru,nic neviděly v caru řekly akorát že to muže byt klidne cely tehu že se to stáváv často ae ničemu to nevadí a o to vic prej to je u dvouch embryjí,pregnyltam muže byt i 10dní a nebo už to neni pregnyl to vypozoruješž ted už jen tím jestky bude test slábnout nebo sílit jednim testem to nezjistíš co to je

brsh
16. kvě 2013

@sasanka033 @mufyxa @dada074 @raloj @irisi @lussi @maraida @pistalinda35 - holky, moc děkuju všem za podporu! Jste tady fakt úžasný. Už jsem si pobékala a teď doufám, koukám s přítelem na hokej a zítra zavoláme. Pokud se oplodní, tak jdu v sobotu na ET.

@kolino - drž se a odpočiň si od všeho, ať se připravíš na další (úspěšnou!) cestu! 😉

sasanka033
16. kvě 2013

@brsh hokej!!!! jezis, diky, ja na to zapomnela jak na smrt!🙂))

akashka
16. kvě 2013

jak zjistím kdo mi poslal srdíčko?

akashka
16. kvě 2013

@brsh žádný pokud, určitě se oplodní a v sobotu už budeš těhule ;) dali jste si PICSI?

sasanka033
16. kvě 2013

@akashka to by me taky zajimalo, podle me nezjistis🙂

brsh
16. kvě 2013

@akashka Dali, i když mi embryoložka říkala, že by třeba ICSI stačilo, ale tak jsem to nechtěla nechat náhodě 🙂 My jsme byli domluvení s partnerem, že do PICSI určitě půjdeme... Děkuju 😉 btw: s tím srdíčkem to zjistit nejde, myslím

akashka
16. kvě 2013

@brsh dobře jste udělali, já v PICSI věřím rozhodně víc než jen v ICSI, určitě to klapne 😉

brsh
16. kvě 2013

@akashka 🙂 díky, musíme doufat 🙂

malinka_02
16. kvě 2013

@sasanka033 jde o to že se tím přehoupne tělo do té druhé fáze cyklu potřebné k uhnzdění..

malinka_02
16. kvě 2013

@akashka jak jestli? Oplodní se jasný 😀 no hokej je spíš k pláči..
@ratatooy já bych radši brala utroš 9 měsíců než to riskovat pokud krvácíš.. 😉

mardusenka30
16. kvě 2013

holky mám dotaz pro ty neúspěšné k nimž se řadím, dávali jste po ivf vědět svému gynekologovi, že to nevyšlo, nebo jste mu to řekli až při běžné kontrole???

kolino
16. kvě 2013

holky kolikátý den po ET šlo na utz něco vidět....já jsem fakt ottál rozhozená! jsem 20 den a na utz ani náznak přitom hcg je přes 10tisíc! to snad není možné aby stoupalo a tam nic! uááááááááááá no ták kočky? 😀

kolino
16. kvě 2013

@mardusenka30 já mám neschopenku u svého gyn. tak jsem s nim furt v kontaktu, ale ten si jede na dovču tak snim budu až v červnu. a to ukončíme neschopenku.

ratatooy
16. kvě 2013

@malinka_02 já právě nevim no,pokud se ma neco stát utroš tomu nezabrání,asi to není krvácení co by ohrožovalo mimčo,nejspíš to bude neco jako placenta na jizvě po cisaři,nebo praskajici žilky

sasanka033
16. kvě 2013

@mardusenka30 muj gyndar o nakym ivf ani nevi 😀 😀 😀

mardusenka30
16. kvě 2013

@kolino beruško však ještě nic neukončuješ, vydrž je to mrňousek, ještě se může schovávat...

nikolav
16. kvě 2013

Ahoj holky tak mám po kontrole. Jsem dnes 10 DC a sliznice byla už 7 mm. Což je prý velice dobré. Na to, že MS mi skončila v pondělí ráno 🙂. KET bude 24.5./25.5. Máme jít 25.5. tam mě objednat moc nechtěla, ale objednala, ale celou cestu dom mi pocit a nějaké nutkání říká ať to přeobjednám na toho 24.5. jak chtěla doktorka. Co myslíte?

mardusenka30
16. kvě 2013

@sasanka033 aha, já byla od mé gynekoložky tam odeslaná...

sasanka033
16. kvě 2013

@nikolav a proc nejsi objednana na 24?

sasanka033
16. kvě 2013

@mardusenka30 to asi skoro vsichni, ale muj gyndar odesila myslim do iscare a ja musela cekat 4 mesice na objednani k apolinari, tak jsem to vzala do svejch rukou, ze uvidim...a od ty doby jsem vlastne u svyho gyndare ani nebyla a hle, mam za sebou ivf a ket pred sebou🙂

kolino
16. kvě 2013

@mardusenka30 ♥♥♥ ach jo ☹ bude to boj to vydržet...už jse hlásila, že sama už tam nejedu přítel musí se mnou, nechci být u toho sama jak bude mi říkat pravdu ☹

sasanka033
16. kvě 2013

@kolino to je jasny, ze pojede s tebou preci! ale bude to cesta pro dobry zpravy! 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru